Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Mileni

Go down 
+29
dominika
Helena
stor13
cultyka
Teya
EvChYkaa
Marko.Susman
tali
urška
Barby
Caitlin
srChiCa
žabica
tweety
barbka
Anja
ewaa
jana85
PetraK
Irena
aneja
*anja*
BarbaraB88
Tančka
Maja
Nina_Nana
Karin
Ajna
Saša
33 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 3:50 pm

ei punce(tiste k ste dns ble na faksu), a mogoče veste kaj je tista književnost pr Mileni? kaj pomen oznaka SE? a ste (smo) dns že imel to?
confused confused
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:16 pm

danes smo imeli književnost. isto je kt lansko leto. kr neki ;)
smo obravnaval sapramiško in spet nam je razširla obzorja hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:18 pm

hihi...ta je dobra: spet razširila obzorja haaaha
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:21 pm

Potem bo spet veselje hodt na njena predavanja.. juhej! pale
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:44 pm

KAj..a pol so to predavanja..al kaj??
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:47 pm

jap, u bistvu so predavanja...

bomo mogu pa vsak napisat članek za na wikipedio...čez 14 dni se men zdi nam bo prnesla teme...skratka kr neki slabost
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 5:58 pm

omg,kam smo pršli slabost
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 8:18 pm

Za na wikipedio...kr neki?! KOlk dolg članek pa?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 9:09 pm

Seminarje mamo no. In bomo mogli napisat seminarsko. Teme prinese čez 14 dni.
Lahko pa namest seminarske napišemo članek.
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 9:24 pm

Saša je napisal/a:
omg,kam smo pršli slabost

Ja ma res... kam smo pršli! Pa da ne mormo met ene normalne književnosti no!!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 10:43 pm

Dobr...jz bi raj en članek napisala...k pa celo seminarsko
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 10:53 pm

no mi smo mel danesprvo predavanje pr milenci...obravnaval smo rdečo kapico in vsi vn pršli čist zgroženi, ker ta pravljica naj ne bi bila tako nedolžna kot zgleda skozi otroške oči :05:
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 04, 2007 11:38 pm

Ja tko je...drgač pa...vi k ste 1. letnik...a vas nč ne moti, k tko potiho govori?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyPet Okt 05, 2007 10:43 am

Men je bla sicer včer ful faca, sam mogoče res malo prepotiho govori, pa tisti "se opravičujem" mi je šel že včeraj na živce! stop hihi
Drugače pa...a je ful težek izpit, mislim, je težko naredit?? Po pravici povedano, mi je delovala ful vredu-je to samo prvi dan, ali je vedno tako?? mežik
lp (danes gremo pa v živalski vrt, jupiiii hihi ) papa
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyPet Okt 05, 2007 10:47 am

ja izpit je tud neki bolšga k te lohka doleti..s sabo maš lohka vse zapiske(sj jih ne boste nč imel..), vse knjige, ugl vse kar hočeš.nam je pol dala men se zdi d enih 10 vprašanj že kkšn tedn prej in smo tist lepo mal pregledal, tisti tapridni so si celo odgovore napisal in jih prnesli na izpit, tam pa lepo vse prepisal na list in oddal. ocene so ble pa tko mislm d je blo ene par 8, pa ene par 10 (to so bli vsi fantje&neki punc), ostalo pa 9.
tko d izpita se ni treba čist nč bat jupi
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyPet Okt 05, 2007 10:59 am

Jaz sem šla lani s takim strahom na ta izpit,ker se nisem neke pripravlala pa sem misla da nebo šlo,pol pa sem 9dobila.skratka noben ni padel pa ful dobre ocene so ble,kot je že saša rekla.

sicer pa sem bla včeraj na njenih predavanjih pa se mi je zdela milenca boljša kot lani...pa zaj nevem...ste to tudi drugi občutli al pa sem pač prvič bla bol tolerantna do nje hehe no ampak čist res se mi je zdela prav fajn pa tudi sapramiška je bla zanimiva.madonca,kaj je to z mano confused lani pa ženske videt nisem mogla....hmm...upam,da ta pozitven filing o njej nebo zbledel pa da bom letos hodla redno na predavanja,ker lani nisem bla lih pridna. ups
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyPet Okt 05, 2007 12:00 pm

men se je tut zdel, da je bla milenca učeri ok. mogoče zato, ker sm mela nizka pričakovanja (ker jo zdej že poznamo). mi je hitro minlilo... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyPet Okt 05, 2007 6:05 pm

aha,torej le nisn edina,ki se je še kar dobro počutla glede na situacijo v keri sem bla kar uro in pol.lepo lepo...mam še vseeno upanje,da bo letos boljše kot lani.
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptySob Okt 06, 2007 10:19 pm

Ja če pa praute d je ta let boljša, jo je treba it pa mal pogledat hmm lani se mi je use fulll vleko...bomo vidl kako bo letos...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptySob Okt 06, 2007 11:12 pm

Jz se spomnm, da sem vedno postala lačna med njenimi predavanji (ja..se je kar vleklo tisti dve šolski uri)...in ko je bilo konec ure sem takoj šla v kuhinjo na kosilo vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptySre Okt 10, 2007 2:13 am

Men je bla pa ona ze lani cool. Je res da njena predavanja nisem preveckrat obiskala ups (mogoce zato, da se mi ne bi zamerla al se mi pa ravno zarad tega ni??) Kokrkol...je posebne sorte profesorca...se mi pa zdi full dostopna, kar mi je pomembno pri profesorjih.. Hoce pa res mal njeno (beri: "prostasko") mnenje o pravljicah vcepit Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyČet Okt 11, 2007 9:58 am

@ Saša in aneja...hvala vama za odgovore...mi je kar malo odleglo super vesel Upam samo, da ne bo spremenila načina...da pred izpitom dobimo list z vprašanji mežik

no sej, kmalu odhajam na njeno predavanje...upam da bo tko kot zadnjič, da se bomo spet nasmejali hehe
lp
Nazaj na vrh Go down
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptyTor Okt 23, 2007 10:32 pm

Punce!
Ste mogoče, ve ki ste v 2. letniku, lansko leto imele nalogo poiskati spominske plošče po stari Ljubljani????Prosim prosim prosim za pomoč, če katera to ima! Hvala, lp ups žalosten
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptySre Okt 24, 2007 10:21 am

Oj!

Mislim, da ona da vsako leto drugačno nalogo. Mi smo imeli v 2. letniku za obdelat vsak eno knjigo iz njenega seznama in smo ji to oddal, ampak dvomim, da je sploh kaj pogledala. Razen, če je zdaj uvedla kakšen nov način. Po mojem sploh ni važno kaj oddaš, ker je izpit pri Saksidi in onadva nista ravno v najboljših odnosih.

LP
Jana
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni EmptySre Okt 24, 2007 6:19 pm

js sem 2.letnik pa mi nismo rabli kakih plošč iskat. smo mogli al seminarsko o eni knjigi al pa pesmice ki jih je pol u eni knjigi objavla...tak da sorry ne morm pomagat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Mileni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Mileni
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 8Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: