Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 V diskoteki Global pretepen do smrti

Go down 
+4
Sasha
Saša
ewaa
Karin
8 posters
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 4:06 pm

V diskoteki Global pretepen do smrti

20-letni Vrhničan, ki je bil v nedeljo zjutraj pred ljubljanskim lokalom Global brutalno pretepen, je v kliničnem centru umrl.
Pretep naj bi se začel okoli pol četrte ure zjutraj. 20-letnik iz Dragomerja je, po besedah sorodnikov, s skupino prijateljev, s katerimi so praznovali rojstni dan, poskušal vstopiti v dvigalo, ki pelje do diskoteke Global.
Takrat naj bi se med njim in varnostnikom iz družbe VIP Varovanje začel besedni obračun. Varnostnik naj bi fanta s pestjo tako silovito udaril po zatilju, da se je le-ta na mestu zgrudil. Zdravniki mu niso mogli pomagati, fantovo življenje je kar tri dni viselo na nitki. Danes pa je poškodbam podlegel in umrl, je za 24ur.com potrdila tiskovna predstavnica kliničnega centra Blanka Šetinc.
Policija zaradi interesa preiskave podrobnih informacij ni razkrila. Varnostnik, ki naj bi fanta pretepel, je še vedno na prostosti. Policija ga je doslej zaslišala, vendar pripora zanj niso odredili.

V diskoteki Global pretepen do smrti 60054714


vir: 24ur.com

Ojej..v tem Globalu se pa dopst stvari zgodi...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 7:07 pm

ja res grozno joka.. joka.. drgač bi pa mogli po mojem mnenju take redarje takoj zamenjat al pa jih poslt na kak tečaj obvladovanja jeze

hvala bogu da me ne spustijo nt, po njihovem mnenju nisem dovol zrihtana
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 7:37 pm

haaaha hehe ewaa, pa se sekiraš?
drugač je pa tole čist grozn.. sm pa slišala d bodo varnostniki iz tega podjetja zdj tud v enmu lokalu tuki pr ns u šentvidu, k je fuuul obiskan, zmer poln.. tko da..bogi mi začuden mislm d bom začela kje drugje žurat butasto




uff..sm zdle opazila-moja 100.objava jupi
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 8:09 pm

ewaa je napisal/a:
ja res grozno joka.. joka.. drgač bi pa mogli po mojem mnenju take redarje takoj zamenjat al pa jih poslt na kak tečaj obvladovanja jeze

hvala bogu da me ne spustijo nt, po njihovem mnenju nisem dovol zrihtana

waw waw waw a tud to je možno al kaj?dej kaj več povej..zakaj ne?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 10:17 pm

tega se pa mormo udeležit!!!!!!

V soboto 13.10.07 med 11.00 in 24.00 vabimo vse, ki nas podpirate v ideji
izboljąati varnost v Ljubljani, da na mestu, kjer so do smrti pretepli 20
letnega Gorazda, s svečko, roľico ali zgolj s podpisom v knjigo podpore ideji
za spremembo predpisov za zagotovitev večje varnosti, podprete to idejo. Od
obiskovalcev Globala pa pričakujemo, da bodo ta dan bojkotirali obisk
omenjenega lokala.

Prosimo poąljite neprej.

Gorazdovi prijatelji
Nazaj na vrh Go down
Sasha
Sramežljivka
Sramežljivka
Sasha


Število prispevkov : 10
Location : Vrhnika- Zaplana
Registration date : 10/10/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyČet Okt 11, 2007 11:09 pm

Čao!

Ja Gorazd je bil moj bivši sosošolec tko d še zdj ne dojemam kaj se je zgodil!!! Fak res se lahko zgodi vsakmu!!!

Tko d mi se dobimo v noči iz petka na soboto ob 1ih na kongresnem in gremo pred globala pržgt svečko!

Ej global mi je biu že tko zmer bedn pa sm šla sam ene parkrat not in od zdj naprej never again!!!!!!!!!!!

Ne morm vrjet................
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyPet Okt 12, 2007 5:21 pm

Karin je napisal/a:
ewaa je napisal/a:
ja res grozno joka.. joka.. drgač bi pa mogli po mojem mnenju take redarje takoj zamenjat al pa jih poslt na kak tečaj obvladovanja jeze

hvala bogu da me ne spustijo nt, po njihovem mnenju nisem dovol zrihtana

waw waw waw a tud to je možno al kaj?dej kaj več povej..zakaj ne?

jaaaa, mene tud zanima začuden začuden
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptySob Okt 13, 2007 10:45 pm

Saša je napisal/a:
haaaha
uff..sm zdle opazila-moja 100.objava jupi

heh...ČESTITAM noro

kr tko naprej bravo sj počas pa tale forumček kr laufa, ane? super
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptySob Okt 13, 2007 10:50 pm

ja hvala,hvala :) bo zlaufal,bo..je kr fajn met eno družbo tkole v soboto zvečer kdr se mi ne da it žurat, pa k moj dragi nima časa.. bravo

drugač sm pa mela it namen dns svečko pred Global pržgat.. Se mi zdi lepa gesta, pa kul protest..Tak u bistvu čist tih in miren, pa pomoje se bo zarad tega vsaj kkšn od odgovornih zamislu nad tem. Mogoče bom šla pa jutr hm,hm
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyNed Okt 14, 2007 4:03 pm

Zdej če se ne motm se govori tud o posilstvu v Globalu...ena 21 letna punca...na wc-ju...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyPon Okt 15, 2007 5:03 pm

to sm js že enepar mescev nazaj slišala...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyTor Okt 16, 2007 12:55 pm

waw...kolk svečk je pri Globalu

Joj, toliko slabih stvari o Globalu sem že slišala...da me je kar strah da bi kdaj tja šla. Baje da ti varnostniki (predvsem tisti pr VIP..al karkoli že) prav čakajo kdaj bodo koga pritisnili...in tud zgledajo menda prav strašno (nabildano itd.)


Ewaa, nisi povedala, kaj je blo tisto, da te niso not sputil začuden
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptyTor Okt 16, 2007 6:02 pm

pač za u globala morš bit ful opedenan, ful zrihtan, js sem pa mela uno rjavo volneno jopo, navadne koubojke, čakse, pa eno scufano torbo....u bistvu sem tak vedla da m,e nebojo spustli, sploh nism mela it namena gor, sam mal za štos sem šla tja stat....

po tem kar se je pa zdej zgodlo, pa pomoje u globala sploh nem šla...mi sploh ni všeč, raj u parku na klopci sedim pa vinčeka pijem smeh
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptySre Okt 17, 2007 1:59 pm

Ma kar se tega dress code-a tice niti ni tok resno... Gor vidis svasta..razrganega in ne raztrganega Very Happy Ce te nocjo spustit gor te pac ne bodo... Ce si star 20 bo omejitev 21,ce si 21 bo 23,ce si 23 bo 25... No,tuki mislim da se dejansko konca smeh Global je res bolj podn kot ne..mogoce sm se 2x mela kr kul gor pa se to mors pridt ob 3h mal pijan z dobro druzbo gor,da zdrzis uno urco,dve.... Varnostniki pa no comment!!! Sicer mas res 100 ljudi,100 cudi ampak si vseeno prevec dovolijo.. poznam prevec ljudi ki so nastradal za brez veze. Tud ce niso ze varnostiki storilci, bodo samo "stran gledal" in "nic vidl".. Kokrkol skrajni cas da se ta lukna zapre!! In nekaj nardi v zvezi z varnostiki-povsod!!
Nazaj na vrh Go down
Marko.Susman
Začetnik
Začetnik
Marko.Susman


Število prispevkov : 51
Location : doma
Registration date : 06/12/2007

V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti EmptySob Feb 02, 2008 2:37 am

ne rabmo nobenih varnostnikov, sploh pa uvoženih
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





V diskoteki Global pretepen do smrti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: V diskoteki Global pretepen do smrti   V diskoteki Global pretepen do smrti Empty

Nazaj na vrh Go down
 
V diskoteki Global pretepen do smrti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Novičke-
Pojdi na: