Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 razrednik in sodelovanje s starši-didaktika

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyPon Feb 25, 2008 7:48 pm

jst bi pa mal za "pomoc" prosla.....ce ma slucajno ksna iz drugega al pa visjih letnikov tole seminarsko o razredniku in sodelovanju s starši....za didaktiko.....bi mi ful prou prslo....d pol sploh vemo priblizno o cem pisat.... zavije
Nazaj na vrh Go down
Teya
Sramežljivka
Sramežljivka
Teya


Število prispevkov : 12
Age : 36
Location : Prvačina
Registration date : 20/09/2007

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyPon Feb 25, 2008 9:42 pm

ja jst sm mela to... lahko ti pošljem... sam tvoj mail mi povej smeh
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyPon Feb 25, 2008 11:24 pm

Tudi jaz jo imam, samo me je groza tole pošoljat - to je bila moja prva seminarska na faksu in je čist ne citirana, neurejena... ups
Važna je vsebina super
Nazaj na vrh Go down
SoPrEfLiCtA
Začetnik
Začetnik
SoPrEfLiCtA


Število prispevkov : 77
Age : 36
Location : Kobarid
Registration date : 29/09/2007

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyTor Feb 26, 2008 7:54 pm

ej najleps hvala obema....jst sm se ze bala d ni mela nobena tega (ceprav tezko verjetno...ampak.....).....:7:
....aja....sm vala poslala na zasebno.....pa hvala se enkrat :N
Nazaj na vrh Go down
Teya
Sramežljivka
Sramežljivka
Teya


Število prispevkov : 12
Age : 36
Location : Prvačina
Registration date : 20/09/2007

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyČet Feb 28, 2008 12:35 am

sm ti poslala smeh

upam da si dobila
Nazaj na vrh Go down
msiposa
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 24/03/2009

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyTor Mar 24, 2009 7:37 pm

ojla!
mene pa tudi zanima ta seminarska od rzrednika in sodelovanja s starši Very Happy
bi prosila če bi mi jo kdo lahko poslal.
hvala
papa
Nazaj na vrh Go down
Tangerine
Sramežljivka
Sramežljivka
Tangerine


Število prispevkov : 1
Age : 34
Location : Nova Gorica
Registration date : 16/05/2010

razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika EmptyPon Dec 06, 2010 5:28 pm

Živjo :)
Mene tud zanima če bi bla katera tko prijazna (lepo prosim) pa mi to seminarsko poslala na mail. Bi mi zelo pomagala, da približno vidim kako se lotit te seminarske. Upam da se ktera oglasi :)

Lep pozdravček :)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: razrednik in sodelovanje s starši-didaktika   razrednik in sodelovanje s starši-didaktika Empty

Nazaj na vrh Go down
 
razrednik in sodelovanje s starši-didaktika
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sodelovanje RP - PV - SRP
» Didaktika
» didaktika z IT
» Didaktika matematike
» geometrija v naravi-didaktika matematike

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: