Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Seminarji pri teoriji vzgoje

Go down 
+11
cultyka
nincy
jana85
Anchyka
ewaa
Tančka
mimi
moychy
Caitlin
mirjam
Maja
15 posters
AvtorSporočilo
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyPet Nov 02, 2007 11:58 pm

Eto tuki lohk pišete o vse seminarjih, da ne bo tam 0ff topic k ni prava tema.

Aja btw jst mam Kanta, tok da če kera kej preveč ve.... vesel
Nazaj na vrh Go down
mirjam
Sramežljivka
Sramežljivka
mirjam


Število prispevkov : 2
Registration date : 02/11/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Nov 03, 2007 12:13 am

Na pomoč!!!

Jaz mam tud probleme z zasebnim šolstvom. (Sam to šele od takrat naprej k sem dobila to seminarsko.)

Mam pa še dodatni problem, da sem zgubila tist listek, na katermu piše kaj vse morem prebrat. Sotrpinke zasebnega šolstva lepo prosim za pomoč.
ups

Hvala! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Nov 03, 2007 12:25 am

evo, jst sem sotrpinka zasebnega šolstva Very Happy
-Hvala, P. (1998). Zasebno šolstvo v Sloveniji (primerjava s tujimi šolskimi sistemi): pomen in vloga zasebnega šolsta znotraj sistema javnega šolstva v RS. V: Didaktika, št. 38/39, str. 38-76.
-Ravnikar, U. (1999). Privatizacija na področju predšolske vzgoje v Sloveniji (diplomska) Ljubljana, PeF
-Šimenc, M. (2007). Prikaz ureditve zasebnega šolstva v državah EU. Ljubljana, SVIZ
-Walford, G. (1989) Privatne Škoe. Zagreb: Eduka
-Zasebno šolstvo : struktura, primerjava različnih šolskih sistemov in zakonodajne rešitve v Republiki Sloveniji (1996) Ljubljana, Ministerstvo za šolstvo in šport
-internetna stran ministerstva za šolstvo in šport

evo, na hitr napisan tko da so lohk kšne slovnične napake notr. Bi pa rada da mi tista (če slučajn tole bere) ki ma knjigo od Šimenca, da jo prnese v pondelk na govorilne ure.

LP
Nazaj na vrh Go down
mirjam
Sramežljivka
Sramežljivka
mirjam


Število prispevkov : 2
Registration date : 02/11/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Nov 03, 2007 5:11 pm

Hej!
Stokrat hvala!!!!
Jaz mam sam tisto knjigo iz leta 96. Diplomske naloge naj ne bi več blo, je rekla knjižničarka, hrvaško nč ne zastopim, vse drugo je bilo pa izposojeno. No po netu sem pa sama mal brskala.
Hja. Pa se vidimo v ponedeljek na govorilnih. :)

Še enkrat hvala!
Nazaj na vrh Go down
moychy
Sramežljivka
Sramežljivka
moychy


Število prispevkov : 3
Registration date : 09/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Nov 24, 2007 12:57 pm

punceeee help :)

kaj je ktera taka tle, k ma pr TV seminar o Herbartu? jz sm zgubila listk z literaturo... in bi ful prosila eno, če bi mi jo napisala. prosim prosim
al pa če ktera pozna ktero, k ma to... res fuuul prosm

lep vikend vsem
Nazaj na vrh Go down
mimi
Sramežljivka
Sramežljivka
mimi


Število prispevkov : 7
Registration date : 20/04/2008

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyČet Nov 13, 2008 11:50 am

Ojla !!!!

Jst mam pa seminar za naslovom :
Vzgojno-izobr. & socializacijski cilji v OŠ ter poti doseganja le teh

In bi lepo prosila če mi kera iz 3. letnika malo razloži kak naredit ta seminar oz. seminarsko nalogo, kr je do sedaj še vsem, ki so meli predstavitve, seminar. naloge zavrnila ... tk da ne vem sploh kako naj se lotim tega seminarja :7:

LP papa
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyČet Nov 13, 2008 1:08 pm

Prvo si dobi literaturo, tisto k jo maš napisano na listku. Pol se loti prebirat in si vmes magari podčrtavej tisto s čimer se strinjaš in s čimer ne, da boš pole mela neki za diskutirat. Ko prebereš, odpreš word in se lotiš pisat ups Pišeš kaj sti tebi zdi o članku, o kakih mislih k so jih avtorji izpostavli in tako.. vsekakor ne obnov! Srečno!
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyPet Nov 14, 2008 1:08 am

napisat seminarsko pri teoriji vzgoje je neki povsem drugačnega kot pri ostalih predmetin...

pač najbolš je da pač medtem ko prebiraš literaturo si izpišeš kak citat al pa kak odstavek(kratek), ki se ti je zdeu zanimiv...al pa poiščeš kak problem v zvezi s tvojo temo...in pol razglablaš o tem...samo o tem al se strinjaš s tem in zakaj, al se ne strinjaš s tem in zakaj, pač sam svoje mnenje pišeš skos....SPLOH NE SPEŠ PISAT TEORIJE IZ KNJIG!!!!!!

upam da sem vam kaj pomagala....pa brez panike....tut če vam seminarsko 10x zavrne lahko na koncu še vseeno lepo oceno dobiš...

veliko sreče
Nazaj na vrh Go down
Anchyka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 2
Age : 35
Registration date : 06/01/2009

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyTor Jan 06, 2009 10:48 pm

Hei. Mene pa zanima, ce ma kdo kej o Rousseauju. Tut nimam pojma, kk se nj lotim tega.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySre Jan 07, 2009 5:46 pm

Mislim, da si mi ti pisala na mejl, a ne. Imela sem samo povzetek seminarske, ampak tudi tega nimam več. Vem pa, da sem to nekomu s foruma poslala, tako, da bi nekje moralo obstajat. Veliko sreče, da najdeš.
Nazaj na vrh Go down
Anchyka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 2
Age : 35
Registration date : 06/01/2009

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySre Jan 07, 2009 7:14 pm

ok. tnx anyway.
bom ze nekej skup spraula.
Nazaj na vrh Go down
nincy
Sramežljivka
Sramežljivka
nincy


Število prispevkov : 24
Age : 35
Location : Ljubljana
Registration date : 25/10/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyNed Jan 11, 2009 12:28 pm

a ma kdo kj o DISCIPLINI? (vrste disciplin, tehnike discipliniranja, oblike (ne)formalnega kaznovanja...)
Nazaj na vrh Go down
cultyka
Sramežljivka
Sramežljivka
cultyka


Število prispevkov : 25
Age : 35
Location : Brežice
Registration date : 03/11/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySre Jan 14, 2009 3:38 pm

hej!

zanima me, če je imel kdo seminar ALEXANDER NEILL?
ugotovila sem namreč, da obstaja večino literature v angleščini ali pa srbohrvaščini
pale
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyPet Jan 16, 2009 2:07 am

cultyka, js sm ga imela groza groza

In vem kako ti je slabost

Dj mi na zs pošlji tvoj mail, pa ti pošljem kar imam.

Ti pa že zdele povem, da pr njej ni dobr kopirat ostalih, ker ženska čist vse ugotovi. Js ne vem kako, ampak za par let nazaj ve za vse seminarske... butasto
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptyTor Feb 17, 2009 10:32 pm

kaj mi lahko katera, ki je lani al pa letos imela seminar o kantu pošlje seminar? prosim, k bi mi zelo prav prišel pri filozofiji. hvala.

barbararobida@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Feb 21, 2009 5:54 pm

A se lahko pri tej teoriji piše tut o kakšnih raziskavah al ne? Mogoče to Lesarjeva razume kot povzemanje in je boljše, če tega ne vpletam?
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Feb 21, 2009 6:52 pm

ma jst mislm tko, da dokler ti najprej napišeš nekaj o teh raziskavah in potem nadaljuješ svoje mišljenje glede na tiste raziskave, ne bi smelo bit nč narobe! Sej tud citiraš lahko al pa povzemaš po knjigah...sam da se to neposredno nanaša na tvoj problem, ki ga predstavljaš in, da vedno podaš tudi svoje osebno mnenje... To je pa MOJE mnjenje;) vesel
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje EmptySob Feb 21, 2009 7:22 pm

Ja, ja sej se mi je zdelo, sam sem vseen preverlia pr vas, ki ste že dale to skoz.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Seminarji pri teoriji vzgoje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Seminarji pri teoriji vzgoje   Seminarji pri teoriji vzgoje Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Seminarji pri teoriji vzgoje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Seminarji pri sociologiji
» IT & seminarji iz didaktike - KOLOKVIJA
» Teorija vzgoje
» teorija vzgoje-vaje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: