Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Metodologija - anketa

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Metodologija - anketa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Metodologija - anketa   Metodologija - anketa EmptyPet Apr 11, 2008 4:53 pm

Čao punce
Ali ima mogoče katera od vas za metodologijo za seminarsko anketo?
Zanima me, če ste bile ve (za anketo) že kaj na govorilnih in kaj zahteva glede vprašalnika....ali full komplicira glede tega? No...me niti ne vemo o kateri temi bi pisale...tk da..nas je mal strah da nas bo full zabremzala zard vprašalnika...ker potem se vse delo ustavi... hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Metodologija - anketa Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Metodologija - anketa   Metodologija - anketa EmptyPet Apr 11, 2008 5:23 pm

Nimam nič o anketah, samo priporočilo - izberite si temo, ki vam bo koristila, da boste to seminarsko lahko še kje uporabile. Mi smo isto temo imele pri pedagoški psihologiji. V bistvu je asistentka sama to predlagala, da nismo imele dvojnega dela.
Nazaj na vrh Go down
 
Metodologija - anketa
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» metodologija
» metodologija-ocenjevalne lestvice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: