Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Mileni

Go down 
+29
dominika
Helena
stor13
cultyka
Teya
EvChYkaa
Marko.Susman
tali
urška
Barby
Caitlin
srChiCa
žabica
tweety
barbka
Anja
ewaa
jana85
PetraK
Irena
aneja
*anja*
BarbaraB88
Tančka
Maja
Nina_Nana
Karin
Ajna
Saša
33 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: književnost pri mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptySob Okt 27, 2007 6:11 pm

Ojla pupe:)
jst bi prosila eno punco iz 1. letnika, če bi mi mogoče lahko povedala, kaj imate za narest (seminarska..)pr milenci...namreč vidla sm da vam je objavla neke avtorje.... no skratka zanima me kako in kaj v zvezi s tem, ker namreč men je od lani ostala še književnost za narest in morm tud seminarsko napisat.
ful bi bla hvaležna kateri koli, ki bi mi mal obrazložila zadevo:)
lp,anja
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyNed Nov 04, 2007 11:44 pm

ste vidle da je milenca objavila nek seznam na wikipediji za članke? mene zanima, če kera ve, kok se vpišeš na ta seznam, k piše na obvestilih da se vpišemo
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 12:09 am

ja jaz sem tudi vidla seznam pa nevem kak se vpišeš...če kdo kaj pogrunta naj pove prosim.
Nazaj na vrh Go down
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 12:26 am

jst sm vnesla svoje ime in priimek kar tam, kjer pišeš besedilo...zdej a je to prow al ne pa ne vem... če ktera kaj več ve pa naj pove Very Happy
papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 12:37 pm

Anja je napisal/a:
jst sm vnesla svoje ime in priimek kar tam, kjer pišeš besedilo...zdej a je to prow al ne pa ne vem... če ktera kaj več ve pa naj pove Very Happy
papa

lahko malo bolj natančno opišeš, kaj si naredila?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 1:48 pm

Mah jst bom kar lepo počakala do četrtka da nam bo Milenca povedLa kej in kako... najbolj kratka smi zdi...
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 35
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 2:16 pm

jst sm tud učerej vidla ta njen seznam..pa mi ni nč več jasno..pr ns je kao ena sošolka pobirala naslove, pa pisala nek seznam, da ji bomo oddal..zdej je treba pa kr na wikipedijo to upisvat butasto jst sm se uspela učer registrerat tm, kej več pa nism uspela dosežt kaj čmo če bo katera odkrila način, kako se upisat pa to, sporočte smeh
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 35
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 8:19 pm

spet jst angelček stvar je taka d je na oglasni deski seznam kamor se mormo upisat (vsaj za 1.letnike vem d je tako).. tista naša sošolka ki je zberala naše prijave pa je tud vse nas (k smo ji pač mail poslala) že vpisala na tist seznam super
Nazaj na vrh Go down
žabica
Sramežljivka
Sramežljivka
žabica


Število prispevkov : 3
Location : kamnik
Registration date : 31/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 9:04 pm

sem gledala na spletni strani rp pa je prfoksa napisala, da se mormo na wikipediji vpisat. sam a pol uni k so jih ne mors a loh to uredis???

vrjetn loh zberas med tistimi k so se frej...
js sm na oglasni napisana pod enga k je ze o njem objava...tko d si morm zdej neki nouva zbrt..pr tem morm pa gledat d nm tazga zbrala k ga je ze kdo zbrou na oglasni...

komplicirano je to:)
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyPon Nov 05, 2007 9:30 pm

men je čedalje manj jasno glede te književnosti..... ups
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 8:00 pm

men tud..a mi lahko ena lepo prosm razloži lepo po kmečko kaj morm nrdit..lohka vse od začetka.. butasto
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 8:09 pm

Tale teta vam je pa zakomplicirala življenje, a ne. mežik
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 8:12 pm

ma ta teta (če mene vprašaš) nima čist počiščenga podstrešja... butasto butasto
a mi zna res ktera razložit?prosm joka..
Nazaj na vrh Go down
srChiCa
Sramežljivka
Sramežljivka
srChiCa


Število prispevkov : 16
Age : 36
Location : Celje - Ljubljana ;)
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 8:39 pm

no vam js razložim kako se vpišete na seznam!

1. Odprete tole: http://sl.wikipedia.org/wiki/Wikipedija:WikiProjekt_Slovenski_mladinski_pisatelji#Seznam
2. na koncu strani je seznam
3. desno nad njim je (uredi) kar kliknete in se vpišete po zgledu!

Upam, da sem vam vsaj mal pomagala...če pa so še kakšna vprašanja pa kr... Very Happy papa papa papa
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 8:44 pm

saša js nažalost pojma nimam... ups
sam mi je pa ena sošolka predlagala da nej tak nardim kot je ona, ki je že kr neki naših sošolk prijavla...

pač izbereš si ka bi meu...gledat morš da je to še frai...to pomeni da ni še nič napisano...js sem si npr izbrala Mojca Pokrajculja...pol sm se registrirala...pol sm za tam pr pojci pokrajculji kr eno poved napisala...npr...to je koroška pripovedka....in tak sm si zazihrala, da je noben več ne bo meu...
čeprav mi ni čist logično, kr lahko še vedno kdo kaj tam co napiše....pa mi jo pol spele...sam js računam da naše predrage sošolke niso take, kr ta mojca je bla ena izmed mojih najljubših pravljic hehe

no tak sm js naredla...kr če npr sam svoje ime napišeš not pod tist članek, ti ga tist administrator zbriše...

dedno je kr ta milenca ni še čist nič povedla kk pa kaj groza
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 10:23 pm

Zdej sm pa vesela.. sam da sm se vidla na seznamu hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyTor Nov 06, 2007 11:16 pm

jaz tut...ka si si pa izbrala?
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptySre Nov 07, 2007 12:00 am

Mišmaša hehe hehe Ti?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptySre Nov 07, 2007 1:58 pm

Eva..kaj si ti to vse z registracijo delala?...Jz sm samo ime in priimerk..smer in knjigo vpisala...in sem na seznamu tako, kot tiste ostale...A to ni dovol al kaj?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptySre Nov 07, 2007 6:46 pm

je ja...sam je špomoje fain če se registriraš....da lahk pol pošeš....pač pozabi na vse kar sem tam napisala karin...nism vidla da je že ena tam prej link poslala,,,pol sm se pa kr na seznam upisala
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptySre Nov 07, 2007 10:37 pm

ENo vprasanje...to je vse zame cist novo kar treba tu narest.. kr ena wikipedia.. sm mislila da je to bolj strokovno pisao vse,ne pa da se mi nekaj ustvarjamo... vesel Kokrkoli...

Si lahko mi katerokoli besedilo zberemo???? Ki pac se ni omenjeno...
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyČet Nov 08, 2007 5:56 pm

hejjj
a je bla kira danc na predavanju od milence....a je kaj pomembnega povedla???
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 35
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyČet Nov 08, 2007 6:09 pm

a ni bla dans svetlana makarovič pr književnosti? kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyČet Nov 08, 2007 6:45 pm

ja koker js vem je bla....

ej na seznamu pr wikipediji...mate nekatere punce iste naslove izbrane....mileva milena zna tu komplicirat malo....tak da predlagam da si tiste ki ste si izbrale isti naslov kot vaša predhodnica naslov spremenite....itak vete da mamo na našmu ljubemu faxu pravilo kdor prej pride prej melje.....mislim da je sovica oka 2x, pa čurimuri...pa še kaj se najde....
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 EmptyČet Nov 08, 2007 7:33 pm

Dns je bla Svetlana Makarovič ja.. pa.. hm .. ni mi bilo neki oh in sploh... ne vem no.. tko.. lohk rečem da sm mal razočarana.. sm mislna da bo boljše..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Mileni - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Mileni   Književnost pri Mileni - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Mileni
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: