Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Mileni

Go down 
+29
dominika
Helena
stor13
cultyka
Teya
EvChYkaa
Marko.Susman
tali
urška
Barby
Caitlin
srChiCa
žabica
tweety
barbka
Anja
ewaa
jana85
PetraK
Irena
aneja
*anja*
BarbaraB88
Tančka
Maja
Nina_Nana
Karin
Ajna
Saša
33 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 6:57 pm

Faaakk ej..a je vam kej jasno kako pa kaj to na Wikipediji delat noro
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 7:28 pm

Ja mal tško je .. oz. je on mal zakompliciral... ma upm da nam bo ratalo narest a!!
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 8:02 pm

jaz samo rečem-katastrofa!!! butasto
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 8:03 pm

ja on je v nulo zakompliciral!! jst sem pol mal pregledala pa ni tok težko kot je un govoru.
Pomoje je najbol enostavno, da napišeš v wordu, prekopiraš v wikipedijo pa potem urejaš. Npr. označiš kar hočeš odebeljen tisk pa pol klikneš na gumb zgori (B), isto za poševni tisk pa povezave pa to. In ti samo od sebe nardi tiste oklepaje pa vejice zgoraj=' pa take stvari.
Se čist vidi da je en računalniški geek, ki stvari ne zna normalnim ljudem razložit hehe hehe še dobr de mam jst tud doma enga tazga, de mi bo pomagal mežik
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 11:45 pm

Hmmm..kdo on?? :7: Kaj je to se do vecjih komplikacij prislo??? žalosten

Zal js nism utegnla na nobena njena predavanja pridt ups tko da bi prosila da mi katera pove sploh kaj to treba narest?? Pa sploh A JE NUJNO?? zavije Al lahko spet ksno seminarsko (nekje sm to zasledila?)
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 15, 2007 11:58 pm

Ne ne Petra... to bo kar lepo NUJNO in OBVEZNO!! Nobenih seminarskih..
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 16, 2007 12:13 am

Grrrrrr... groza groza groza

Ne maram te vec,Tanja!!! Vse upe si mi unicla!!! vesel
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 16, 2007 11:50 am

Ja Petra.. kej si čmo... prej al slej bse mogla soočit z resnico hehe
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyNed Nov 18, 2007 12:00 pm

hhhm nam je vse upe že un u četrtk uniču.... mislm halo, kaj je blo pa tisto-fak! groza
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptySre Nov 21, 2007 11:38 pm

hejj
mene pa zanima če je že kdo piso kaj za ta članek na wikipediji??kak dougo sploh mora bit besedilo, pa ka nej pišem oz ka nej vključim nt...k js pojma nimam kk nej se tega lotim :7: ...vsakršnja pomoč bi prau prišla smeh
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyČet Nov 22, 2007 1:54 pm

Jz vem da mora bit dolgo tam..okol 250 besed...Drgač pa bom jz zlo na kratko povzela zgodbo..mal jo primerjala še z eno, k ji je full podobna...mal svojga mnenja dala not...tko.

Kr jz ne vem, če je ona kej konkretno povedala kaj mormo pisat... :7:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 23, 2007 1:15 pm

poglejte kaj je milenca napisala:

Spoštovani študenti,

svetujem, da že začnete pisati in objavljati seminarske naloge na Wikipediji, posebej pa 2. RP.

Rok za objavo seminarskih nalog je 31.12.2007

O pomenu Wikipediji, preberite članek, red. prof. dr. Mirana Hladnika http://www.ff.uni-lj.si/slovjez/mh/wikivizobr.html .

Uspešno delo vsem skupaj in vsakemu posebej,

LP,

Milena M. B.


ka ni enkrat na to stran rp napisala da je rok 31.1.2008....joj je baba čudna.... groza groza takim pa res ne morš pomagat groza začuden groza
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 23, 2007 1:39 pm

Ja ne vem...na predavanjih, ko je prišel tisti fant predstaviti Wikipedijo, je rekla, da je to potrebno narediti do 31.12 :7:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 23, 2007 8:15 pm

ja no 9.11 je na stran od RP napisala to:

Spoštovani študenti,

na predavanjih in seminarjih iz Splošne in mladinske književnosti, v četrtek, 15. nov. 2007, bo pogovor o seminarskih nalogah na spletnih straneh Wikipedije.

Rok za oddajo seminarskih nalog oz. rok za postavitev članka na Wikipediji je 31.01.2007 -- za 1. RP in 2. RP.

O podrobnostih pa v četrtek, 15. nov. 2007

LP,

Milena M. B.


in js sem misla da se je tam pr 2007 zmotla in je misla 2008....pač zmedena ženska nimaš kaj....
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyNed Nov 25, 2007 12:17 pm

punce, treba je narest do 31.12. to nam je rekla takrat k je biu un tip iz wikipedije na predavanjih in zdej je še dala obvestilo. ;)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyNed Nov 25, 2007 1:41 pm

Eh pa kaj se sekirate če je do 31.12...pa sej to samo zgodbico preberete...nek napišeš (literature itak nimaš, da bi jo preiskal) in to je to. Ne vem...men sploh ni panike...20 min pa maš narejeno, pol pa samo iz Worda v Wikipedijo prekopiraš..tam se pa še mal igrajčkaš
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPon Nov 26, 2007 8:15 pm

Punce, dejte mi prosim neki pomagat... Glede te ****** wikipedije..

Js sm si ze zbrala pravljico ampak se nism registritrala (vsaj mislim).. Prvo mi prosim povejte,kako vem ce sm se registrirala al ne?? Sm ze kr neki casa nazaj spalamudrila neki kokr je blo tm na wikipediji recen pol je pa milenca mal drgac se mi zdi napisala kar se tice registriranja... tko da sm se se kr enkrat :) al pa celo prvic Very Happy

Drugo je pa,da sm takrat napisala si pravljico zravn,ampak mislim da se res nism no registrirala-kar pomeni da naj ne bi mi "uposteval" une pravljice. Kjer pa pridemo do tretjega problema :)))

Ta pravljica mi sploh ni vsec in bi si raj drugo zbrala. Mislite,da se lahko zdej ko sm se registrirala (zares:) kr se enkrat napisem z drugo pravljico??

Same tezave ampak zal nism bila na nobenem njenem predavanju in kr neki delam :)

HVALA VNAPREJ!!!! sunny
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptySre Nov 28, 2007 4:41 pm

Puhno nekih problemov maš ti... hehe Ma jst npr. sem se registrirala že preden je prf. Milena rekla naj se registriramo pod lastnim imenom... in glede na to da se ne mislim še enkrat registrirat ker bi najbrž s tem izgubila pravico do moje prve pravljice hehe hehe hehe sem obdržala staro ime in pod opis napisala da sem pač študentka drugega letnika in blablabla angelček vesel vesel
Glede na to pa da ti prva pravljica ni ušeč jo po moje lahko zamenjaš samo dvomim da boš zdej k je že večino stvari razdeljenih dobila kej, kar ti bo ušeč.. ajdi papa
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptySre Nov 28, 2007 4:58 pm

glede nove pravlice je tko, da lohk zbereš katerokoli, tudi če je ni na seznamu. Za vsak slučaj pa še pošli mail prfoksi, če je tista pravlica oz. lih vredi.
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptySre Nov 28, 2007 5:21 pm

Itak nameravam bolj kr eno zbrat, da lahko sama najdem kar hocem v njej. Trenutno mam eno zelo poznano in bi mela z njo veliiiiik dela (tud velik razlicic je) pa se prevec sexualnosti naj bi nasla v njej Very Happy Pa nekak ne vidim Question

Sicer se zmeri ne vem kaj naj nardim al se ponovno vpisem al kaj mapka HVALA vseen hmm
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPet Nov 30, 2007 10:22 am

HEJ!

Lepo bi prosila,če bi mi kdo pomagal in napisal vsebinski potek članka za wikipedijo,ker mam ful težav z vrstnim redom in še več težav o čem sploh pisat. pale skratka,če se komu kaj sanja kaj hočejo od nas in kako naj bi članek zgledal naj lepo prosim piše.

ČAO, Aneja
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPon Dec 03, 2007 3:44 pm

Punce (in še kakšen fant mogoče), ste videle tole:
Citiram :
Spoštovani študenti 2. RP,

seminarske naloge iz Splošne in mladinske književnosti, prinesite natisnjene v Wordu, v čet. 6. in 13. dec. 2007. Rok za postavitev sem. nalog na splet je 31.12.2007.

Navodila za sem. naloge so na spletni strani RP in Wikipedije, teme za seminarske naloge za 2. RP so -- izvirni literarni liki.

Seminarske naloge obvezno podpišite s polnim imenom in priimkom ter ostalimi podatki.

Lep pozdrav,

Milena M. B.

mislem, halooooo!!! waw Zakaj moraš pa najprej pisno oddat pol pa še na internet??? Najprej da rok do konc leta in pol ko ugotovi, da še noben ni nč kj velik začel delat (a ni logično, da večina čaka do zadnjih dni mežik )se zmisli da je treba to oddat prej! Mah, ostala sem brez komentarja boksanje
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPon Dec 03, 2007 6:55 pm

js pri milenci vedno znova ostanem brez komentarja hihi
Nazaj na vrh Go down
urška
Sramežljivka
Sramežljivka
urška


Število prispevkov : 12
Location : Črni Vrh
Registration date : 24/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPon Dec 03, 2007 7:03 pm

čaw, jest bi pa sam še enkrat opomnla sašo kern (al pa naj ji kdo sporoči), da ima izbranga Miškolina in jo prosila naj naslov spremeni, saj sem se jest velik prej odločila zanj.
čaw,čaw
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 EmptyPon Dec 03, 2007 7:16 pm

Zopet nas je presenetla naša Milenca...mam pa problem...iščem ta navodila za seminarsko nalogo,ki bi naj bla na spletni strani RP in na wikipediji in jih nikjer ne najdem.Je mogoče kdo našel Question aja,pa še vedno me zanima na kakšen način (vrstni red) in o čem boste pisali?še vedno sem brez idej...uživajte!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Mileni - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Mileni
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: