Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 metodologija

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Maja22
Sramežljivka
Sramežljivka
Maja22


Število prispevkov : 3
Location : Ljubljana okolica
Registration date : 05/06/2008

metodologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: metodologija   metodologija EmptySob Jun 07, 2008 6:14 pm

čau punce....
ej a bi lahko jst vas vse skupaj prosila, če bi mi lahko poslale svoje seminarske, saj povzetke sicer imam, samo se mi jih ne da vse pretipkavat na računalnik za plonk listke ;) al pa če jih na forumu kje objavite se pravi vse teme, ki so bile opazovanje, kontrolna lista mam jaz in lahko pošljem če še katera rabi, potem ocenjevalne lestvice, sociometrična tehnika, študija primera, anketa, intervju, lestvica stališč likertovega tipa in analiza testnih nalog.

pa če ma morda katera tud to snov iz predavanj že v računalniški obliki bi mi pa sploh naredila medvedjo uslugo ;)

mislim, da bi se kar velik ljudi poslužilo izdelave plonkičev iz tega ;)

moj mail pa je majapodobnikar@gmail.com

komentirajte ;) pa hvala
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

metodologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: metodologija   metodologija EmptySob Jun 07, 2008 6:47 pm

Maja, dobrodošla na forumu :) Temo ki si odprla (metodologija) že obstaja, zato jo zaklepam.

Za vsa nadaljna vprašanja v vezi s tem predmetom uporabi temo Metodologija pedagoškega raziskovanja:


https://razrednipouk.slovenianforum.com/predmeti-kolokviji-izpiti-f4/metodologija-pedagoskega-raziskovanja-t180.htm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
 
metodologija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Metodologija - anketa
» metodologija-ocenjevalne lestvice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: