Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Go down 
+17
katja
Ka3ka
Ajna
Irena
PetraK
Anja
Saša
tali
SoPrEfLiCtA
nincy
Barby
kati
ajchy
ewaa
Tadeja
Karin
Tančka
21 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 12:42 pm

Živjo punce!
Dns sem šla v kabinet prof. Sicherl Kafolove se zmenit zy vsodo mojega izpita. Ko je pogledla ali imam še odprt rok in ostale formalnosti je opazila da imajo poleg mene odprt rok še

Dežman Eva
Prašnikar Tadeja
Šalamon Tanja


Dala nam je še zadnjo možnost za oprawljanje ustnega izpita. In sicer
8. 10. 2007 ob 14.00 v kabinetu 311

Tko da punce.. pripravmo se da že enkrat končamo s tem!!
papa papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 3:15 pm

ajde dejte...to pa se naučite in ste rešene bravo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tadeja
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 3
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Glasba   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 8:26 pm

Hja!
Tanja pridružujem se tebi. Tut js sm bla pr Kafolovi, ampk čist ponesreč k sm ravn nanjo na hodniku naletela. In stvar je taka stoji pa takole: mogoče je katera izmed preostalih dveh naštetih že opravla izpit pa ji Kafolova ni vpisala ocene v e-studenta tako kot meni. V glavnm če ima katera podoben primer, nej gre sam do nje pa ji bo brez problema vpisala oceno. Pa to čimprej!!!! Mi je pa Kafolova naročila isto kot Tanji. Sam problem je v tem, da jst niti Eve, niti Tanje Š. ne poznam, tako d močno upam, da bosta tole vidle.

Uživite! Aja pa tale forum je zlo fajn, sam navadt se ga je še treba. In upam, da bom tole sporočilce poslala v pravo rubriko. Če pa slučajn pristane kje drugje pa prosim za razumevanje.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 8:31 pm

Tadeja...sej se na slikah vidi kdo je kdo..kolkrtolk :) Drgač pa pomojem da evo poznaš...štajerka...blond lasje... Very Happy KLe na forumu pa ima nick ewaa
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 8:39 pm

ejej js sem korošica...

drgač sm pa js glasbo 6 pisala, pol pa na usnega nism šla, budalo js sem bla rajš na morju...
no zdej sem pa zbolela...sam se bom potrudla pa naučla te pesmice...
ka mi lahko kira napiše kire vse morm znat, pa za kire rabim solmizacijo...
problem je ko jih js res sam ene par poznam joka.. :05: joka..
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 8:42 pm

jaaaaaaaa ewaa..sej vem da si koroške Very Happy ..ne vem kaj mi je blo da sm štajerska napisala groza
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 8:43 pm

še neka...a ve kdo mogoč za zvočne posnetke teh pesmic...to bi ful pomagalo...k js sem anti talent za petje...
če bol slabo poješ, pa si prehlajen te tut spusti hehe
pa še neka me zanima...a solmizacijo vse praša, ko to se mi je težko za naučit joka.. groza
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 9:26 pm

Joj nimam posnetkou... sm se pa tko al tko to solmizacijo že npiflala tko da... ma baje da praša en primer.. :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Okt 03, 2007 11:00 pm

mam eno malo prošnjo...a bi mi lahko kira poslala pesmi pri katerih rabimo solmizacijo znat. pa če bi lahk bla solmizacija napisana, če ma katira slučajno možnost da skenira pa pošle. upam da ne prosim preveč. kr js sem res antiglasbeni talent groza groza
častim pol neka jap jap
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyČet Okt 04, 2007 1:10 pm

ej tančka, a ti se boš pri vsaki pesmi obe solmizacije naučla(relativno in absolutno) al sam eno, kr js bi se sam eno, k ti mnda ne določi kiro ji morš pokazat....

aja pa še neka...ka mi lahko kira pove kak si DO, RE, MI...sledijo po telesu Question Question

hvala smeh
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyČet Okt 04, 2007 3:10 pm

OJla eva.. sej sm vidla da sme na msn dodala.. in sm ti kar tm pisala... pesmice ti bom pa ju3 poslala... če pozabim me spomni al tle al preko msn ja ker sm pač od časa do časa sklerozna hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPet Okt 05, 2007 10:58 am

ej Tančka ful ti hvala, si mi ful pomagala vesel super

no neki me še zanima?? a pri pesmi čolniček res ni dovol če znamo sam tisto kitico ki jo mamo na listih oz. v skripti??? js mam napisano, da morm še dve kitici poiskat nekje za izpit....a ma mogoč to kdo, pa če mi lahko pošle...ful mu hvala
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPet Okt 05, 2007 6:42 pm

Bo.. jst znam samo tistoo... hehe hehe Pa upm da nas ne bo neki mrcvarla a..
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPet Okt 05, 2007 7:36 pm

ej tančka, ital boma pomoje sami tam, tak da naju bo lepo spustla.....vsaj upam....k js sem še vedno ful prehlajena pa težko diham in še težje pojem žalosten žalosten joka..
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPon Okt 08, 2007 8:51 pm

jesjesjes jupi jupi
naredla sem glasbo, sičer je ena boga 6ka samo je pa neka hihi sm čist zadovolna
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPon Okt 08, 2007 10:20 pm

jupi jupi ja a... jst sm tut tok vesela hehe vesel vesel
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPon Dec 03, 2007 8:53 pm

Ej, punce!

K se je še keri zgodilu d k odpre 4. glasbeno gradivo ne more vidt 3 slidov, k nej bi ble pesmi gor napisane- če se mi prov zdi mat potico pečejo, trara(sej vem d je pol šenkat) pa še neki od Mozarta.
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Jan 09, 2008 4:05 pm

Živjo,

mene pa zanima, če obstaja kakšen CD (al pa kej druzga, če je kje na netu) kjer je zbranih vseh 37. zvočnih primerov, ki pridejo v poštev za pisni izpit pri Kafolovi v 1. letniku? Oziroma kakšen nasvet, kako ste se vi to naučil za izpit.

Hvala,

fajn bodte Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Jan 09, 2008 4:58 pm

Živjo kati, dobrodošla na forumu papa

No jz se za te zvočne primere sploh nisem sekirala...pač šla sem se na to foro..al da se mi posreči da pogruntam, al pa preplonkam...Ma men je blo dovol drugih pomembnejših stvari na izpitu, kot pa da bi se zdaj ukvarjala z iskanjem in zbiranjem zvočnih posnetkov....
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySre Jan 09, 2008 5:20 pm

karin hvala za odgovor.

A pol ta vprašanje ni tolk pomemben oz. nima več podvprašanj, ki bi se nanj nanšala... Question
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyČet Jan 10, 2008 5:47 pm

Ma no.,..sej je pomembno...ker se mi zdi, da moraš potem pisat o tistem skladatelju ali o dobi..ne vem točno.. saj jz se sploh nism sekirala..ne vem...pač upaš, da ti nekdo pove vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySob Jan 12, 2008 9:38 pm

Na listu k je napisano use, kr mormo znt na izpitu je tut ritmičen in melodičen narek. Ritmičn mi sploh ne dela težav, melodičnga smo pa enkrat ful na začetku delal, pa se ne spomnm kako je to že zgledal... Ka lahko ktera pove kako to zgleda. Je težko?
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptySob Jan 12, 2008 9:53 pm

ona zapoje par tonov in ti morš napisat na notno črtovje kere tone je zapela. pove ti edin, kerga po zapela taprvega tku da se lhk po unmu mal orientiraš....
Nazaj na vrh Go down
nincy
Sramežljivka
Sramežljivka
nincy


Število prispevkov : 24
Age : 35
Location : Ljubljana
Registration date : 25/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: izpit   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyPon Jan 14, 2008 8:44 pm

mene pa zanima, če ma ktera slučajn star izpit za glasbo za 1.letnik, ker nimam pojma kako to zgleda, pa kolk se morm natančno naučit? ups
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 EmptyTor Jan 15, 2008 12:56 am

Sem že poslala hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Teorija vzgoje
» Didaktika matematike
» teorija vzgoje-vaje
» didaktika z IT

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: