Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Slovenski jezik II

Go down 
+13
Helena
Barby
Marko.Susman
stor13
Saša
Caitlin
Teya
PetraK
aneja
jana85
Karin
ewaa
Tančka
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyPon Feb 02, 2009 9:41 am

REZULTATI SO!!
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyPon Feb 02, 2009 9:00 pm

Ej, kej mi lahko kdo pove al si (tisti, ki nismo nardili) ju3 vseeno lahko pridemo test pogledat? Bi rada vedla za gvišno, d ne bom iz wajdušne zastonj hodila... Hvala, LP
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyPon Feb 02, 2009 11:09 pm

HVALA VSEM ZA ODGOVOR, ZDEJ VIDIM ČEMU JE TA FORUM NAMENJEN!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 12:10 am

Nina, najbrž nihče ne ve kako je s tem, zato tudi ni odgovorov. Sicer tudi mene zanima tole vprašanje...pa vndarle...mogoče se pa tudi vsi tako zagreto učijo:)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 1:02 pm

ej karin, hvala za tolažbo - loh se vsi učijo, ma če bi gor napisala da mam stara vprašanja iz slove za ustni, bi mi takoj hitro vsi maile poslali, da naj jim pošljem, tku ku za stare izpite...aja in pol sm še kregana, da zkej to delam po forumu...hma...mislm da od mene ne bo nikoli več nobeden NEČ dobil!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 1:19 pm

no Nina, zdj je porf. napisala v gradivih, da lahko pridemo pogledat izpite v času ustnih... super

Citiram :
aja in pol sm še kregana, da zkej to delam po forumu...hma...mislm da od mene ne bo nikoli več nobeden NEČ dobil!!

ne si h srcu jemat..nisi ne prva ne zadnja, ki je posredovala izpite in to "reklamirala" na forumu.. To smo do zdaj vsi delali, nekateri celo dobesedo pretipkali vprašanja na forum (za kar smo lahko samo hvaležni, saj smo tako lažje opravili izpit :M). Sicer pa ima tud predšolska in še ostale smeri svoj forum, kjer si si isto posredujejo take zadevce...Ah, bomo že prežvečli to slovenščino

Zdj pa mene nek zanima:

Kdaj so ustni v četrtek? Ker bi rada šla pogledat izpit... :X:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
katja
Sramežljivka
Sramežljivka
katja


Število prispevkov : 14
Age : 38
Location : Ljubljana
Registration date : 10/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 5:07 pm

Mislim, da od 10.00 naprej.

Lp
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 5:53 pm

Jst sm pa slišala da so baje že ob 9.30. In je dns že na začetk vprašala če je pršu kdo pogledat tku da pejt tja že na začetk pa boš takoj fraj.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 6:35 pm

ma jz bom mogoče pol na koncu šla...
Če se začnejo ustni ob 9.30...bom pač tam pršla okol 10h...11h... da bom v miru pogledala izpit in si vzela cajt.

Sej..kolk časa pa kej rabi za te ustne? a je hitra?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyTor Feb 03, 2009 7:50 pm

ma kake 15 minut na vsazga.... hitr gre, pa ni ful zatežena...

no ja...vsak drgač pravi....glede na to, da jih je kar nekaj vrgla..hm, hm.. zavije
Nazaj na vrh Go down
Grcica
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 4
Registration date : 20/05/2008

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyPon Feb 23, 2009 8:18 pm

gre mogoče kdo na izpit 25.2. ob 8.30?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptyPon Feb 23, 2009 8:34 pm

za slovenščino??
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Grcica
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 4
Registration date : 20/05/2008

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptySre Feb 25, 2009 10:59 pm

Sem mislila, da je redni rok, ker me prof. sama povabla, da pridem pisat. Pa je nardila izjemo za take, ki smo bolj počasne ups

ko uredim misli pa napišem, kakšne naloge so bile.

Lp
Nazaj na vrh Go down
cultyka
Sramežljivka
Sramežljivka
cultyka


Število prispevkov : 25
Age : 35
Location : Brežice
Registration date : 03/11/2007

Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 EmptySre Maj 20, 2009 2:06 am

hej!

med prebiranjem sem opazila, da imate nekatere iz višjih letnikov stare izpite za kolokvij iz pravopisa.. bi bila katera tako prijazna in mi jih poslala?

hvala

lp, sanja
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slovenski jezik II - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Slovenski jezik II
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Slovenski jezik I

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: