Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sodelovanje RP - PV - SRP

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP EmptyČet Nov 06, 2008 8:05 pm

Ojla!
Mene zanima, če katera z RP-ja še nima para za nastop. Sama imam že izbrano ''vzgojiteljico'' vesel manjka pa mi še ena sošolka. Rekli so sicer, da bojo tretjega oni dodali, sam na seznam se folk kar sam piše tko de. Kar pište če se katera hoče pridružit. Lp
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP EmptyČet Nov 06, 2008 8:57 pm

a lhk men nekdo razloži kaj mi sploh mormo delat?
jz sm s srp-jem.... a sami najdemo šolo al kaj? ne vem, al sam men ni nč jasno al še komu... čist sm zmedena :7:
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP EmptyČet Nov 06, 2008 11:22 pm

Tančka, če sn jst prov slišala takrat po unmu predavanju, naj bi blo sam 11 trojic (2rp + 1pv) vsi ostali bomo pa 1rp + 1pv. Tko da je itak zlo mal možnosti da boš lih med tistimi enajstimi.
Mam pa jst vprašanje, če katera pozna kšno vredi iz pv de še nima para. Ker si jst še nisn zbrala para - ja, tud tle čakam na zadne trenutke :7:
babry: tud men ni čist jasno kako pa kaj. Mislim pa, da si vi sami izberete šolo.
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP EmptyPet Nov 07, 2008 12:39 am

Aha kul poLe... sej j možno d so povedli.. ma sm tko malo reči slišala in razumela tisti pondelk tko d.. :) hvala za info!
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP EmptyPet Nov 07, 2008 10:36 am

Barby mene iste nfo zanimajo kot tebe. Tudi jaz sem z SRP. Vem to, da si lahko sami izberemo OŠ, ker sem šla še naknadno vprašat. Samo me zdaj muči to, kam naj vpišemo to OŠ oz. komu naj javimo???Takrat mi je Polakova rekla, da bo na seznamu vse, zdaj pa OŠ ni na seznamu. Jaz sem kar zraven na seznam napisala še OŠ, samo nevem, če bodo to lih vidli. Nevem...Če kdo kaj več izve, naj prosim javi.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sodelovanje RP - PV - SRP Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodelovanje RP - PV - SRP   Sodelovanje RP - PV - SRP Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sodelovanje RP - PV - SRP
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Urniki, vaje, skupine-
Pojdi na: