Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Teorija vzgoje

Go down 
+20
PetraK
barbka
EvChYkaa
tali
Nina_Nana
urška
aneja
Ka3ka
Night
jana85
moychy
Ajna
Barby
Caitlin
Saša
Irena
ewaa
Karin
Tančka
srChiCa
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AvtorSporočilo
gaja
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 21
Location : Kranj
Registration date : 10/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Jun 23, 2008 11:51 pm

jst tud!!! Very Happy noro noro noro noro
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyTor Jun 24, 2008 9:52 am

a ve kdo mogoč kdaj ma govorilne....bi si šla oceno v indeks vpisat hihi
Nazaj na vrh Go down
Night
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 13/03/2008

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyTor Jun 24, 2008 12:13 pm

Mene tut to zanima k moram it izpit pogledat. Pls a katera ve kdaj ma te govorilne. Nism sigurna al je torek al sreda.
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 9:57 am

hello. mene pa zanima al sm jst edini lolek ki nima še rezultatov oz. ocene od teorije vzgoje v e-studentu al jih nime še nobeden. sotrpini iz tretjega roka hvala za odgovor super
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 10:21 am

Hehe... Tud mene že počas zvija pale Nič nimam napisano, upam da ni to slab znak... žalosten

Dej sporoč, prosim, ko boš vidla rezultate... Joj, sm živčna!!! Da vidmo al laufamo k doktorju al se napijemo al jo uročimo... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 10:36 am

vesel vesel vesel se strinjam...bom sporočila, sam se mi res že čudno zdi, da ni še rezultatov, kr ponavadi vem da že prej popravi, pa še ju3 so že govorilne in more obvezno do ju3 popravt, da če ni šlo, da loh gremo pogledat... waw držim pesti zate in ti dej zame bravo lp.
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 10:40 am

Sicer mal težje pišem portfolio (ja grozno pozna sem) s sklenjenemi pestmi, ampak mam pozitivne misli-za obe, vse! sunny

Naj zaključim z mislijo, ki nam jo je povedala za vzpodbudo pred začetkom izpita-četrtič je že komisijski, če pa pademo v peto...ja pol ne mormo več študirat naprej. super To so vzpodbudne besede!!! hm,hm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 11:29 am

PetraK je napisal/a:
Hehe... Tud mene že počas zvija pale Nič nimam napisano, upam da ni to slab znak... žalosten

Dej sporoč, prosim, ko boš vidla rezultate... Joj, sm živčna!!! Da vidmo al laufamo k doktorju al se napijemo al jo uročimo... Very Happy

hhehe, s tem si me pa nasmejala zdj haha

MA jz VEM da boste nardile! super
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 11:37 am

No, hvala lepa!! Ampak js sm "vedla" da bom nardila tud prejsnic dvakrat pa sem jo vseeno v cetrtek gledala na izpitu hm,hm

Kokrkoli, HVALA!!!! hmm
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 1:06 pm

REZULTATI SO!!! MENI JE USPELO, V TRETJE GRE RADO IN TO Z 8!! NAJBOLJŠI DAN V MOJEM ŽIVLJENJU! jupi bravo
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 1:14 pm

JAAAAAAAAAAAAAAAAA noro jupi dajmo nardila!!!!!!

Cestitam, Nina!!!!!!

Dobrodosli midve v tretjem letniku!!!!!! vesel

p.s.: kdaj gres na vpis?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 1:21 pm

aaaaaaaaaaaaaa babe zakon ste bravo bravo raad raad :M bravooo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 3:47 pm

čestitam babeee....tej se ga pa ja ite napit hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 4:36 pm

A ste vse nardile?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Sep 08, 2008 6:11 pm

Pr mene sploh še ni rezultatow... :7: :7: pa mi dns prow paša da jh ni... vesel vesel

No dns popravljam... sem šla učeri na vpogled izpita in sem zagovarjala in sem nrdila!!! jupi
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyPon Nov 10, 2008 11:59 pm

A lahko en odgovor na vprašanje v zvezi s seminarji?

Na kakšen način je provzaprov treba pr Lesarjevi narest ta seminar(pisna oblika)? Koker neki problemsko zastavleno... Čist drgač kot smo navajene od drugih predmetov. Nam še zdej k so jih že tri mele, ni čist jasno. Je dans rekla, da jih je nekako začela brat pa da so bol al mn povzetki. Me ji tega ne smemo pisat, sploh ne s kakšnimi definicijami. Pa so sošolke rekle, da so vpletale definicijo...

Hvala za vsakršne predloge!
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 EmptyTor Nov 11, 2008 1:16 am

a veš kako je s temi seminarskimi... ti morš pisat čim veeeč svojga mnenja, kako se tebi to zdi, zakaj, in pol morš razpletat in nakladat in razglablat... ja, čist drgač kokr smo vajeni drugod. res more bit čim mnj iz knjig in čim več tvojga mnenja. lhko si tut izbereš en, dva citata, poved, misel, karkoli iz kakšne knjige ki so jo uporabla za seminar, ga napišeš in ga potem komentiraš in razglablaš o njem čez par strani. u bistvu sploh ni fore, da ti napišeš neki o temi iz knjig, ker to je že use znano. ti morš sam pisat kritike-pozitivne ali negativne na neki kar si prebrala.
u glavnem ve sam nakladite čim več pa bo ;)
večino seminarjev parkrat zavrne oz. ti ga da nazaj da dopolniš, popraviš, dokler ni dobra ocena. nama s sošolko ga je ene 4x, 5x dala nazaj, pa sve misle da je tko grozno da ni niti za 6, na konc nama je pa dala 10. u bistvu tut ona hoče, da ti to čim bolš napišeš in dobiš čim bolšo oceno.
tku da čim mnj povzemite, pa čim več razglablite na dolgo in široko :) ja vem, čist nova vrsta seminarja Very Happy ampak sej bo!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Teorija vzgoje - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 7 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Teorija vzgoje
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» teorija vzgoje-vaje
» Seminarji pri teoriji vzgoje
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: