Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Urnik - 1. letnik RP

Go down 
+14
nincy
Ivi
Saša
tweety
Nina_Nana
ajchy
Maja
PetraK
aneja
BarbaraB88
Tančka
Renata
Karin
*anja*
18 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 10:26 am

HEloooow!! Kr urniki so že, ne morem verjet! Very Happy
Najprej...upam da je v redu da sem tole temo kar klele odprla??
Zdej pa me zanima par stvari, na katere mi boste pomoje najlažje odgovorile punce iz 2. letnika.
1. Kaj pomeni številka pred "P"-jem, (P naj bi pomenilo predavanje, kajne?), kaj torej pomeni - 1P, 2P (+1)...
2. Naravoslovje, ki ga imamo ob sredah (3 predavanja-eno za drugim), ali to pomeni da vsako predavanje vključuje nekaj, torej eno kemija, drugo fizika in tretje biologija???

ok, za enkrat me zanima tole, ko se spomnim še kaj, se pa zopet obrnem na vas! ups hvala vam vsem!! mežik
papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 10:58 am

Ojla...ja..super da si odprla temo, da ne tlačmo kar vse v eno super

1.Torej številke pred P pomenijo število šolskih ur. Npr. 2P pomeni, da bo predmet trajal dve šolski uri Very Happy

2. Pri naravoslovju vidim da mate enako kot mi lansko leto. Ja..vsako uro bo en drug predmet....to je to.

Te še kaj zanima?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:12 am

Karin, hvala za odgovore.. Very Happy
Morem še malo bolj preštudirat urnik, ampak mislim, da je edini cilj, ki ga morem doseči ta, da pridem v prvo oz. drugo skupino, če ne sem oplela! žalosten groza Če pa se še kaj pojavi, pa verjemi, da se kaj hitro oglasim hihi
Lepo se imej-te, pa se slišimo... papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:18 am

Glede skupin sem že pisala tule (kako priti v prve 3 skupine :)

https://razrednipouk.slovenianforum.com/Studij-vprasanja-profesorji-f6/Skupine-t45.htm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:23 am

ej, karin...recimo npr. da bi mi zarad obeznosti na mojem faxu ugajalo bit npr v 3.sk... a je sploh možno it v 3.sk, tudi če maš posluh za fuč?? mislim, a niso v prvih treh skupinah sam tisti ki so hodli v glasbeno pa obvladajo? al to nema veze, kr se vsi enako učijo?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:28 am

Sej sm rekla, da nima veze če hodš al pa ne hodš v glasbeno. V 1., 2.,3 skupini so tisti, ki so se prijavili k pevskemu.

Ampak sem prepričana, da če boš osebno stopila v kontakt s vsakim prof., da te bodo pustili..res. Jz sm se lansko leto zmenila , da sem angleščino obiskovala pri ne vem...1/2 skupini, ,ker sem vozač in da mi ni bilo treba 2h v zrak gledat. In prof. je rekla da lahko Very Happy

LAhko boš bla v 3. skupini al pa katerikoli. Sam morš pri vsakem predmetu, kjer so vaje...vprašat prof. :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:32 am

aha, torej sm lahk npr. v 6 sku. pa sam pri dveh predmetih v 3.? superca... sam še zdej nisem primerjala obeh urnikov, kr mi ta vaš še ni glih popolnoma jasen.. haha haha haha
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:36 am

karin, kako preberem tole: 2 sv x 1
(7+8/3+4) na 14 dni...

mater....
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 11:44 am

Hehe.. REnata se mi prow smiliš.. sej mi lani tut nismo vedli kej čejo met od nas.. aLora.. to pomeni da maš npr. če si v 3. skupini.. vsakih 14 dni 2 uri seminarja skupaj s 4. skupino... sem zadosti razločno to povedla? ups
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:12 pm

7 in 8 skupina imajo skupaj vaje...kot tudi 3 in 4. Imate jih pa vsake 14 dni. Prvi teden bosta imeli vaje 7 in 8 skupina....drug teden 3 in 4.

Štekaš?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:23 pm

aja...sej ubistvu je logično...ko ti nekdo pove haha haha
ja ja, zdej tle delam urnike za po dve skupini skupaj...d vidim kaj se mi prekriva... pa mi je zdej že malo bolj jasno...
ubistvu je kr kul.. ni nekih razlik..kr če majo eni nekaj, majo pa drugi neki druzga... tudi pol popoldne... razen ta cetrtek s 7 in 8 ne diši preveč...do 7ih....

tnx punce...zlate ste!!!!! super super super bravo bravo bravo
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:30 pm

Ni za kej Renata...ti kar vpraši če te še kej zanima :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:31 pm

no zdej je pa tut men že velik reči jasnih vesel najprej k sm pogledala urnik, nč nism razumela...

zanima me, če je kera od vas, ki ste zdej drugi letnik vzela za izbirni pevski zbor in zborovanje? pa če veste a je tuki treba že kaj znat al je važno to, da rad poješ?

pa še nekaj ... v ponedeljek imamo na urniku tudi vokalno instrumentalni pouk... sam so tri različne prfokse pa povsod piše 1 IV x 6 skupin ... kaj naj bi pa to pomenilo hmm
iv so verjetno izbirne vsebine...sam zakaj to paše po vok. instr. pouk
hm,hm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:37 pm

ma za ta vokalni inštrumentalni pouk (VIP) se boste pol dogovarjal...ker to je pa res zmeda...brez skrbi.

Jaz sem v 6. skupini, ker nisem izbrala pevskega zbora...Milim da je pomembno da rada poješ. Am...je pa menda full težk izpit na kocu, če želiš postati zborovodja. To mi je ena punca rekla
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:40 pm

aha... kere predmete pa potem priporočaš za vzet kot iv?

pa hvala za odgovor
sunny
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:41 pm

Ja Barbara v bistvu je tak,da če si pri pevskem zboru to že pomeni,da si zbrala ta izbirni predmet.Ne,nič ni treba znat,samo na pevske je treba kolko tolko redno hodit.Kar se tiče VIP-a pa se boste po skupinah še posebej dogovorili kdaj ga boste imeli-kak vam bo najbol pasalo,tak da se s tem na urniku nič ne obremenjuj.
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:47 pm

ja ja to vem ja, sej zato me zanima, ker predmet se bolj splača vzet iz iv oziroma, ker je zanimiv, ker men noben ne vleče preveč vesel
tut teb hvala za pomoč mežik
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 12:51 pm

Jz bom bom 3. letniku anglco vzela...ker tega najbolj rabijo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 2:02 pm

hmmm..preštudirala urnik v nulo!!! haha
in ugotovila da mi najbolj ustreza 3 al pa 4 skupina. samo če bi bla tu, bi lahko vsaj na dva tedna hodla še malo na predavanja od mojga faksa... pa da se vaje ne prekrivajo... sam zdej je en problemček: da ne bi bla vsak dan v drugi skupini in naredila celo zmedo še sama sebi, bi jst kr bla non stop 3 al pa 4 skupina... a mislite, da bi se to dalo zmenit? pa do koga bi to mogla it? ker sm se zdej spomnla, da se jst na mojem faksu ne morem menjat-kr smo po smereh-vsaka skupina je svoja smer. izjemoma bi to lahk naredila samo pri skupnih predmetih....
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 2:51 pm

To moaš do vsakega učitelja posebej stopiti. Drgač pa ni panika, če si ti pr angleščini v 1. skupini, pri psihologiji v 5. skupini...pri biologiji v 4...

To ni nobene zmede
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 10:29 pm

Ok, če prav razumem, bi znali profesorji narest kako izjemo?? Ker mislim, da bi meni slo skozi samo s prvo oz. drugo skupino? Mislite, da bi šlo to čez ne glede na to, da ne bi izbrala pevskega zbora??? Pa še to - ali verjamejo na besedo, al je bolje, da prineseš kakšen "dokaz" da dejansko nekaj počneš, oz. kar od faksa potrdilo o statusu športnika?? LP papa
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptySre Sep 26, 2007 10:42 pm

Naceloma se po skupinah niti ne da menjat prevec... Sploh si pa na zacetku ne mors lih zmisljevat kam bi sel. Ce pac za njih res nimas posluha gres nekam v visjo skupino (ce je 1 najnizja:). Ko pa si enkrat v skupini, se pa lahko zamenjas ce najdes zamenjavo se iz une druge... Kr tko pa res ne marajo menjave...

Anja,tebe pa ne razumem za kaj to govoris- zarad sportne al zarad menjave skupin?? Kokrkol mej v mislih da je to huj kot srednja sola-NIC ti ne verjamejo,se ko mas podpisana potrdila te postran pogledajo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptyČet Sep 27, 2007 9:40 am

Ok, torej morem lepo pet, hehe, čimlepš :05: mežik A to ti oni določijo kaj moraš zapet, al si lahko sam kaj izbereš??

@PetraK - meni se gre zaradi športa, pa še vaditeljica sem in začnem s plesno šolo ob pol 5h, nekje celo ob 3h! hm,hm Zato tako težim in sprašujem za te skupine. ups ups
hvala za odgovor super
Nazaj na vrh Go down
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptyČet Sep 27, 2007 1:27 pm

Karin ti si se mal zmotla k si rekla da so skupine narjene glede na pevski zbor. Bolj gledajo na glasbeno predznanje, da pol pri glasbi ali pa vipu vedo kje začet razlagat snov. Pri tistih, ki imajo glasbeno šolo tako ne razlagajo kako se nota nariše (banalen primer). Je pa res da večina tistih v 1.-4. skupinah hodi na pevski zbor.

Za pevski pa je neka "avdicija", da preverjo če maš vsaj mal posluha. Pa kolikor se spomnim sem si sama pesmico zbrala.

In če si zbereš da hodiš k zboru že v prvem letniku, to ni mus da je tudi tvoj izbirni predmet v višjih letnikih. Če pa si hočeš izbrat zborovstvo, je pa pogoj da si hodil k zboru že v prvem letniku. Kdo kej šteka? hehe
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP EmptyČet Sep 27, 2007 3:39 pm

Ja prve 4 skupine ki so zbrali, da naj bi "najbolj" pele (pa je res to bolj tko tko) so dali kao v pevski zbor. Ceprav mene so dali v prvo skupino pa pojma nimam na podlagi cesa, ker niti sm hodila v glasbeno solo niti rekla da si zelim v zboru pet... Ocitno sm pac talent vesel vesel vesel No,nism in res ne vem kaj delam v 1.skupini. Me pa veseli da so me dali, ker mam super sosolke zdej ups sunny
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Urnik - 1. letnik RP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Urnik - 1. letnik RP
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Urnik - 3. letnik RP
» Urnik- 2. letnik RP
» Praksa 3. letnik
» urniki- 4. letnik
» Vpis v 2. letnik

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Urniki, vaje, skupine-
Pojdi na: