Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Mileni

Go down 
+29
dominika
Helena
stor13
cultyka
Teya
EvChYkaa
Marko.Susman
tali
urška
Barby
Caitlin
srChiCa
žabica
tweety
barbka
Anja
ewaa
jana85
PetraK
Irena
aneja
*anja*
BarbaraB88
Tančka
Maja
Nina_Nana
Karin
Ajna
Saša
33 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AvtorSporočilo
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyČet Jan 17, 2008 9:47 pm

js sm ji oddala v pisni obliki pa sm vseen na seznamu butasto
Caitlin a ti si tud?
zdej sm se odločila d vrjetn bom unmu modelu poslala,ker se mi ne da več s tem ukvarjat,ker mam že tko dost problemov pr enmu drugmu predmetu kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyČet Jan 17, 2008 10:27 pm

ja jst sn ji pred novem letu oddala tiskano obliko, ampak pomoje je to ona direkt v smeti vrgla. Pol pa ko je ugotovila, de ne bomo na wiki dal, pa hoče še enkrat tiskano al pa na wiki. Tako je moje mišljenje Very Happy
unmu modelu pa ne bom pošilala. Recmo da ne vem kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
Ivi
Sramežljivka
Sramežljivka
Ivi


Število prispevkov : 7
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyPet Jan 18, 2008 2:24 pm

OK, js sm ji tut oddala pred novim letom, podpisano seminarsko nalogo, zdej ce jo je ona zgubila js ne mislem se enkrat pisat. hs tut nebom oddala nic pa se mi mal švedsko jebe! vsaj neki nas je ostal takih ki stojimo za tistem kar smo podpisal.
sam se kera naj mi da kej za podpisat ji vrzem v glavo nalednic:)
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyTor Jan 22, 2008 7:47 pm

Katera iz 2. letnika je mela Čarovnico Čirimbaro?
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyTor Feb 05, 2008 7:56 pm

Že kej delate izpit? A ste ugotovile d je opis kaj vse mormo narest pred kratki razširila. Med drugim je napisala tud to, d mormo dodat naslovnce. Sm zdej ne vem ktere- al tiste v katerih je ta pravlca al tiste v katerih zasledimo podobn motiv... Mah, kr neki.
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptySre Feb 06, 2008 1:35 pm

Še nekej me zanima.
V čem je razlika med:
- predstavijo se vsi pomembnejši liki
- predstavi se interpretacija glavnih likov?
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptySre Feb 06, 2008 2:19 pm

punce iz drugega letnika......
a ste vidle nek obvestil na oglasni deski za sedmo in osmo skupino, za didaktiko književnosti??? spodaj je podpisana blažičeva, a to pomen da nas ima ona didaktiko književnosti??? ups
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptySre Feb 06, 2008 2:35 pm

na urniku tko piše :7: ampk sam vs
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptySre Feb 06, 2008 3:31 pm

ja baje nej bi mel saksida že preveč ur, in bo mela seminarje 7 in 8 skupino blažičeva. Tko je tud baje blažičeva rekla na enem njenem predavanju.
Grrrrrrrrr, sn misna de jo bom frej, pa jo očitn ne bom. Sj se bomo probale s saksido zment če se bo kj dal. Ka še pol leta z njo ne bom zdržala. stop stop groza
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyČet Feb 07, 2008 2:00 pm

A misli kdo sploh napisat krkol na temo kakšen vpliv in pomen ma izbrana pravljica znotraj slovenske(mladinske) književnosti? Milena je napisala d mora to bit v uvodu. Sm moja pravlica je taka, d ni tko znana in nimam u bistvu kej napisat. Pa tut pr drugih mislm d to ni glih lahko za napisat.

Uspešno napište!
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyČet Feb 07, 2008 9:36 pm

Odgovor na tole:
"ja baje nej bi mel saksida že preveč ur, in bo mela seminarje 7 in 8 skupino blažičeva. Tko je tud baje blažičeva rekla na enem njenem predavanju.
Grrrrrrrrr, sn misna de jo bom frej, pa jo očitn ne bom. Sj se bomo probale s saksido zment če se bo kj dal. Ka še pol leta z njo ne bom zdržala."

Mislim, da imate ostale Grgeničevo, je fajn ženska. Vsako leto pa imata 7. in 8. skupina Blažičevo. Nastope vas bo pa vse potem v 3. letniku imela Grgeničeva.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyČet Feb 07, 2008 9:42 pm

Pa še obvestilo na strani od RP-ja

Spoštovani študenti,

v sredo, 13. feb. 2008, od 12.00-13.30 ure je Didaktika književnosti, za 2. RP 7. in 8. skupina.

Na vaje pridite obe skupini, potem se bomo dogovori o načinu izvajanja vaj (1) vsaka skupina 1 uro tedensko, 2) menjave skupin sredi semestra ali 3) izvajanje vsakih 14. dni.

LP,

Milena M. B.
Nazaj na vrh Go down
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyPon Maj 26, 2008 12:08 pm

joj joj joj, je ta Blaziceva zmedena...jst je sploh nc ne stekam... boksanje
sm sla zdej h njej da mi podpise seminar, pa se oceno da mi upise....pa me tko pogleda d kao zaki pa izpita nism upisala...pa jst itak sam kaajj?? a mi ne tega ona upise? prou zmedena sm zdej. a potm morm si jst upisat izpit in oceno in ji dat sam podpisat? al mi more to ona upisat? groza groza groza^2 butasto
dobrodosel kakrsenkoli predlog al informacija kaj naj nardim??
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyPon Maj 26, 2008 11:07 pm

Ne ...ta izpit je pri njej samo delen...glavno bo v 2. eltniku, ko boste imeli izpit pri Saksidi (on potem vpiše končno oceno)- vsaj jz tko mislm..če sm kej zamuštrala naj me kera popravi :). Drgač pa Sakida to njeno oceno niti ne upošteva dost...tk da.. Se pa ne bat...pr njemu vsi nardijo ;)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyPon Maj 26, 2008 11:25 pm

Ja itak! Naj te ne skrbi zraj tiste ocene! Če ni bla pr nas celo fora, da je ona tiste ocene nekm založila.. pa jih nikjer nism mele vpisanih, nikjer niso ble napisane... zmeda u glavnem! Itak Saksida samo praša kolko si dobu ma ne vpliva nč! Vsej mene ni.. sm mela pr Mileni 8 pa mi j vseeno daw 10 vesel
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 EmptyTor Maj 27, 2008 4:57 pm

Mene ni pa nč vprašal kolk sm pr Milenci dobila
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





Književnost pri Mileni - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 8 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Mileni
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: