Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Razvojna psihologija

Go down 
+20
anja344
Anamari
Helena
barbka
stor13
urška
jana85
tali
EvChYkaa
Barby
Maja
Ka3ka
PetraK
Caitlin
aneja
Ajna
ewaa
Karin
Tančka
Saša
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptySre Jan 23, 2008 10:12 pm

ma js tut..meni se je ful težko učit psihologijo, vedno se mi je blo to težko učit hmm pač neki berem si pa to...pa ugotavlam da se bom mogla orng zravn spravit in se prav piflat začet kr mi ni druge pomoči zavije pač bomo vidli...upam da tbi gre mežik
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptySre Jan 23, 2008 10:31 pm

pr men je pa glih problem da mi je bla spihologija zmer fuuul fajn in use, sam zdej se mi je kr mal zamerla...če je to use zmešano no! :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 11:20 am

joj js sem si v lj zdej dva dni brala pa nič se ne spomnem...danc se začnem piflat...sam sem kr sprijaznjena da grem na ta izpit bol ko ne na blef...sej uno na začetku še gre, pa humanistična teorija tut pol je pa res kr neki...brezveze....

ej ka pa papalija? jo boste sam preletele al se boste prav učile iz nje. sej bret jo je fain, sam učit vn iz nje je pa druga pesem...

js priporočam da pol pa izpitu kolektivno napišemo marjanci mail če bi lahko še aprila dala en rok...kaj pravite na to???
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 12:44 pm

Eva, kje pa ti zašteka? Kera snov?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 1:58 pm

teorije....pač vse mi je bedno, sam ostalo še gre....po vrh vsega sem pa še lena ups

sej bo...sam mal manj mormo jamrat pa se bol učit pa bo hihi žalosten
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 2:18 pm

ma ja, ful je tega....to je problem :)
ampak sej boooooooo super
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 7:23 pm

Če še jaz mal pojamram in vas potolažim - meni je bil to eden izmed najbolj neumnih in čudnih izpitov v vseh štirih letih. Zapiskov itak nisem imela, ker si jih po njenem predavanju sploh nisem mogla delat - skače s teme na temo, da je joj. Ko sem videla izpit je bilo tud kar nekaj, ampak sem vseeno naredila. Nekej boste že spravle skupej. Ampak jaz psihologije že od srednje šole ne maram in je verjetno nikoli ne bom. kaj čmo

Veliko sreče.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 7:31 pm

Mja...njeni zapiski so res kr neki..iz teme na temo skače... Drugače pa si jaz pomagam z gimnazijskimi maturitetnimi zapiski..Žal ni vse vsega notr..potem nastane problem boss ..in od tistega EKVILBRUMA mi ni nč jasno! stop ..no sej naprej Vigotski je še kr tko..razumljiv če ga iz KNJIGE bereš. Đizs kok ma ženska zakomplicirane stavke začuden ..dobr da obstajajo knjige
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 8:17 pm

men se že kr mal meša..sploh ne vem več kaj sm že prebrala in kaj ne.. kaj sploh pomen kkšn stavk.. groza Ja,res, Karin-tok ma zakomplicirane stavke d je joj..komi d bi mela še dva slovarja tujk zravn začuden začuden

resnično komi čakam d je to mim..sej je sam še en tedn jupi
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 10:54 pm

heh..men se je zdej nek posvetilo Idea vesel ...am..a mi mormo od zgodnjega otroštva naprej sami predelat vesel Question
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyČet Jan 24, 2008 11:18 pm

ja 11, 12, 13, 14 poglavje v papaliji....vsaj zdi se mi, nej me kdo popraji

neki me še zanima...kk se vi učite iz te papalije, če se sploh učite....js sploh ne vem kk nej se je lotim...
če ma kdo kaj izpisano na raćunalnik, se mu glovoko iz vsega srca priporočam raad
drgač pa prosim za predloge kk si čimveč iz papalije vn zapomnit, kr mn nč u glavi ne ostane začuden začuden začuden začuden
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 5:28 pm

Karin je napisal/a:
heh..men se je zdej nek posvetilo Idea vesel ...am..a mi mormo od zgodnjega otroštva naprej sami predelat vesel Question

Veš da to sm se tut jst sprašavala hehe hehe K jst u zapiskih mam samo neke teorije in od drugega samo dojenček in malček... zmerm... druge stopnje sploh nč! N vjm kako bo to... dejmo reč d nm bo ratalo hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 5:32 pm

Haha Tančka...ma me je blo kar sram vprašat vesel ..pa dobr, ..vidm da nism edina k nism tega prej opazla vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 5:55 pm

Ah... itak vidim da ni nobene ka bse nekej hvalla kolko ona že zna tko da hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 8:10 pm

pomoje ta psihologija nobenmu nevem ka ne gre....vsaj mni ne pale pale pale

no ka bote vi z papalijo in tem zgodnjim pa sednjim otroštvom...se bote naučle Question Question
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 8:18 pm

js sm nek u zapiskih najdla napisan d mormo zgodnje in srednje otroštvo sami predelat (Papalia 11-14 poglavje),tko d js zj to delam.čeprov sm že skor obupala in sm se sprjaznila d ne bom nrdila..ker nimam pojma kaj nj se sploh učim noro
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyPet Jan 25, 2008 10:02 pm

hm... js bom pomoj sam prebrala od 11 do 14 poglavja v papaliji... pol pa upam, da si bom kej zapomnla kaj čmo ker je se velik ostalga... teorije se mam nekak namen naučit pa čustva pa one zlorabe... otroštva iz papalije pa pač ne... an... itak ne bom mela cajta za vse bad
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 4:12 pm

Jst u Papalii sm prebrala.. kao.. hehe SAmo j tolko tega da ni šans da si bom vse zapomlna.. pač... kar bom vedla bom vedla... iz zapiskou pa tko ku j EvChYkaa napisala... teorije, čustva in zlorabe... in pa SUT k j rekla da bo sigurno eno vprašanje...
To NAJ bi se naučila hehe hehe samo kej k je zuni tako lepo sunny da prow ne morem več ku entolko bit za knjigami super
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 6:03 pm

ja tančika js bom tut tak naredla....
pa js si bom še stara vprašanja iz izpitov mal pogledla.... in to je to...
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 6:44 pm

Ja sej jst tut mam neka vprašanja,... pa se vsa ponavljajo tko da UPAM da bo kako od tam hehe hehe hehe Upanje umre zadnje hehe
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 7:21 pm

sej druzga itak nima kej dat kokr nekatera izmed unih vprašanj...

drgač pa groza groza groza
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 8:12 pm

joooj, js pa največ papalijo gledam :7:
sej u bistvu ne vem kaj nj..
zdele bom en butast vprašanje postavla(sej me je kar mal sram)..sam kdor vpraša je butc 5 min,kdor ne je pa ceu živlene.. tk d..kaj pomeni SUT? hm,hm
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 8:20 pm

SUT= specifične učne težave

Js pa bi tut neki vprašala..pa lepo prosim za en iskren odgovor!
a se fuuul splača papalio orng predelat?? a je kaj takega pomembnega, tut mogoč na unih vprašanjih, da bi bla papalija tolk ključnega pomena?? kr js sm jo bol ko ne sam preletela, pa nevem no... hmm hmm
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 8:50 pm

hmmm ka pa vem...

pač na unih vprašanjih se kr najde kaj vn iz papalije....pač js jo bom tut bol ko ne preletela....se mi zdi bol pomembno da znaš zapiske...kr da na prvem roku ful iz zapiskov vn....nauči se zapiske, če ti kaj časa ostane pa papalijo preleti malo....
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 EmptyNed Jan 27, 2008 9:23 pm

hvala ewaa mežik
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Razvojna psihologija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Razvojna psihologija
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Razvojna psihologija
» Psihologija
» psihologija, 1. skupina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: