Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Saksidi

Go down 
+20
gaja
Anja
tinka
katja
Barby
Ajna
Ka3ka
srChiCa
tali
Helena
EvChYkaa
jana85
Maja
aneja
Nina_Nana
Renata
Tančka
ewaa
PetraK
Karin
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptySob Okt 27, 2007 4:04 pm

ne vem no, jaz sem bla takrat na predavanjih, ko je govoril, katere knjige moramo prebrat in mam zapisano v zapiskih, da pri janji vidmar in desi muck si izberemo eno knjigo po lastni izbiri. tko da jaz se bom tega držala.... od vsake bom prebrala eno knjigo, itak je se drugih knjig veliko, tako da ni bojazni, da mi zmanjka čtiva hehe
Nazaj na vrh Go down
Ka3ka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 24
Registration date : 11/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyTor Okt 30, 2007 6:32 pm

A bi bla katera tko prijazna, da bi mi povedala, kaj je TEMA in kaj so MOTIVI pri posameznemu delu in jih moramo napisat? ups
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyTor Okt 30, 2007 6:47 pm

Kakor jaz vem je tema tisto o čemer govori zgodba...npr. tema o odraščanju in spoznavanju kaj je ljubezen...

Motiv pa...tisto kar se notri pojavlja..npr. razočaranje, sreča, prvi poljub, ločitev staršev ipd.

Naj me katera popravi, če sem falila :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyTor Okt 30, 2007 7:34 pm

Točno tako je, Karin. Tema je ponvadi ena, npr. pri Ajši najši je mladinska zaljubljenost, motivi so pa potem manjše stvari, ki se dogajajo, npr. ljubezen do živali, odraščanje...

LP
Nazaj na vrh Go down
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptySre Okt 31, 2007 11:31 pm

Mene pa zanima kaj bi napisale za Matildo (tema in motivi).
Aja pa še neki. Kaj vse mormo napisat v dnevnik branja?
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyČet Nov 01, 2007 12:59 am

pač dnevnik branja sploh ni obvezno pisat, to je sam tak za pomoč tebi pr izpitu...ponavadi si napišeš obnovo pa osebe in to je to....ne tok komplicirat s tem dnevnikom, kr to je na izpitu sam eno bogo uprašanje...p še tam se na splošno mal o knjigi pogovarjaš.....
Nazaj na vrh Go down
Ka3ka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 24
Registration date : 11/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 12:08 am

Hej
Sam zanima me če katera ve, katero knjigo in koliko jih moramo prebrat pri avtorju Michael Ende in Svetlana Makarovič? hvala super
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPet Dec 14, 2007 5:23 pm

mislim da od ende-ja si lahko zbereš momo ali neskončna zgodba,za svetlano pa nevem.mislim,da je nekje na forumu seznam knjig,nevem no...
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Dec 16, 2007 11:34 am

od svetlane makarovič je treba prebrat:
Kosovirja na leteči žici
Pekarna Mišmaš (prva izdaja, ilustratorka Lucija Stupica)
Potepuh in nočna lučka ter
Ščeper in Mba
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Jan 20, 2008 3:43 pm

A mogoče katera ve, koliko jih gre v torek na izpit...me je mal strah, da ne bom skoraj sama prišla v torek, ker jih je večina napisanih za pondelk žvižgam
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Jan 20, 2008 6:27 pm

nc skrbet... js sm tut u torek... pa ob 10ih sm... a si ti tut takrt? tk da sama zih ne bos hmm

kok vam pa gre drugac?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Jan 20, 2008 6:48 pm

jz sm tud ob 10h super

Gre mi pa tko-tko...ni mi žal, da sm se prjavla za izpit. Edin problem so mi zadnja vprašanja (ilustratorji..)., ker ko pridem do tistih vpr., se mi ne da več učit vesel ..In tako nikoli ne predelam vesel .pa zgodovina mi je tok tečna...ostalo mi pa še kar gre.. PA tebi?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Jan 20, 2008 7:54 pm

hehe... pol sma pa kr na istem... men se tut pr slikanicah ustavi, ce ne ze kje prej... ostalo mi kr gre, zgodovino mal tam pa tam kej pozabim, itak pa ne znam nc dobesedno na pamet... tko da.. zavije bomo vidli.,.. sam upam, da bo, an...
mam se sicer namen jutr enkrat ponovit, to bo pa kr to pomoje...
pol se pa tk vidmo v torek... a po 2 gresta not, an?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyNed Jan 20, 2008 9:30 pm

Po dva? ej to ne vem....

A dnevnik imaš narejen svoj? Si prebrala večino knjig?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 11:14 am

ja ne vem... js sm neki slisala da nej bi sla po 2 skupi not... nism pa 100%...

dnevnik mam pa narjen ja.. ubistvu mam prepisanga.. pa ti?
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 12:54 pm

po dva gresta notr ja. pa 10 min sta oba skupi notr. pa vsak dobi 2 vprašanja pa baje se ful zajebava prfox... to sm slišala, zdej pa še sama letim tja :)
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 1:25 pm

hm... sam to je pol manj k eno uro na 5 folka, tk k ma on na seznamu napisan...

dej tista k je ze od izpita nej mal napise kako je blo...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 1:39 pm

Evči..ma jz ga nism preprisvala (dnevnikla)..full je preveč.. Uredila bom sprednjo stran....tk da upam da ne bo pogruntal.

Pravte da se zjebava...a iz neznanja? vesel vesel lol
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 3:34 pm

no jst sm ga mela zdej...
mal te tm sprašuje, ni neke panike, jst recimo nism neki fuuuul znala, pa mi je dau kr 9-ker ve da znam več kokr sm povedala :P dnevnika nism smela odprt, ga je kr on listu, sprašuje o delih kar smo brali pa mal teorije. sej bo! t
pa fajn je če mate lep dnevnik, ker ful pohvali :)
pa druge tut pravjo da so ful mal znale pa so ble ocene kr dobre...
kar se pa cajta tiče, pa njemu ostane po vsaki rundi ful fraj, tko da jih ni vseh 5 notr celo uro. greste pa po 2 al pa 3 skupi
pa če vas upraša zakaj mate od lani ful slabo oceno (jz mam npr. 8), pa rečte da ste pisali svoje mnenje ki pač profesorci ni blo ušeč :P to užge he he vesel tku da je sploh ne upošteva. nina je mela tut 8 od lani, pa je zdej kr 10 dobila u index tku da nema veze tisto :)
zdej pa psiha..... punce držim pesti ju3! super
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 3:55 pm

ej barby hvala... si me mal potolazla, hehe...

ja ka te je pa sprasval pol od teorije? k men se zdi, da zgodovino bl slab znam in bom vse pomesala... ups

drugac pa cestitam za 9, an.. bravo ... a kira ni nardila, ce kej ves..?
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 3:57 pm

Samo opozorilo za tiste, ki imate izpit okoli časa za kosilo. Se zna narediti, da boste malo čakale, ker bo on šel sigurno na kosilo. Vsaj tako je bilo pri nas, pa tidi prva skupina je začela ene 15 minut kasneje. Tako, da bodite potrpežljive, ocene so pa itak dobre.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 4:37 pm

Jooj..men je tko tečno, k bom zihr kej zmešala...zdj sm navajena po tistih vprašanjih..potem bom pa kr neki dobila..in bom čist zgubljena. Da ne govrim o naštevanju avtorjev in njihovih del...


Nazadnje urejal/a Tor Jan 22, 2008 9:56 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 5:44 pm

EvChYkaa je napisal/a:
ej barby hvala... si me mal potolazla, hehe...

ja ka te je pa sprasval pol od teorije? k men se zdi, da zgodovino bl slab znam in bom vse pomesala... ups

drugac pa cestitam za 9, an.. bravo ... a kira ni nardila, ce kej ves..?

od teroije naju je uprašu eno modernizem eno pa prvi val. pa avtorje pa kira dela od njih smo brali. pol je pa še kej od kašnga dela uprašu. mene recimo če sm res brala fantje iz gline, pa kaka se mi je zdela knjiga, pol mi je neki brau iz mojga dnevnika pa sm mogla povedat iz kere knige je to, pa pokazu mi je slikco iz dnevnika pa sm spet mogla povedat kera kniga-jure kvak kvak :P
ne vem za nobeno da ne bi nardila.... pomoje da so, bojo, boste kr usi :)

karin-sej jst se tut ful nism mogla spomnt del pa je izpadlo k da res nism nč prebrala pa sm useeno 9 dobila...tku da ne se sekirat
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 6:49 pm

A, hvala za razlago :) Ma jz sm vedno bolj zmešana od teh pisateljev in njihovih del bad
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 EmptyPon Jan 21, 2008 7:15 pm

no sporočam vam da smo danc vsi naredli, pa koker js vem je so ble same 9 in 10....za 8 js ne vem hehe

tak da sam brez panike...tut če ne znaš vsega dobiš 9...

je reko da je tak pač na prvem roku....tak da sm prav srečna da sem šla na 1.rok....ni niti najmanj ni žal, mogoč mi je sam mal bedno da sem se književnost učila, bi se lahk tut psih angelček hehe

v glavnem brez panike
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Saksidi
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: