Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Slovenski jezik II

Go down 
+13
Helena
Barby
Marko.Susman
stor13
Saša
Caitlin
Teya
PetraK
aneja
jana85
Karin
ewaa
Tančka
17 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPon Dec 10, 2007 7:11 pm

Oprostite če sm spregledla n je ta tema že kje drgje prflikana.. drgač pa :

Spoštovane študentke, spoštovani študenti!

Dobršen del zimskega semestra smo preživeli skupaj, in sicer na vajah SJ 2. Vsem skupaj bi se rad zahvalil za sodelovanje in prijetno vzdušje, ki smo ga ustvarjali na vajah. Želim Vam vse dobro; naj Vam novo leto prinese veliko nepozabnih trenutkov, študijske obveznosti pa naj Vam prinašajo veselje. Zaupajte Vase in v svoje sposobnosti; verjemite v srečo in pogumno stopajte po začrtani poti.

Vaje SJ 2 se bodo nadaljevale v poletnem semestru. Z Vami bo kolegica asist. Lara Godec. Do takrat pa utrjujte že predelano snov (pravopis, stavčnočlensko analizo, S-sestavo).

Na spletni strani imate še Vaje 6, kjer so zbrane pravopisne naloge. Prosim Vas, da si gradivo natisnete in vaje rešite. Čez nekaj časa bom objavil tudi rešitve, da boste lahko preverili pravilnost svojih popravkov.

Naj Vas spomnim, da morate do konca tega koledarskega leta v moj predalček pri vratarju oddati seminarske naloge, vse pa prosim, da mi prvo različico pošljete tudi na moj e-naslov: tomaz.petek@pef.uni-lj.si. Oddane seminarske naloge bodo osnova za Vaše govorne nastope v poletnem semestru.

Dovolite mi, da Vam iz srca še enkrat zaželim vse lepo; naj se Vam izpolni tisto, kar si že dolgo časa želite. Optimistično se zazrite v novo leto in pogumno stopajte naprej.

Lepo Vas pozdravljam

asist. Tomaž Petek, prof.


Torej.. ali to pomeni da bmo morale meti v 2. semestru ustni nastop glede na seminarsko. Npr. jst sm poprawljala seminar od didaktike- Problemski pouk, torej a ga bom mogla še 1x predstavt al kej?? :7: :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPon Dec 10, 2007 9:35 pm

predstavitev bo trajala sam okol 5 do 7 minut...neki iz seminarske boš predstavla....tu je pomembno samo govorno nastopanje...vsebina sploh ni pomembna
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPon Dec 10, 2007 10:01 pm

Ufff... hvala... sme kar potolažla hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyTor Dec 11, 2007 1:30 am

A on bo šel pa na porodniški dopust..al kaj :)

Jooj..pa tk fajn mi je bil on žalosten
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyTor Dec 11, 2007 1:17 pm

U bistvu prije tista k jo je nadomeščal s porodniškega... ma sej sklepm da si se zjebavala hehe hehe
Drgač pa j biu tut mene full fajn.. pojava!!
Samo smo pa lohko vesele da folk hodi na porodniške in to.. bmo mele vsej koga učit hehe hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyTor Dec 11, 2007 10:03 pm

Naj vas potolažim, tudi Lara je super. bravo
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyČet Dec 13, 2007 9:54 pm

Spostovane studentke, spostovani studenti!

Kot veste, se je asist. Tomaz Petek uradno ze poslovil od vas in naj bi delo nadaljevali samostojno do prihoda asist. Lare Godec Sorsak s porodniskega dopusta. Ker pa je tak nacin dela izhod v skrajni sili, bo asist. Tomaz Petek z vami vseeno opravil se nekaj vaj, in sicer po naslednjem razporedu:

3. januar: 15.30-17.00 (1. in 2. skupina)
17.00-18.30 (3. in 4. skupina).
10. januar: 15.30-17.00 (5. in 6. skupina)
17.00-18.30 (7. in 8. skupina)

Vaje so obvezne.

dr. Vesna Štemberger, doc.
Predstojnica oddelka za razredni pouk

No pa nas le še ni čist zapusto.Samo eno vprašanje še za vse tiste, ki mamo vaje 3.januarja:kaj ni blo rečeno,da mamo počitnice do 6.1.2008??Kaj pa tisti, ki kam gremo?? :7:
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyČet Dec 13, 2007 11:25 pm

NA tem faksu so prow usi zmedeni al pa veliki lažnjivci!! A nam niso rekli da nam dajo fraj do 6. januarja in nam pač pole uzamejo en teden študijskih?? Zdej se bo zgodilo tako da nam bjo storli prit u šolo ma nam bojo vseeno uzeli en tedn.. groza groza
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Dec 15, 2007 2:23 am

3. in 4. januarja naj bi imeli vaje.... Tudi v petek imamo vaje iz didaktike oz. naj bi imeli.. Zmenili smo se da jih bomo prestavili na cetrtek,ker moramo itak pridt zarad te slovenscine... Drgac mamo pa vaje samo do srede,16.1. Tako da ocitno 2 dni nam skrajsajo novoletne pocitnice in 2 dni podaljsajo "pocitnice" hmm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyČet Dec 27, 2007 9:16 pm

Ej..a vam je prof. kej odpisal na mail, ko ste mu poslale seminarsko nalogo...?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Teya
Sramežljivka
Sramežljivka
Teya


Število prispevkov : 12
Age : 36
Location : Prvačina
Registration date : 20/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyČet Dec 27, 2007 11:06 pm

Ne, meni ni še nč odpisal... poslala pa sm mu jo že pred 10-imi dnevi... :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPet Dec 28, 2007 1:42 am

mn je odpiso...sam ni nič kaj pametnega napiso...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPet Dec 28, 2007 2:15 am

Teya je napisal/a:
Ne, meni ni še nč odpisal... poslala pa sm mu jo že pred 10-imi dnevi... :7:

no sej jz tud..

Zato pa vprašam...da vidm ali bi mogla pričakovat njegov odgovor ali ne :X:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPet Jan 18, 2008 8:58 pm

punce rabim vašo pomoč...

kk je že s temi alinejami...a more bit presledek med pomišljajem in prvo besedo v alineji al ne....sm že čist pozabla

pa kir znaj je na začetku alineje pomišljaj al vezaj....mi je Petek napiso da mrm alineje mal popravit....

če se kira kaj spomne nej pove smeh
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPet Jan 18, 2008 9:11 pm

ja, je presledek. Mislim pa da je spredi pomišljaj (daljša črtica). Pa na konc moraš dat , ali pa ; na konc pa . Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Jan 19, 2008 8:56 pm

Do kdaj pa je to treba popraviti?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Jan 19, 2008 9:58 pm

če ste slučajno spregledli:

Spoštovane študentke, spoštovani študenti!

Tisti, ki niste uspeli priti na govorilne ure oz. na ustni zagovor seminarske naloge ali še niste opravili seminarskih obveznosti, se, prosim, čim prej oglasite na moj e-naslov. Zadnji rok: torek, 22. 1. 2008.

Lepo Vas pozdravljam
Avtor: Tomaž Petek


tak da je treba pomoje do 22.1 popravit....pač pošli mu popravke po mailu...sj pol si kr dopisujeta, on ti če ne veš tut namigne kaj je narobe....
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Maj 17, 2008 5:18 pm

Vedno bolj se bliža tisti 28. ko bomo pisali ta pravopisni test - mene me pa samo zanima a pišemo tudi naglasna znamenja al ne? V zadnje nam je razlagala kaj bo ma sem večino pozabla vesel ostalo mi je to, da bo besedilo brez vseh ločil in da bo potrebno popravljat.. za drugo pa nism sigurna! A mi zna katera povedat?
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Maj 17, 2008 10:13 pm

nam je rekla d naglasnih znamenj ne bo, čeprov bi jih ona dala, sam ji Bešterjeva in Ortarjeva ne pustita bravo
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptySob Maj 24, 2008 8:12 pm

Mene zanima, če katera ve...ali bo treba za pri kolokviju za vsak popravek pisati tudi utemeljitev.. Question

Jana85...se ti mogoče kej spomnš?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyNed Maj 25, 2008 2:21 pm

Ne, v tekstu je bilo treba samo popravit, npr. vstaviš vejico, ni treba utemeljevat. Je pa to tekst brez velikih začetnic, ločil in z ogromno napakami. Sej verjetno ste podobno delali na vajah. Potem sta pe še eni dve nalogi, za kateri se pa ne spomnem, kaj sta zahtevali. Večina nas je naredila, le enih 5 ne.
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyNed Maj 25, 2008 2:35 pm

ja, kar nam je nam rekla na zadnjih vajah bo:

-tisto besedilo brez vsega
-naloge za obkroževat kot na vajah: deljenje besed, pomišljaj ali vezaj in TO bo treba tud utemeljit, bojo črte odspodi
-NE BO pa naglasnih znamenj in S-struktur

za to vem, če je pa še kej druzga pa nej ktera druga še dopolni... LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyNed Maj 25, 2008 5:01 pm

Aha, hvala za tiole obrazložilo! Sm mislna, da bo treba vse utemeljevat.. uf, hvala bogu da ne
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyNed Maj 25, 2008 11:30 pm

hej
tut mene neki zanima....a je to besedilo (brez ločil, vlkih začetnic in vsega) dolgo? mislim tak a je 1 stran al pou strani?? kr js si res čas vzamem za to popravljanje in mi je mal panika, da bo časa zmanjkalo.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II EmptyPon Maj 26, 2008 6:40 pm

od pol do 3/4 strani je dolgo. Ves test pa 2 strani.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Slovenski jezik II Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Slovenski jezik II   Slovenski jezik II Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Slovenski jezik II
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Slovenski jezik I

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: