Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Književnost pri Saksidi

Go down 
+20
gaja
Anja
tinka
katja
Barby
Ajna
Ka3ka
srChiCa
tali
Helena
EvChYkaa
jana85
Maja
aneja
Nina_Nana
Renata
Tančka
ewaa
PetraK
Karin
24 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2007 2:06 pm

najlepša hvala karin za seznam.pa še neke me zanima...kdaj sploh bo ta izpit pri saksidi,da vse že tak na vlko berete???ste me kar malo prestrašle pale .sem od sile kar začela kremplina od dese prebirat hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2007 2:20 pm

Od dese so se mi full dopadle knjige super (čerpav sem sam dve od treh prebrala)

Izpit je januarja...tam okol 11..12...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2007 2:29 pm

aha...huh...pol še ni take krize,je pa zadnji cajt, da začnem brat.btw...kako boste oblikovale tisti portfolio??
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2007 2:37 pm

Ma ta portfolio ni obvezen...ampak jaz bi ga tako ali tako delala, ker toliko knjig si zapomniti ni lahko- vsaj zame, ki nisem neka zagreta bralka.

Portfolio delam tako, da bo men koristlo. Torej..napišem naslov in pisatelja..potem si nekam zapišem vse akterje in njihove funkcije v zgodbi...ker jaz imena zelo hitro pozabm..tako da je to pr men obvezno zapisat kaj čmo Potem pa mal obnove delam..kakorkoli že...
Drgač pa mi je mal žal, ker potrfolio, ki ga je Saksida poslal naokoli, ni prišel do mene..oziroma je prišel samo do prvih treh vrst groza angelček
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyNed Sep 16, 2007 2:50 pm

ja saj ga jaz tui nisn vidla veš...ampak bom že nekak.bom upoštevala tvoj nasvet in delala takiga,da mi bo čimbolj koristil.jaz tui mislim,da ga je pametno delat.
Nazaj na vrh Go down
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 1:38 pm

Saksida je itak faca vesel
Jst tud nism začela kej dost brat. Samo od Pavčka 2 knjigi. Ampak so zakon pesmce! Prou v dobro voljo so me spravle. Sam pisat se mi pa ne da zravn. bad Ker ko padem v zgodbo ne morm nehat, da bi se pa še ustavlala vmes, da kej načečkam...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 2:33 pm

Ej..mene full mori to, ker sem kar nekaj knjig že prebrala v osnovni šoli...žal pa sem vsebino nekoliko pozabila. Recimo Drejček in trije marsovčki, tajno društvo PGC, brata Levjesrčna, 5 prijateljev....ipd. Ali ima kdo kakšne obnove od tega...magari osnovnošolske..toliko da si spomin osvežim?

p.s: Zdej berem Ajša Najša...pršla sm do 40 strani----> slabost kak dooolgčas
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 3:17 pm

Jst sm tut za Ajšo Najšo mislna da bo dost bujš.... ma tut mene ni bla glih waaaw... kr neki j bla no hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 05, 2007 11:09 am

kak ste pridne...jaz pa kremplina berem že tri tedne hehe pa saj je zanimiv,samo kaj,ko so ostale stvari še bolj zanimive. ups
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptySre Okt 10, 2007 11:09 pm

A pol je res ta Ajsa Najsa tko bolj bedan?? Ker js sm si knjigo dejansko kupila groza k se mi je zdel da bo zanimiva-so mi naceloma te mladostne kul (recimo Gimnazijka hmm ) sam na tej ajsi semi pa ze res lep cas prah nabira ups ups

Me veseli da sm vsaj zacela z bedno...dobro se pride na vrsto....enkrat......pooool hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 8:51 am

Sej ni tko slaba knjiga ta Ajša Najša...začet je bl tko-tko....mogče sm jz mela slab dan za branje, ko sm jo začela brat...sam pol je blo pa kr o.k Very Happy

PetraK..zakaj pa kupuješ knjige? A ni bolje si iz knjižnice sposoditi?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 11, 2007 12:06 pm

Hehehehe.. ceneje definitivno! mežik

Ma bila je res poceni pa se mi je zdela(!) cool... Pocas si treba zalogo delat za svojo lastno knjiznico (ocitno se mi zacenja mamin sindrom s knjigami-jih mamo res ogromno doma).

Upam,da gre resa na bolj..ce tako pravis jo bom pa res spet mal brat zacela Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 12, 2007 5:06 pm

Punce - ni panike z izpitom!

Sicer sta ze dve leti(al pa 3) minili od izpita, sam se še spomnim, da je bil en boljsih izpitov. V glavnem, priporocam, da polovico knjig preberete, lahko se tud zmente, da vsaka prebere nekaj knjig, nardi zapiske in tko izmenjate. Na izpitu, ki smo ga mi imel v aprilu, te pa sprašuje stvari, ki jih predava, loh te vprasa - to si bom zmislila- tabujske teme, to odgovoriš in pol našteješ še tiste knjige, ki obravnavajo to problematiko in si jih prebrala. Izpit je samo ustni, en teden prej se boste napisal na njegova vrata na seznam, kdaj bo kdo imel - ure so določene, ti se samo vpišeš.

Prijetno branje!
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 36
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptySre Okt 24, 2007 4:53 pm

hej hej...
no zj k sm tut js koncn zacela knjige brat bravo mam en problem... recimo tam k je Janja Vidmar na seznamu mamo od nje 4 dela al neki... a to mormo sam 1 knjigo prebrat pac po zelji al vse k so na seznamu?

lepo se mejte se naprej...
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptySre Okt 24, 2007 8:38 pm

Oj!
Mi smo moral vse prebrat. Sicer so bile tud ene varjante ali ali, samo teh ni prav veliko.

LP
Jana
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptySre Okt 24, 2007 9:19 pm

Ja..vse je treba od nje prebrat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2007 5:13 pm

jaz mam pa pri svoji zapiskih napisano, da si izbereš samo eno knjigo, po lastni izbiri.
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2007 6:49 pm

Jst sm tut gLEdla in mam napisano v zapiskih da samo 1 od nje! Mam 1x napisano hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2007 8:48 pm

A cool potem...ker tista punca ki je to na net dala...nima pa nič ali/ali napisano
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2007 9:23 pm

isto pri Desi Muck, si izberemo samo eno knjigo, tisto k sami hočemo!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyČet Okt 25, 2007 9:27 pm

hm..tam tud nimam napisano ali/ali..no jz sm 2 prebrala...Lažnivo Suzi (zakoon) in pa Kremplina. Ona ma super knjige super
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 26, 2007 1:23 am

js pa mislim da mormo pri desi pa pri janji vidmar use prebrat....najbolš da ga prašamo
Nazaj na vrh Go down
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 26, 2007 3:27 pm

ej pri desi je ziher da sam eno od nje preberemo, za janjo vidmar pa mislim da tut, sam pa nism čist ziher...nimam glih seznama tu..
sam uni seznam ko je na netu (od nevem koga), ma za večino knjig napisano da morš use prebrat (pa ponekod ni tk), za tiste ko ma pa ali ali jih je pa kr neki narobe oz. morš vse...nevem zej...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 26, 2007 4:58 pm

No..jz mam itak tak princip branja, da pri vsakem avtorju poskušam vsaj 1 knjigo prebrat...in če mi bo kaj viška v času..se bom pač lotila brat še druga avtorjeva dela . Ampak..čakla me še ves zalogaj pesmic...pa tud z zgodbicami nisem niti približno končala..tko da
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
srChiCa
Sramežljivka
Sramežljivka
srChiCa


Število prispevkov : 16
Age : 36
Location : Celje - Ljubljana ;)
Registration date : 10/09/2007

Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 EmptyPet Okt 26, 2007 8:53 pm

glede seznama na netu: če je pri posameznem avtorju navedenih več knjig mormo prebrat vse, če je pa vmes ali si pa zberemo kero bomo!
lepe počitnice če jih že nekateri uživate :) Very Happy sunny
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Književnost pri Saksidi   Književnost pri Saksidi - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Književnost pri Saksidi
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: