Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Praksa 3. letnik

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik EmptyPon Apr 06, 2009 2:51 pm

hejjj

mene pa zanima kaj vse mormo mi pisat za dnevnik prakse. a mormo pisat tk kot lani, za vsak dan podrobno. al samo to, kar je na unih navodilih??
ker potem za tiste dneve ko ne učimo pač ne rabimo pisat kaj. al kk? ker js na primer kak dan nič ne učim, kak dan mam pa več ur. al pa na primer danes, ko smo meli dan odprtih vrat in ju3 ko ceu dan uči učiteljica...pa enkrat ko gremo v gledališče....ka pa tej za te dni pišem....


no pač nej pove kdo ko mu je malo bol jasno kk je s tem, ker mam res namen sproti pisat tale dnevnik :55

kvala za odgovore vesel

pa en lep sončen dan še naprej
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik EmptyPon Apr 06, 2009 11:37 pm

Pomoje ni nč treba. Usaj jz bom sam tist kar na listu zahtevajo. Če so taka navodila pol delimo tko. Ne si delat dodatnega dela :)) Brezveze, mamo že tko zadost stvari.... Hvala bogu da ni treba pisat analize za vsako uro, sej to smo do zdej skoz delal. Mislm d so zdej na vrsti druge stvari :)

Uživite na praksi ;)
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik EmptyTor Apr 07, 2009 4:40 pm

Jaz bom tudi pisala samo, kar v navodilih piše. Sem pa zmedena glede tistega, ko si mormo enega učenca zbrat. Kaj točno mormo pisat o njem?? To ga samo na koncu ocenimo al sproti? Pa vse njegove izdelke mormo zbirati ali samo tiste, ki jih mi damo? No,če kdo ve kaj več, naj prosim pove. Saj vem, da sem vedno zmedena, ampak taka pač sem. mežik
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik EmptyTor Apr 07, 2009 6:49 pm

Torej..s tem učencem je tako, da je nam mentorica rekla da je u bistvu prepovedano karkoli od učenca kopirat in oddajat.. tko da ne vemo kako nrdit... boo
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik EmptySre Apr 08, 2009 4:21 pm

to je tudi meni čudno, da mormo učenceve izdelke kopirat in dajat v dnevnik.....

a pol bote ve samo analize za svoje ure pisale....no pol bom js tudi...je res najbolš, da se vsi držimo teh navodil in da si ne delamo dodatnega dela..

če pa kdo zve kako je s tem pazovanjem učenca pa nej sporoči.....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Praksa 3. letnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Praksa 3. letnik   Praksa 3. letnik Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Praksa 3. letnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Urnik - 1. letnik RP
» Urnik - 3. letnik RP
» urniki- 4. letnik
» Vpis v 2. letnik
» Urnik- 2. letnik RP

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Urniki, vaje, skupine-
Pojdi na: