Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Teorija vzgoje

Go down 
+20
PetraK
barbka
EvChYkaa
tali
Nina_Nana
urška
aneja
Ka3ka
Night
jana85
moychy
Ajna
Barby
Caitlin
Saša
Irena
ewaa
Karin
Tančka
srChiCa
24 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
srChiCa
Sramežljivka
Sramežljivka
srChiCa


Število prispevkov : 16
Age : 36
Location : Celje - Ljubljana ;)
Registration date : 10/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPon Okt 08, 2007 11:05 am

hej punce...zanima me, če ma slučajno katera tisto gradivo, ki ga moremo predelati do jutri, ker ga ni več za dobit pale vsaj da si ga skopiram?

Lp, Nina
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPon Okt 08, 2007 11:38 am

Aja sej res... jst sm pa kar pozabla... žalosten če je kera prebrala bi lohko na kratko obnovila hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPon Okt 08, 2007 4:45 pm

Mene pa sploh ni blo...in ne vem o čem govorite vesel

kaj je s tem gradivom?? A je treba nujnoo???
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
srChiCa
Sramežljivka
Sramežljivka
srChiCa


Število prispevkov : 16
Age : 36
Location : Celje - Ljubljana ;)
Registration date : 10/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPon Okt 08, 2007 10:26 pm

profesorica nam bo teden pred predavanjem povedala katero literaturo moramo predelati do naslednjega predavanja, zato da bomo lažje sledili in razumeli snov sproti, ne pa da se bodo vsa vprašanja pojavljala na koncu leta...sami smo se s tem strinjali, kar se mi zdi edino smiselno in do jutrišnjih predavanj moramo prebrati nek članek o socializaciji in vzgoji Very Happy tko, pa sm se razgovorila in upam da sem ti vsaj mal pomagala razumeti vse skupi...

Lepo nočko angelček
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 09, 2007 9:51 am

aha, hvala super ..čeprav tega nimam...ma bom že kej zmutila skup
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 09, 2007 4:45 pm

joj danc mi pa sploh ni blo fain pr teoriji vzgoje začuden :05:

ka pa vam?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 09, 2007 8:13 pm

Kaj se je dogajalo pr TV? Mene ni blo.. a ste 1. uro že kej jemal...in dones?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 09, 2007 9:32 pm

jp jp...smo že jemal...VZGOJA IN SOCIALIZACIJA...men je blo tut ful dougocajtn...ne zna glih nardit zanimive ure...čeprou sm se res trudla d bi jo poslušala, sm kdaj pa kdaj kr zaplavala mal...upajmo, d bodo druge ure kej boljše ups
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 09, 2007 10:53 pm

joooj, js sm totalno zaplavala stran.. vem d smo mogl na začetku kao napisat neke definicije vzgoje, socializacije in izobraževanja, naprej pa ne vem NIČ. res sm se čist zgubila in bla u bistvu sam fizično prsotna tm..js ne vem kaj bo, če bo šlo tko naprej začuden
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyNed Okt 21, 2007 12:35 pm

hej babe
tiste ko ste 5 al pa 6 skupina.....a kira mogoč ve ka mormo pr vajah za teorijo vzgoje do ju3 prebrat, kir članek
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPon Okt 22, 2007 6:55 pm

Ja mi tut mormo do ju3 enga.. pa ne vem kerga! A kera ve za prvo in drugo skupino?? hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyTor Okt 23, 2007 6:13 pm

obvestilooooo dajmo dajmo

v torek, 30.10 ni teorije vzgoje, to pomeni da so u torek samo vaje in da se nam počitnice nekaj ur prej začnejo
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyNed Okt 28, 2007 1:03 pm

hejjj
mene pa zanima če kira ve (5 in 6 skupina) kir članek mormo zdej za vaje TV prebrat, da nas nebo spet nabolila neka hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyNed Okt 28, 2007 2:08 pm

Zdej pomoje nobenga zto k se lotijo seminarji... :7:
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptySre Okt 31, 2007 12:49 am

mene pa sam zanima, če je tle na forumu slučajn katera, ki ima za seminar Javno/zasebno šolstvo? Ker me zanima, če je kaj uporabnoge v tisti diplomski nalogi, ki je med viri ter pa ena knjiga od Šimenca (2007 letnica).

LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 12:51 pm

Caitlin..jz ti ne znam nč pomagat ups

Drgač pa punce..sam da vsam spomnm (5.-6. skupina), da do ponedeljka moramo iz učnih načrtov izpisati vzgojne in izobraževalne cilje iz predmetov, ki ste si jih izbrale v parih. noro

jz nč ne znam, niti ne štekam... če katera kaj ve..naj napiše. Gledam tiste razpredelnice, sam itak tam vse piše katero so izobraževalni cilji in metode itd. ..sam pomojm ni to to...ker bi blo prelahko..a?

heellpp žalosten
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 2:53 pm

v parih? a ni to da ma usak sam 2 razreda?
drgač pa jst nek prepisujem pač sam tiste cilje, sam men ni jasno kako to preštet. a preštejemo sam ta glavne, al preštejemo use alineje al kaj... kr neki! k je treba kao razmerje zračunat... ne vem, men tut ni nč jasnu noro
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 2:56 pm

Hvala bogu da sem si zbrala enak predmet in razrede ku ena sošolka k živi prow blizu... hehe hehe Bova dns kar skupinsko nrdile.. jst sm itak u 2. ona pa u 8. skupini hehe
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 2:59 pm

ej kaj pa mate?
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 3:13 pm

matematika 1. in 2. razred
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 4:00 pm

aja...jst mam slovenščino, tega je fuuuuuulll bad
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 4:11 pm

Barby je napisal/a:
v parih? a ni to da ma usak sam 2 razreda?
drgač pa jst nek prepisujem pač sam tiste cilje, sam men ni jasno kako to preštet. a preštejemo sam ta glavne, al preštejemo use alineje al kaj... kr neki! k je treba kao razmerje zračunat... ne vem, men tut ni nč jasnu noro

em...kakšno razmerje??? nč jasn...nm to nč ni omenla...a je? jao... slabost
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 4:13 pm

Kar jst vem nam j rekla da mormo to vsak sam narest.. in da pač lohko pole primerjamo oz. naredimo nek skupni povzetek s tistimi ki imajo enak predmet.. znotraj iste skupine.
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 5:35 pm

ok zdej pa še mnj jasno :)
nam je rekla da nej prešetejmo kolk je izobraževalnih pa kolk je unih drugih ciljev in pol nej primerjamo pač kolk je kerih oz. d zračunamo razmerje..... al sm pa pač sam jst narobe zastopla :7:
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 5:45 pm

Barby je napisal/a:
ok zdej pa še mnj jasno :)
nam je rekla da nej prešetejmo kolk je izobraževalnih pa kolk je unih drugih ciljev in pol nej primerjamo pač kolk je kerih oz. d zračunamo razmerje..... al sm pa pač sam jst narobe zastopla :7:

Ja pač mi smo nrdile tko da smo vzgojne izpisale.. izobraževalne pa preštele. U glavnem nam je pršlo dost več izob. kot vzgojnih.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Teorija vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Teorija vzgoje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 7Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» teorija vzgoje-vaje
» Seminarji pri teoriji vzgoje
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: