Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 izpit FIZIKA

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
mimi
Sramežljivka
Sramežljivka
mimi


Število prispevkov : 7
Registration date : 20/04/2008

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptyPet Maj 23, 2008 8:33 pm

Ojla!

Mene pa zanima kuk cajta prbližno traja izpit pr fiziki confused ...

Namreč jst mam takoj za fiziko (eno uro kasnej) en drug izpit pa me zdej mau mantra če ga bom sploh lahko šla delat :7: ...

Nč punce fajn se mejte ...

pa pa

sunny
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptyPet Maj 23, 2008 9:50 pm

Izpit iz fizike traja točno eno uro in ne moreš prej vn, ker rabš pripomočke-za reševanje vsake naloge dobiš nove, lahko jih imaš točno 15 min, potem jih moraš dat naslednjemu. je pa teh 15 min kar kratkih, glede na to da imaš 4 naloge, ki jih lahko rešiš samo s pripomočki (torej 4x15min=60min), vmes pa imaš za rešit še eno nalogo, za katero ne rabiš pripomočkov, morš pa zravn kar razmišlat in se poglobit v tisto...
mislim, da ne boš mogla it na oba izpita, ker moraš bit v predavalnci (praviloma) 10, 15 min pred izpitom...
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptySob Maj 24, 2008 3:43 pm

Pa navadno se izpit ne začne pisati točno ob uri ampak prej profesor š daje navodila, tako, da se lahko še malo zavleče.
Nazaj na vrh Go down
mimi
Sramežljivka
Sramežljivka
mimi


Število prispevkov : 7
Registration date : 20/04/2008

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptySob Maj 24, 2008 5:24 pm

ful hvala obema bravo sta mi ful ful pomagale ....

tk da bom šla kr na dva roka in to bo to ...
fajn se učte pa naj vama junija vse rata naredit vesel ...

pa pa
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptySob Maj 24, 2008 9:23 pm

Katera dva izpita pa sta tko en za drugim? Po mojih zapisih sodeč najbrž misliš 24 junija, ko sta ang in fiz.Ampak takrat je najprej ang in šele potem fizika. Da pa bi bila na kakšen dan taka kombinacija da bi bila najprej fizika in potem še kakšen drug izpit pa ne vem, jaz nimam nič takega zapisanega.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptyNed Maj 25, 2008 2:17 pm

Pejte na angleščino čimprej, da vas bo več na enkrat v predavalnici - se da lažje kaj prepisat.
Nazaj na vrh Go down
mimi
Sramežljivka
Sramežljivka
mimi


Število prispevkov : 7
Registration date : 20/04/2008

izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA EmptyTor Maj 27, 2008 8:24 pm

ojla!

Sej zdej mi je čist kul kr so se izpitni roki fizike & biologije malo spremenili ...
tk da ni panike ...

fajn se mejte

pa pa

žvižgam
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





izpit FIZIKA Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izpit FIZIKA   izpit FIZIKA Empty

Nazaj na vrh Go down
 
izpit FIZIKA
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Fizika
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1
» Razvojna psihologija
» Kemija
» Matematika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: