Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1

Go down 
+17
katja
Ka3ka
Ajna
Irena
PetraK
Anja
Saša
tali
SoPrEfLiCtA
nincy
Barby
kati
ajchy
ewaa
Tadeja
Karin
Tančka
21 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 21, 2008 4:10 pm

Pa sej ti na koncu skripte piše kaj vse je treba znat od pesmic... Za vaje pa ne vem točn..sm pozabla ups
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 21, 2008 4:20 pm

:X:
men nč ne piše...
razn js mam neki označen, sam ne vem če je to to... kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 21, 2008 6:09 pm

ma meni v navodilih za izpit piše sam teh 15 pesmi plus 5 solmizacije plus 5 kao svojih, sam itak to te ne praša... ma kdaj bojo pa rezultati???
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 11:38 am

rezultati so!
bi bila katera tok prjazna, da bi skenerala tiste pesmice, katerim smo mogl določt motive in mi poslala na mail: ajna88@email.si

hvala :)
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 11:57 am

mene pa neki še zanima: kej to da pr nobenmu nč ne piše pomeni da sta bla oba dela uredu, al da nas bo notr presenetla še s kakšnim zagovorom zgodovine? pa še: kdaj pa zvemo kolk smo pisali? kej je možno, da te na ustnih vrže?
HVALA.

AJNA: ne razumem kej bi ti rabla in zakaj? a tiste pesmce iz glasbene mape, k jih je ene 5? kej misliš, da nas bo to tud na ustnih sprašavala? sporoči natančno, kej rabš, pa ti jst pošljem...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 12:19 pm

Am...jz sm pisala pisni del 8...not me je pa zjeb**la z zgodovino, ker sem mela to pač neki narobe na izpitu..in mi dala na kocu 6! groza Pa to je blo najbrž tud mal iz principa, ker je vidla da note sm itak znala zaradi glasbene....torej nism rabla kej truda v to vlagat...in mi je dala lepo 6... (krava)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 12:27 pm

MA JA???? ma ti je pr rezultatih pisalo, da boš mela zagovor zgodovino?? ki si pa vidla, da si pisala 8? a ti je dala za pokazat izpit? GROZA!! jst kar ne grem na ustbi ju3...kr jst sm isto teorijo vse znala...zgodovino pa bol tko! pa je že vrgla koga sam na ustnih, pa da je pisni pisal 6???
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 12:32 pm

stor13, jst sm misnla na tiste pesmice iz predavanj, k smo mel za domačo nalogo določt motive. mislm, da je blo trara pošto pelja, očetov nasvet, jaz pa pojdem na gorenjsko ...

joj, upam da ne bo zajebavala na ustnem. jst ne bom znala kej več povedat kokr sem napisala na izpitu žalosten
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 1:06 pm

stor13 je napisal/a:
MA JA???? ma ti je pr rezultatih pisalo, da boš mela zagovor zgodovino?? ki si pa vidla, da si pisala 8? a ti je dala za pokazat izpit? GROZA!! jst kar ne grem na ustbi ju3...kr jst sm isto teorijo vse znala...zgodovino pa bol tko! pa je že vrgla koga sam na ustnih, pa da je pisni pisal 6???

Ja ne..nikjer ni pisalo koliko sem pisala. Ko prideš notr dobiš izpit in si ga mal pogledaš....Sej se ne spomnm, sam mislm da je končna ocena pisnega dela združena iz dveh ocen (iz not in zgodovine..sam nism sigurna Exclamation ) Sam kaj..tam na izpitu pač nism prov umestila v katero obdobje spada tista glasba...potem pa tud na ustnem nism vedla..Pa zgo. se tud učila nism...IN sam zato mi je mogla dat 6.

Mislm pa da ne vrže na ustnem...samo slabo oceno lahko dobiš bad Res mi je gadn, da sm dobila 6-ko....glede na to da mam narjeno glasbeno in zdj sam zard une bedne zgodovine..da me tok zabije...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 1:26 pm

ej hvala, zdej sm vsaj mal pomirjena, da sm sigurno nardila bravo drgač pa sam še neki, sej vem da sm že sitna...ma kej je možnu, da ugotovi, da mapa ni tvoja? hehe kr jst mam namreč mapo od ene drufe, pa me zanima, če bo opazla, da ni moja pisava, če ima moj izpit zravn? a ste meli vsi svoje mape? zdej pa res hvala, pa ne bom več nč uprašala vesel
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 1:35 pm

EJ..to pa ne vem..pomojm da ne.

Drgač pa nč bat..nardila boš zihr..glavn da si pisnega naredila :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 2:04 pm

ej js sm sicer mela svojo mapo, sam vem da jih ful ni melo...sicer pa meni sploh ni pogledla not..eni pred mano je pogledla tisto transpozicijo al ka je že..ker je mela tut na izpitu narobe, pa pol tut u mapi....drgač pa res meni sploh pogledla ni, ostalim pa sam tk prelistala, nč se ni poglablala preveč v to... tk da pomoje ti nebi smela kaj težit...sam nevem...
aja pogledla je edino v uno ko ti izbere pesmico, če si je pač nisi sam izbrav že prej....tk je blo vsaj prnas...
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyNed Jun 22, 2008 2:29 pm

hvala obema za pomoč in držte pesti za nas boksanje
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 3:19 pm

ejla punce. mene pa zanima, če je ta rok sploh kdo padu al so vsi,k so mal pod 6 prišli u drugi krog na ustni zagovor 6.7. ?? thx, če bo kdo odgovoru...
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 6:40 pm

jst sm pisala 8 pa mam useen ustnega ker sm med oceno... tku da niso sam uni k so mal pod 6. ne vem pa če je kdo padu....
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 7:52 pm

ja, so tud padli eni...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 8:01 pm

ej kko pa ti barby veš, da si pisla 8?? ja sm zvedla ja zdej d so tud padli, sam k me res zanima al sm med 5 in 6 al tud kej več mogoče, da se ne bom sekirala, da me še vrže...
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 8:31 pm

ma veš da sm ji jz kr mail poslala....k nism vedla kaj pomeni če nimaš ocene v e-študentu: al nisi naredu al si med oceno. in pol mi je kr napisala še oceno :) tku da zdej lhk 2 tedna mirno živim :P
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptySob Jun 20, 2009 9:15 pm

ej ful ti hvala, bom ji jst tud kar mail poslala, če bo hotla odpisat, da vem pol tud kolk se učit, ne :) srečno
Nazaj na vrh Go down
Vanila
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 22/01/2010

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2010 1:58 pm

Cau, a se kdo spomni, če obstajajo kje kšni zvočni primeri al pa cd s pesmcami, k so ble na ustnmu izpitu? Aja..a je treba pri solmizaciji in fonomimiki na pamet znat potek solmizacijskih zlogov a lahko gledaš v pesem?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 EmptyPet Jan 22, 2010 3:32 pm

Če se prov spomnm, je treba solmizacijo znat na pamet. Glede teh posnetkov pa ne vem...najbrž lahko kej dobiš, če v knjižnici poiščeš pesmice k jih rabš...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1   Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1 - Page 5 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Teorija vzgoje
» Didaktika matematike
» Seminarji pri teoriji vzgoje
» Didaktika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: