Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 prijava/odjava na izpit

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
skylick
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 02/02/2008

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptySob Feb 02, 2008 4:52 pm

Zdravo!
Mene zanima kaj se zgodi če se ne moreš več od izpita odjavt, opravlat ga pa ne gres?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptySob Feb 02, 2008 6:14 pm

hm....probaj profesorici osebno pisati mail in ji reči, da se želiš odjaviti..kjub temu, da si že prekoračila rok odjave.

Pri meni je bilo lansko leto tako, da sem MOGLA it pisat..ker se nisem mogla odjavt...ampak mi je prof. rekla, da bi se dalo uredit, če bi ji to sporočila



P.S. Temo sem ti premaknila sem mežik
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptySob Feb 02, 2008 11:40 pm

Obstaja tut še ena možnost - enostavno ne greš pisat...sam tle ti gre pa pol en rok po gobe...tko da pejt usaj probat...mrbit se ti pa posreč hmm
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptyNed Feb 03, 2008 12:40 pm

Eni profesorji zelo redko berejo mejle in tako pepozno vidijo mejl. Tako, da če ti ne odgovori, lahko greš na izpit in profesorici rečeš, da bi vrnila prijavo. Drigače se pa lahko tri dni pred izpitom še vedno odjaviš od izpita sama v e-študentu.
Nazaj na vrh Go down
andreja
Sramežljivka
Sramežljivka
andreja


Število prispevkov : 10
Age : 35
Location : Primorska
Registration date : 01/11/2007

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptyNed Feb 03, 2008 3:57 pm

Mene pa zanima, če se lahko odjaviš od izpita tik pred izpitom?
Da greš k profesoriju/ici in mu/ji rečeš, da bi se odjavla... a mislite da je to možno??
Na enih faksih to delajo???
A kdo kaj ve oz. ima kakšne izkušnje s tem?
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit EmptyČet Feb 07, 2008 9:39 pm

Ja, je možno - boljše to, kot pa da ne prideš pisat. Je pa seveda odvisno od profesorjev.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





prijava/odjava na izpit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: prijava/odjava na izpit   prijava/odjava na izpit Empty

Nazaj na vrh Go down
 
prijava/odjava na izpit
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 8 novih PCjev v avli 1.nadstropja - drugacna prijava!
» Glasbene vsebine in didaktika glasben vzgoje 1
» Razvojna psihologija
» Kemija
» Matematika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Vprašanja in splošno o študiju-
Pojdi na: