Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Saksidi

Go down 
+20
gaja
Anja
tinka
katja
Barby
Ajna
Ka3ka
srChiCa
tali
Helena
EvChYkaa
jana85
Maja
aneja
Nina_Nana
Renata
Tančka
ewaa
PetraK
Karin
24 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyČet Sep 06, 2007 10:49 pm

Punce, kako vam gre kaj branje knjig, pesmic, pravljic? A kej delate tiste zapiske o zgodbicah?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPet Sep 07, 2007 5:49 pm

HEJ!!

Jooooj,pa si me spet spomnila na to branje slabost Prou res mi rata slabo ko pomoslim na vso tisto literaturo... Nism se zacela, ceprau je bil mini namen tak :) Knjig je neki cez 100-mam prou?? pale

Ma kera ksne ideje kako se cimprej cez to spravt?? hihihi... hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPet Sep 07, 2007 5:55 pm

Am...ko zorijo jagode in Bratovščina sinjega galeba...sm si kar film ogledala vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPet Sep 07, 2007 10:07 pm

mni brat u bistvu sploh ni problem....mni je bedno pol un portfolio delat, ko ga lahk maš co na izpitu
a katera ve kk ta izpit sploh zgleda Question sploh si ne morm predstavlat na kak način te sprašuje :7: hm,hm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyNed Sep 09, 2007 7:41 pm

Ma pomojm sploh ni problem ta izpit. Men se on ne zdi zatežen.. kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyNed Sep 09, 2007 7:51 pm

Ja pomojem tut ne more bit prow tolko zahteven izpit.. če pač vse prebereš itk lohko pol govoriš! Mal se bo potrebno še napiflat obdobja in to.. ma.. bo že :) hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyNed Sep 09, 2007 8:48 pm

jst pa vam želim veliko sreče na izpitih, ki jih še imate bravo
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPon Sep 10, 2007 10:00 am

Kolk knjig pa ste že kej prebrale?

Jz sm jih.hm..samo 3 knjige in 1 film hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPon Sep 10, 2007 3:42 pm

hmmmm js sem prebrala 6 knjig, sam ene od teh ni na seznamu....nevem a se mi je sanjalo al ka...sam ko sem jo brala sem bla 100% da je bla...zmedena, čisto zmedena hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyPon Sep 10, 2007 11:56 pm

Ma jst niti ne več štejem.. samo smo lohko vesele da mamo kot obvezno čtivo knjige kot Muca copatarica in Moj dežnik je lahko balon ter podobne.. to greš eno popoldne u knjižnico pa jih u 2 urah 20 prebereš hehe hehe hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 12:02 am

Tančka je napisal/a:
Ma jst niti ne več štejem.. samo smo lohko vesele da mamo kot obvezno čtivo knjige kot Muca copatarica in Moj dežnik je lahko balon ter podobne.. to greš eno popoldne u knjižnico pa jih u 2 urah 20 prebereš hehe hehe hehe hehe

Tanja...vidm da si jih že tolk prebrala, da ne dohajaš več... noro !!
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 12:12 am

Tanja...ja neki je res takih pravljic, ampak velik je pa tud knjig, k majo po 200 strani ali več...al sm pa jst s temi začela...ni čudno, da mi gre tko počas hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:27 pm

Hm hm,hm Kere majo 200 strani? žvižgam žvižgam vesel Ma n vjm.. tolko jih vseeno nism prebrala...... najljubša mi je proza... poLe dramatika .. poezija pa je prow bbbb slabost slabost tut če nism niti še ene pesmce prebrala.. ma mam slae izkušnje z njimi tko da vesel vesel bojo ta zadnje..
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:30 pm

Jz sm prebrala Lažniva Suzi, Kremplin, Deklica Delfina. Zadnja je otroška in jo hitr prebereš, prvi dve pa sta od Dese Musck in imata okol 120 strani
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:43 pm

Ja ma tut Lažniva Suzi in Kremplin nista tko tški za prebrat... urca dela ... sej mene je Suzi kar vlekla naprej.. pa tut enkrat sm jo že brala pa sm že mal vedla zki se gre..
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:45 pm

Ok,a lahko administrator prosim zapre to stran da ne bo nam ostalim ki nekak se nismo zaceli brat BAD!!!! groza groza

Sicer sm zacela ze mesce nazaj brat Ajsa najsa, sam je bolj tko nee Sm pricakovala da bo malo bolj mladostna..se pa kr neki vlece pa tko bolj otrosko je smeh
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:46 pm

Petra, to naj ti bo motivacija hehe

Ja vem...sej jz mam tud slabo vest...sploh Tanja je že tolk prebrala..da ne šteje več joka..
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:48 pm

No,pol pa samo Tanjo skenslimo! Hahaha haaaha vesel Hecam se Tanja!!! Pac v uni tvoji vasici nimate kj za pocet...lahko bi sli sicer recimo na zemljevid risat vaso vas.... vesel vesel vesel

Brez zamere!!!!!!!! raad
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:49 pm

PetraK je napisal/a:
No,pol pa samo Tanjo skenslimo! Hahaha haaaha vesel Hecam se Tanja!!! Pac v uni tvoji vasici nimate kj za pocet...lahko bi sli sicer recimo na zemljevid risat vaso vas.... vesel vesel vesel

Brez zamere!!!!!!!! raad

haaaha haaaha umiram od smeha noro
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 2:51 pm

Ma to sam moja lenoba pise.... Ker se mi ne da brat pol pa neumnosti pisem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyTor Sep 11, 2007 3:19 pm

Sem šele zdej vidla kaj si napisala žalosten žalosten zamerim veš vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel vesel Hec...
Pa ne da ni kej delt u Orehovljh.. ka j puhno dela.. samo .. mene se ne da druzga vesel pa rejš ku bet preko dneva non stop nacompu sm brala vesel vesel Pa ne si mislit da mam že use narjeno.. sm samo prebrala nekej knjig... o avtorjih in ilustratorjih pa ne vem neč.. vesel vesel Tko de.. zavije
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyČet Sep 13, 2007 10:56 am

Čao punce!Ja mene ste pa kar potegnile,da bi začela brat,ker še nisem.Ma kera slučajno seznam knjig pa bi ga lahko gor dala,ker jaz mislim da sem ga zgubila,al pa ga samo ne najdem v tistem bunkerju(beri:moji sobi).No,če ma kera bi lepo prosla.mislim,da ga je Petrca že enkrat nekam dala,samo pojma nimam kam :7:
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyČet Sep 13, 2007 11:20 am

Bom ti po mailu poslala..kr kle še nism zrihtrala, da bi lahko limala te zadeve vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyČet Sep 13, 2007 11:47 am

Petrca ga je ze na mailing listo enkrat poslala Very Happy
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi EmptyČet Sep 13, 2007 5:19 pm

ta seznam je drgač tut v izmenjevalnici če ga katera rabi, ga je ena naša sošolka gor dala
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Saksidi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Saksidi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: