Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Razvojna psihologija

Go down 
+20
anja344
Anamari
Helena
barbka
stor13
urška
jana85
tali
EvChYkaa
Barby
Maja
Ka3ka
PetraK
Caitlin
aneja
Ajna
ewaa
Karin
Tančka
Saša
24 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyČet Okt 25, 2007 6:42 pm

ei punce, a je treba za prve vaje na OŠ kj posebi prpravt, karkoli nrdit?
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyČet Okt 25, 2007 6:46 pm

Ne.. Na prvih vajah samo opazuješ in se pač vključuješ v proces pouka! Edino kar moreš narediti je to, da si izbereš 2 učenca za nadaljnje opazovanje! Lepo se mejte na šoli ju3 vesel vesel vesel
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyČet Okt 25, 2007 8:38 pm

o,ja bomo..ne bat. super
sam prec k bomo vhod v šolo najdle jupi
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyČet Okt 25, 2007 8:44 pm

joj...upam da bom našla šolo jutr...mejte vsi tel. pr seb, da vas lahko pokličem v sili vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyPet Okt 26, 2007 7:17 pm

No... kako ste se mele na šoli? A so fajn otroci?
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySob Nov 10, 2007 12:21 pm

hejjj
js bi rabla pomoč.....knjigo s čustvi sem doma pozabla in tako ne morm odgovorit na una vprašanja ko nam jih je dala.....no in bi prosla č bi mi lahko kira odgovore poslala na mail...hvala že v naprej....častim pol kako pijačo al pa dve hehe
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyNed Nov 11, 2007 6:46 pm

jst sm hotla danes to narest, ampak je knjiga tolk dolgočasna, da mi ni ratal butasto
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyPon Nov 12, 2007 12:52 pm

Ja se popolnoma strinjam z nezanimivostjo knjige joka.. joka.. jst pomoje bom tista vprašanja kar po mojem malo odgovorila.. itk bmo pole na vajah debatirali in skp odgovarjali.. pomojm... :7: :7:
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 6:26 pm

uuu ja...jaz sem se tudi matrala pa nič odgovorila :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 6:42 pm

pač use piše v knjigi....

1.vprašanje = str 9 al pa 10...
2.vprašanje = str 53 (zgoraj)
3. vprašanje = str 31, 32, 33
4.vprašanje = str 38, 39
5 vprašanje = str 72, 73, 74, 75, 76

to vam lahk pomagam
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 8:33 pm

Ewaaa... hvala!! bravo bravo Bo kej za pogledat.. četudi se mi zdi da so vprašanja taka da napišeš sam svoj odgovor nanje..
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 8:49 pm

Jaaa,meni je tudi uspelo!Zaj ko sem se res zraven spravla sem ugotovila, da vse po naslovih piše.Samo malo pogledaš pa vse najdeš takoj,tak da nekega velikega branja in brskanja po knjigi sploh ni potrebno.sicer pa vam je itak eva še strani napisala,tak da mate še lažje delo. tak,zaj pa veselo na delo! hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 9:07 pm

Ja sam men se še zmer zdi da lohko ta vprašanja vse na splošno odgovoriš .. ka povsod piše kaj ste opazili v razredu, kako se je obnašal opazovan otrok... vse se bazira nanj! Jst npr. pr mojem ''otroku'' hehe nism opazila skor nobenga čustva.. edino mal jeze.. ka drgač tkoj ku je učiteljca prižgala glasbo na radiu so tkoj ratal čisto pridni pa tiho.. ne vem.. pa tut peto vprašanje k je treba izhajat iz teorij.. a jst npr. ka sm opazla jezo.. morm na strani 74 prebrat kako naj bi ravnala z njim in to.. aLi kaj? Plis.. help me žalosten žalosten
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 9:27 pm

ej tančka iz knjige morš odgovorit na pista vprašanja ko vam jih je učitlca narekovala...tam pa morš oz knjige vn prepisat
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 9:45 pm

Amm... a ti z učitlco misliš Heleno? K nam ona ni nič narekovala! :7: Nam je rekla da mormo odgovorit pač na vprašanja na onem listu..
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 36
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 10:40 pm

mi smo mel dons to razvojno pa tud če nisi prebral te knjige ni blo nč narobe. pač smo se pogovarjal tko na splošno o čustvih. Na vprašanja pa definitivno ni treba odgovarjat. To je sam tko, zase če hočeš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Nov 13, 2007 11:08 pm

Ej hvala... sej to sem nekje v sebi tut pričakovala.. ka itak Helena ni taka oseba da bi od nas zahtevala neke napiflane reči in to... PoL bo pa fajn no hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySre Nov 14, 2007 12:12 am

ja zaj mi to povete,jaz pa sem se matrala ups
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySre Nov 14, 2007 12:57 am

mogoč ti pa kdaj preu pride.....sam dvomim hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyPon Dec 10, 2007 11:28 pm

A kera ve če krožjo za izpit iz razvojne kaka vprašanja?? ups
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySob Dec 15, 2007 2:26 am

No to tud mene zanima Very Happy

Drgac bi pa se prosila, ce bi bila katera/i tok prijazna/en, da bi mi napisal literaturo ki jo moramo predelat za izpit.. Namrec sem tudi "zgubila" tiste liste iz prvih predavanj, ko je napisala vse potrebno... Pa iz Papalie, ce veste katere strani moramo predelati (pa a samo te ali te pac toliko bolj) ????

HVALA!!!!
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySob Dec 15, 2007 5:19 pm

Joj.. zdej bom govorila na pamet... aLora.. obvezno je Teorije v razvojni psihologiji al neki tazga... pole ena taka rumena knjigca (svetla) k jo kupiš na faksu... pole ena k jo je Kuščerjeva napisala.. Šola in otrokov razvoj : mlajši otrok v šoli ... v Papalii pa morš srednje otroštvo.. smi zdi točnih strani pa ne vem.. vse na pribl. ka nimm doma zvezka od psihe..
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySob Dec 15, 2007 7:57 pm

Pa ma kdo te rumene knjigce...itd ?? hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptySob Dec 15, 2007 9:40 pm

Jst mam Teorije v razv. psih., Mlajši otrok v šoli... s Papalie mam tut skopirano ma ne še vse... tiste teorije sicer ne vem kolko bom brala.. papalio pa sigurno... tisti Mlajši otrok pa j itk kratka..
Nazaj na vrh Go down
Ka3ka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 24
Registration date : 11/09/2007

Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija EmptyTor Jan 01, 2008 3:47 pm

Jaz mam pa eno veliko prošnjo za vas...a bi bla katera tko prijazna pa napisala naslove vseh knjig pa strani iz Papalie, ki jih mormo znat za izpit? lepo, lepo prosim... :N
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Razvojna psihologija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Razvojna psihologija   Razvojna psihologija Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Razvojna psihologija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 8Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Razvojna psihologija
» Psihologija
» psihologija, 1. skupina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: