Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Go down 
+17
katja
Ka3ka
Ajna
Irena
PetraK
Anja
Saša
tali
SoPrEfLiCtA
nincy
Barby
kati
ajchy
ewaa
Tadeja
Karin
Tančka
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
nincy
Sramežljivka
Sramežljivka
nincy


Število prispevkov : 24
Age : 35
Location : Ljubljana
Registration date : 25/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 10:27 am

Sm dobila.... Hvala!! jupi
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 11:08 am

A lohk zdej še men ena od vaju to pošlje, pr8.
Ful hvalaaaaa! sunny

Lep dan...
Nazaj na vrh Go down
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 12:13 pm

joj.....da ne bomo usaka posebi tecnarle, pa najbols d se zdej posle k na skupni mail,ne....na unga Razredni07@gmail.com.....
tnx....tisti k bo poslala (sam ne se zdej skregat in stepts boksanje hehe )
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 1:40 pm

Sm poslala hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 1:40 pm

Ej tančka..a lahk plis se na naš google groups od 2.letnika pošleš al pa sm gor, kr eni mamo še vedno neporavnane izpite od lani ups ups

hvalaaa Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 5:08 pm

Sm provala sem prlimat pa mi noče delat.. tko da bom kar na majle pošiljala.. če mi jih daste hehe
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyTor Jan 15, 2008 5:14 pm

natalija.pek@gmail.com vesel hvalaaaaa!!!! mežik
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 7:25 pm

ei a mi lahko ena pove kdaj pa kje je v petk izpit
lepo prosm začuden
Nazaj na vrh Go down
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 7:44 pm

ojla!
izpit je v 048 ob 8h zju3!
jst bi pa še prašala če katera ve, kaj je tisto gradivo pod št.36 k naj bi ga vzdiglni v kopirnici in naj bi blo namenjeno ustnemu izpitu pr glasbi!?
a je kej drgač kot lani al kako??!!!
hvala pa lepo se učte vesel
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 8:45 pm

tnx Anja..
pa js sm tud slišala neki o eni mapi št.36.. not so pesmce za izpit pa domače naloge k jih morš met u glasbeni mapi.. sam pomoje bomo me k smo 2.letnik mele pč pesmce in dn k smo jih mi lan imel. js mislm d je tko.. :X:
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 9:00 pm

jz k sm bla lani na izpitu in jih je blo ful iz 2. letnika, so rable znat pač une svoje pesmce k so jih meli oni u prvem letniku... tku d se ne rabte učit zdej tega kar letošnji 1. letnik dela, ampak pač kar smo meli mi lani. srečno super
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 9:01 pm

ja hvala Barby..kolk si ti prjaznaaa :N
ei..kolk časa pa traja izpit (pisni)
Nazaj na vrh Go down
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 9:03 pm

jst bi pa še prašala kere pesmce je treba znat na fonomimiko? uno k kažeš po telesu... vesel
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 9:29 pm

meni se zdi da je izpit eno uro al pa eno uro in pol....sam defenitivno je preeeemaaaalllooo cajta!!! sploh če nisi nek ekspert v glasbi žalosten ehh...
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 10:23 pm

sploh se ne spomnem, ampak mislm d smo ful prej končali....ne vem, ma punce cajta vam bo ostalo! jz tut nism mela glih nek pojma, pa mi je ratalo zbluzit za 6 u temu cajtu... ni neke panike, ne skrbet zarad tega. sej booo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 11:15 pm

itak da boo,sej mora bit!! boksanje
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 11:27 pm

HJa...ko sm šla jz januarja delat izpit...je blo definitivno premalo časa!!!! KLjub temu da mam narejeno glasbeno..pa sm tud mičkeno bolj počasi delala tiste note (zihr je zihr vesel )..ampk mi pol pa za zgodovino ni ostalo dovolj joka.. Tako da...ko sem šla delat septembra, sem se pripravila na hitrostno pisanje...a glej ga zlomka noro ...takrat je bilo pa skoraj da neomejen čas pisanja...
raad
....ane Ewaa hihi žvižgam
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySre Jan 16, 2008 11:44 pm

jaaa

še 1x hvala karin hehe
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptyPet Jan 18, 2008 4:32 pm

No punce, kako vam je šel dans ta test iz glasbe? Ste zadovoljne? Jst mislm d mi je kar šlo. Me pa še zanima neki u zvezi s praktičnm k mi ni čist jasno.
Tm piše d je 5 pesmi po izbiri. Ka to iz tega gradiva al res kerokol? Pa kulk pesm se zapoje? Ka res use?. Pa še tole s fonomimko: kolk pesmi mormo znt? Mislm(če se motm me popravte) d nimamo nikjer določene ktere mormo pet na tak način. Pa ne vem kje na telesu nakažemo LA pa TI.
Nazaj na vrh Go down
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 5:54 pm

ojla!
A mogoče ktera ve, kdaj bodo objavljeni rezultati pa kdaj naj bi bli ustni?
Aja pa ktere pesmce je treba znat na fonomimiko??
Hvala za odg. in lepo se učite Very Happy
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 6:56 pm

Rezultati bodo objavljeni na strani RP pod gradivi. Naj bi bli znani najkasnej do ponedeljka, ker od torka do petka bodo pa že potekali ustni izpiti. Baje, da bo zraven rezultatov objavljen tud seznam zagovorov (ime študenta, ura in dan).

Kar se pa tiče pesmic, je pa fonomimiko in solmizacijo treba znat pri naslednjih: Polžek orje, Na planincah, Ob bistrem potoku, Muzika, Zima je prišla in Balonček.

fajn bodte pa lep vikend sunny
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 7:14 pm

Ja, ampak kot je men znano so ustni sam pondelk pa tork...

A mi lahko ktera napiše, kje na telesu pokažemo LA in kje TI? Pa kaje s temi pesmcami k so po izbiri? Po izbiri iz gradiva, al res čist neki svojga?
Nazaj na vrh Go down
kati
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 9
Location : gorenjska
Registration date : 09/01/2008

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 8:10 pm

ja, ne vem no... jaz sm po izpitu v petek konstanco vprašala, kdaj bodo ustni pa mi je tko odgovorila kot sm napisala prej. :7: Kje si pa ti zvedla, da so že v pondelk ustni? sej na pef je možn vse... zavije

Pomoje, da je la na vrhu glave (tik nad lasmi), ti pa ene 5 cm višje, sam da roke razpreš v stran. Upam, da mam prov, če pa ne naj me pa pr8 kšna poprav Question

glede pesmc po izbiri-pomoje, da si izmed tistih k so v skripti od vaj jih še 5 izbereš. Sam spet nism čist ziher. Jaz si jih bom tam zbrala, če sm (ko bom) nardila ta izpit.
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 9:17 pm

Ja ko sm šla vn jo je ena uprašala kako je s tem pa je rekla d bo kukr do dans popravleno, k so pondelk pa tork ustni. Pa rekla je d bodo ustni u tork od 11h naprej dokler ne pridejo/pridemo use na vrsto.
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 EmptySob Jan 19, 2008 11:49 pm

punce ste vidle: rezultati so že na netu..
tole je blo pa hitr,a..:N
tega js na našmu faksu nism lih navajena
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Teorija vzgoje
» Didaktika matematike
» teorija vzgoje-vaje
» didaktika z IT

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: