Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Teorija vzgoje

Go down 
+20
PetraK
barbka
EvChYkaa
tali
Nina_Nana
urška
aneja
Ka3ka
Night
jana85
moychy
Ajna
Barby
Caitlin
Saša
Irena
ewaa
Karin
Tančka
srChiCa
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyNed Jun 01, 2008 10:47 pm

kdaj pa se piše? ob 12h?
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyNed Jun 01, 2008 10:51 pm

jp,ob 12. v 212
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyNed Jun 01, 2008 10:56 pm

kaj ima katera to gradivo od teorije na računalniku?bi mi ga katera lahko prosim poslala na barbararobida@gmail.com. prosim
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 02, 2008 9:34 am

aleluja pale pale

v torek grem pa res na blef pisat...neki malega sem se učila sam kr vse pobrklam, če pa slučajno ne pobrklam si pa zapomnem ne groza groza
groza...
grem na izpit, v upanju da se zgodi čudež ups

ka pa vi? kaka je pri vas situacija? a ste se ful učile?
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 02, 2008 10:04 am

jz grem isto na blef, pa me je ful sram. sej ni tako težko, samo ko sem se premalo učila (v bistvu sm si 2x prebrala). se bom pa za 19. lepo naučila.

čeprav tud jz potiho upam na čudež
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 02, 2008 10:22 pm

začuden začuden
ough... js tud upam na čudeeež žalosten
ma to mi ne gre nč u glavo, pa tok časa že sedim pr tej gori papirja hm,hm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 02, 2008 10:30 pm

Mah...jz ne vem če bom 19. kaj več znala...kr to je kr neki...sj stvari so kolikor toliko tazumljive (če odštejemo tiste izjeme) amapk lahko da eno tako vprašanje za primerjat, da samo stoj in glej hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyTor Jun 03, 2008 3:22 pm

No.. kako je šlo? hehe hehe hehe hehe Groza... če pa mene rata bo res nek čudež vesel Ah se bmo kar za 19. prprawli... Kaj je tisti kulturno-transmisijski model moralne vgoje? Ve kera? :7:
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyTor Jun 03, 2008 4:09 pm

to tud jst nisn vedla. Sn pa najdla v unih zapiskih ka so pa mailing listi pršli, na strani 49 piše.
Drgač pa ja ... verjetno se vidimo 19. bad
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyTor Jun 03, 2008 4:29 pm

Jz ne bom nč rekla....rešla sm vse...upam da bo no...Ko dobim rezultate si bom upala kej komentirat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyTor Jun 03, 2008 6:49 pm

js sem šla kr vn rajs hehe
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyTor Jun 03, 2008 7:13 pm

eh brezveze...
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 04, 2008 10:36 am

Sam razlika v vprasanjih med izpitoma (a in b) je bla pa ogromna!!! Boge ste res une k ste mele b (tist transmisijski model waw )... Ob tem bi tud j verjetno kr pobegnila ups Svaka vam cast,res! super
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 04, 2008 11:09 am

Jah..jz sm bla ta srečnica z kulturno-transmisijskim modelom ..sm nekaj napisala...upam da nardim pale
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 04, 2008 11:58 am

ja men tut ni glih šlo...sm mela tut ta B test...drgač me pa zanima to, kako se šteje tista ocena, ku smo jo dobil pr seminarjih pr TV?
pa lhk nardiš izpit, če recimo na eno vprašanje čist nč nisi odgovoru?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 04, 2008 12:05 pm

Ja....seminar ti šteje menda tolk točk, kulkr si ga pač pisal

Sprašuješ če lahko narediš, če enega vpr. nisi odgovoru?
Ja preračunaj si...Doseči moraš 60% za pozitivno. To je približno 6 toč na nalogo..odvisn kolk si seminar dobila. (možnih točk je 60...seminar se šteje kot 6. naloga)

Jaz sem računala, da morm pribilžn 6 točk na vsako nalogo dobit plus seminar je 8 točk..Tk da mi pride okol 38 točk

Zdj...lahko tri vprašanje napišeš za 10-ko...potem pa ostala dva na pol prazna pustiš...mislm da nardiš kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 09, 2008 6:48 pm

Ejla punce!

Da vas še mal zamorim pred metodologijo... REZULTATI IZPITA so na e-študentu v elektronskem indeksu! waw upam, da vam je šlo bolš ku meni, k mi žal ni ratalo :7: pa LP
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 11, 2008 11:45 am

hej
kdaj si lahk vpisemo oceno iz teorije vzgoje? pa ce kdo mogoc ve, kdaj pa govorilne, pa kje? :7:
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 11, 2008 3:11 pm

Govorilne ma ob torkih 12.30-13.30. Takrt vpisuje ocene.
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 11, 2008 6:19 pm

Ma zdej jih nima več ob 12.30, to je blo sam čez leto. junija vsi profesorji spremenijo ure svojih govorilnih ur, tud lesarjeva jih je, sam pečkova pa ima na vratih napisano posebej za vsak datum (torek) posebej! ta torek jih je mela ob 10h za naslednji pa ne vem. najbolš da prosiš nekoga da ti pogleda na vrata... LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptySre Jun 11, 2008 7:55 pm

No če katera ve kdaj ima govorilne za vpisat ocene...naj pove :) ....mislm da na oglasni deski piše..
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyČet Jun 12, 2008 10:02 am

mene pa neki zanima....glede teh vprašanj ko so odgovori že kar zravn napisani...ko ste vse rekle da nej se ker iz njih učimo...
a se vam niso zdeli ti odgovori ful čudni???a je mogoč kira ko je sama odgovarjala, pa bi svoje odgovore delila z ostalimi zavije

ja no sej vem da je mala moznost hehe sam poskusit ni greh...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyČet Jun 12, 2008 12:59 pm

Eva, res je da so nekateri odgovori full čudni in tudi predolgi. Iz odgovora si podčrtaj tiste stvari, k so kolikoroliko bistvene in tebi razumljive...drugače pa na plonkc :) Jz se nism učila vseh odgvorov v nulo..pač ja..mal se morš potrudt da razumeš, ker je dosti nakaladanja..amapk mislm da definitivno ni treba vse vedt, kar je v odgvorou,... Na izpitu računaj, da boš za eno odgovor popisala pol strani...več ti skoraj da odsvetujem, ker ti bo zmanjkalo časa. Teoretičnio imaš za vsako vprašanje 10 min. časa :) ker piše se 50 min če se ne motm hmm Mene se je ravno prav izšlo..

Pa še to....ta teroija vzgoje sploh ni problematičen izpit, ker imamo teh 40 vprašanj...itak dobiš nekaj od teh..No vsaj na tem izpitu je blo tako......Če se učiš samo iz zapiskov je res težko in težko narediš izpit, ampak predlagam da zapiske mal prebereš, ker več kot to si z njimi ne morš pomagat na izpitu ....bolj se posveti tistim vprašanjam
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 16, 2008 10:53 am

hej. zanima me, koliko že znate tiste, ki greste v četrtek na izpit?kako vam gre učenje? kr meni kar ne gre in ne gre ups
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 EmptyPon Jun 16, 2008 11:05 am

aleluja se ti popolnoma pridružujem...sploh se ne morem učit...ne morm se spravit co...za zadnji izpit mi vedno energije zmanka
sam drgač je pa tak še 3 dni...tak da si mislim tak sam ta vprašanja pogledat, čeprav so nekatera zelo, zelo čudna
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Teorija vzgoje - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Teorija vzgoje   Teorija vzgoje - Page 5 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Teorija vzgoje
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» teorija vzgoje-vaje
» Seminarji pri teoriji vzgoje
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: