Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Teorija vzgoje

Go down 
+20
PetraK
barbka
EvChYkaa
tali
Nina_Nana
urška
aneja
Ka3ka
Night
jana85
moychy
Ajna
Barby
Caitlin
Saša
Irena
ewaa
Karin
Tančka
srChiCa
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyNed Nov 04, 2007 7:15 pm

Dobr...bolš da maš nek narejeno..pa magari narobe...kot pa da prideš brez vsega vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyNed Nov 04, 2007 9:13 pm

pomoje je blo treba une cilje iz razpredelnice prepisat k drgač bi blo to preveč izi.... ma ne vem butasto
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyNed Nov 04, 2007 10:53 pm

pač nevem za ka bi jih prepisovala....ona je rekla da jih mormo razdelit na izobraževalne in vzgojne....zdej se pa lahk pomoje vsak znajde tak kot se hoče...
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyNed Nov 04, 2007 11:30 pm

Karin je napisal/a:
Tko...jaz sem sprintala stran, kjer so navedene točke za SPLOŠNE CILJE PREDMETA. Poleg vsake točke sem napisala ali gre za vzgojni ali izobraževalni cilj. A mislte da je to to? Vsega skupaj je samo en list...

em..a ve ste to nardile sam za splošne cilje? kaj pa operativne? sam ni logičn...splošni cilji so napisani za use razrede...operativni so razdeljeni po razredih..tko d je bul logičn, če gledamo OPERATIVNE?? al se motim? jao ta TV... slabost
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyNed Nov 04, 2007 11:57 pm

pač glih splošnih ne rabiš pomoje kr so itak za več razredov....nujno pa morš operativne. pol pa te operativne razdeliš na izobraževalne pa vzgojne. tak js mislim smeh
Nazaj na vrh Go down
moychy
Sramežljivka
Sramežljivka
moychy


Število prispevkov : 3
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyTor Nov 13, 2007 7:48 pm

živjo

sj sm že na mailing listo pisala, sam mogoče bo tle kj več sreče Very Happy

za seminar pr TV sm zgubila un listek na kterem piše literatura...zdj me pa zanima, če bi bla ktera tok prjazna, d bi mi napisala to...bi bla ful vesela mežik ajaa...za seminar mam pa Herbarta
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2007 6:33 pm

Punce.. kaj je že rekla nej preberemo kao za domačo nalogo za prejšnji teden k je ni blo? Neki vem da je rekla ma nimm neč napisano ups
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPet Mar 21, 2008 9:36 am

ei, punce..a ktera ve kter e-mail od lesarjeve je taprav: irena.lesar@guest.arnes.si al un od pef. na listu k nam ga je dala na začetku piše arnes, sam kr ne odgovarja na maile na tem naslovu.. noro
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPet Mar 21, 2008 8:49 pm

mene pa zanima katera še ma poleg mene 21 temo pr seminarskih ODZIVI NA DRUGAČNOST UČENCEV V NAŠIH OSNOVNIH ŠOLAH...
ker ne morem dobit te knjige Lesar, Osnovna šola kot inkluzivno naravnana institucija
koker js vem lahko to knjigo dobimo sam na filozofski fakulteti sam je nažalost že od začetka marca izposojena, v nuku je pa sploh še nimajo....
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptySob Mar 22, 2008 4:55 pm

ewaa, kot kaže, je avtorica Lesarjeva, morda ima ona izvod knjige in bi posodila za fotokopirat. Tako sem jaz naredila z enimi učbeniki(sicer ne pri Lesarjevi), ki so bili vsi izposojeni in sem šla do profesorice, ki je brez težav posodila.
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptySob Mar 22, 2008 9:11 pm

ja sej sem tut že pomislila na to....ji bom u torek rekla...upam da bo tak prijazna in mi bo posodla hihi
Nazaj na vrh Go down
Night
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 13/03/2008

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptySob Mar 22, 2008 9:38 pm

Živjo,
jst bi pa prosila katero, ki ima seminar o MAKARENKU, če bi mi poslala katero literaturo mamo še za predelat. Sm listek "najbrž" v LJ pozabila. Lepo prosm. :)
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyČet Apr 03, 2008 3:42 pm

Ojla,

kdaj gremo pri TV v nek muzej?
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyČet Apr 03, 2008 3:50 pm

če se prav spomnem gremo 29.4

nej me kira popravi, kr nisem 100%
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyČet Apr 03, 2008 4:13 pm

A tud to bo al kaj? Prvič slišim angelček
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPon Apr 14, 2008 8:08 pm

Eno vprašanjce.. tiste k mate seminar Učitelj kot vzgojitelj... kako vam kej gre? K jst se kar ne morm sprawt.. ups ups
Nazaj na vrh Go down
Ka3ka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 24
Registration date : 11/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPon Apr 14, 2008 11:35 pm

5. in 6. skupina, da vas spomnm, da se do 22. 4. prijavte ker moram profesorici oddat seznam. Vstopnina je 2,9 evra, gre se pa 29. 4. .... zna bit zlo fajn bravo
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyTor Maj 13, 2008 11:50 pm

ei, punce..a se ktera slučajno že uči za izpit? js bi rada začela počas zbirat literaturo, pa se mi zdi čist tu mač tega...in neb šla vsega tega brat (kaj šele učit se!). a ktera mogoče ve kaj je mal bl pomembno (razn Bele knjige)
lepo bodte vesel
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 8:44 am

ej js bom se iz zapiskov učila in belo knjigo si bom pogledla...kr ostalega je ful preveč...tak bom js naredla

kk bote pa ostale??
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptySre Maj 14, 2008 10:23 am

Kako pomembno sploh je z Belo knjigo? a je debela?..a to boste celo pebrale..al kako? ups
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyTor Maj 20, 2008 10:23 pm

Kaj ste danes počeli na predavanjih teoriji vzgoje?
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyTor Maj 20, 2008 11:03 pm

predavanje o romih. je bla neka gostja iz srbije. ma men je blu ful zanimvu. čeprov je blo u srbščini :)
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyČet Maj 22, 2008 8:34 pm

se že kdo kaj uči za izpit?kako se bote tega lotli?samo iz zapiskov al kako?
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyČet Maj 22, 2008 11:21 pm

oj.ja js sm se že neki učila..sm si prnesla domov iz knjižnce (skor) vso literaturo k je na tistmu listu. ampk sm ugotovila d je to čist too much d bi js vse prebrala.. zdej sm se odločila (po posvetu s sošolkami) d se bom učila sam iz zapiskov pa belo knjigo si bom pogledala (ampk sam tista poglavja ki se tičejo OŠ)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 EmptyPet Maj 23, 2008 10:09 am

jooj..jz se še nč nism učila...ma me tko slovka skrbi, k ne vem kk mi bo uspelo spackat 70% skupi..
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





Teorija vzgoje - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Teorija vzgoje
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» teorija vzgoje-vaje
» Seminarji pri teoriji vzgoje
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: