Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 OBVESTILO!!

Go down 
+5
ewaa
Nina_Nana
Tančka
PetraK
Karin
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next

Prestavitev foruma na pedagogi.org
da
OBVESTILO!! Vote_lcap0%OBVESTILO!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ne
OBVESTILO!! Vote_lcap100%OBVESTILO!! Vote_rcap
 100% [ 9 ]
vseeno
OBVESTILO!! Vote_lcap0%OBVESTILO!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Skupaj glasov : 9
 

AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:03 pm

Po dogovoru z administratorjem foruma pedagoi.org, nam je ponujena možnost, da se naš foru preseli na njihovo spletno stran.

Med drugi pomeni združitev s forumom pedagogi.org nekaj prednosti (obvestila iz prve roke, odgovori na vprašanja glede študija ipd.)

Na forumu je administrator že naredil krajši primer, kako bi naš forum izgledal na njihovem portalu. To si lahko ogledate na tem naslovu: http://www.pedagogi.org/forum/viewforum.php?f=34

Torej, bi želele, da se foum preseli na pedagogi.org, ali ne?
Želela bi slišati čim več menj in argumentov za ali proti.

Hvala, Lp


Nazadnje urejal/a Čet Sep 13, 2007 1:04 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:12 pm

Men je u bistvu cist vseen.... Mi nic ne manjka tuki, tam pa ubistvu tud ne... Sam naj ns ne kenslajo!! vesel

Kaj pa ti mislis,Karin? smeh

Kje pa na uni strani sploh pise kj???? Sm gledala pa nic ne najdem... začuden
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:25 pm

Petra...klikn na ta link http://www.pedagogi.org/forum/viewforum.php?f=34

Pa boš vidla 4 teme ki so sicer zaklenjene (študijska obvestila,urniki, predmeti)

Kaj jz mislm? Men je pravzaprav vseeno. So plusi in minusi. Mogoče da je kle mal več zasebnosti...čeprav je zasebnost na internetu relativna stvar. Men gre za to, da bi punce uporabljale forum, debatirale, sprašvale..in da bi ble info dostopne vsem..ne samo tistim na mailing listi. Zdej jim je mogoče o.k to, ker je to samo naš forum in samo me poznamo to stvar. Upam, da jih na pedagogi.org nebi strašilo to, da je bolj vpogled še ostalim študentom (k jih je tko full dost, ane hihi )

Rada bi slišala čim več mnenj in da kar konkretno napišete ali JA al NE..pa še kakšen argument. Nebi rada, da vse napišejo, da jim je vseeno...dejansko pa bo potem uporabnost foruma upadlo. Tega nočem
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:32 pm

Hm.. hm.. kot si rekla so plusi in minusi.. meni je tle prow ušeč ka je malo več zasebnosti, če se temu tko lahko reče... je pa res da nimejo vsi dostopa do informacij..
Se pa sprašujem ali bodo naše široke debate na enem kraju res pustili na miru al bo nzaj ''zapiram temo ker blablabla''... ne vem.. skor da bi raje ostala tLe.. ne vem.. žalosten žalosten kaj čmo kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:36 pm

Aha..to sam tako zgleda...

Ja tko ce hoces direkt, je men cist cool kokr je zdej... Zakaj? Ker si pisemo svoje neumnosti (razne igrice in ostale bedarije smeh ) ce bi pa rade kj od visjih letnikov zvedle (sej ne da smo prej kj velik...ali pac? :7: ) gremo pa lahko se zmeri na un forum vprasat.

Drgac pa samo da se razzivi vesel Bomo na zacetku 2.letnika pred vsakim predavanjem na tale napisale naslov tega foruma vesel
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:37 pm

Mislm da nam tem nebi zaklepal, ker bi jz prosila za Moderatorstvo tam in bi imela tud kakšno besedo glede zaklepanja in odklepanja. Tega mislm, da se ni za bat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:41 pm

PetraK je napisal/a:
Aha..to sam tako zgleda...

Ja tko ce hoces direkt, je men cist cool kokr je zdej... Zakaj? Ker si pisemo svoje neumnosti (razne igrice in ostale bedarije smeh ) ce bi pa rade kj od visjih letnikov zvedle (sej ne da smo prej kj velik...ali pac? :7: ) gremo pa lahko se zmeri na un forum vprasat.

Drgac pa samo da se razzivi vesel Bomo na zacetku 2.letnika pred vsakim predavanjem na tale napisale naslov tega foruma vesel

hihi A na tablo bi pisal naslov? hihi

Še anketo rešte
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 2:54 pm

Hahaha... 100% za ne vesel

Na table ja...al pa ce nardimo listke in jih talamo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 3:02 pm

Naj se še kdo oglasi Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 3:24 pm

PetraK je napisal/a:
Na table ja...al pa ce nardimo listke in jih talamo Very Happy

Ja če delijo listke za vse žure in predavanja in vsee... bmo pa še mi za forum vesel vesel pa na table... zki pa ne.. ideja je zlo všečna vesel vesel
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 4:13 pm

PetraK je napisal/a:
Men je u bistvu cist vseen.... Mi nic ne manjka tuki, tam pa ubistvu tud ne... Sam naj ns ne kenslajo!! vesel


jst se tud strinjam s PetroK smeh
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 4:48 pm

pač js sem za to da se preselimo tja sam pod pogojem da lakk to našo stran sami opravlamo....k pol nam bojo spet skos s temi off topici težili
ta forom smo naredli tud u bistvu res zarad tega, da nam ne bi težili
Nazaj na vrh Go down
bEnc
Sramežljivka
Sramežljivka
bEnc


Število prispevkov : 1
Registration date : 11/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: O prednostih enega foruma   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 4:55 pm

Se bom na kratko podal v moje razmišljanje o tej tematiki. Ne bom se pretirano vmešaval v to, kar boste sklenile - konec koncev je to predvsem vaša stvar in odločitev in verjemite mi, da sem zadnji, ki bi želel omejevati vašo svobodno voljo.

Seveda pa mi pridejo na misel različne misli, ki mi jih dovolite tukajle navest.

1. S stališča uporabnika foruma več forumov v isti "skupnosti" na isto pedagoško tematiko - v tem primeru Pedagoški faks - pomeni, da moram preverjati tako enega kot drugega, da dobim celostno sliko dogajanja. To pomeni dvoje uporabniških imen, dvakratno prijavljanje, dvoje nastavitev tu in tam ... Vsak forum deluje malenkost drugače, vsak ima drugačne nastavitve, izgled ...

2. Prednosti, ki jih ponuja en izmed forumov sicer lahko izkoristim v detajle (bljižnice, zaznamki, prijatelji na forumu, privatna sporočila). Z obstojem dveh tematsko sorodnih forumov pa se le-to podvoji, nemara po nepotrebnem. Poleg tega pa si morajo vsi uporabniki zapomniti, kje so nastavitve, ki jih lahko najbolj izkoristijo. Da lahko to dvojno delo za nevešče uporabnike predstavlja težavo, verjetno ni treba posebej poudarjati.

3. Objav, ki imajo svoj vir na portalu pedagogov ali forumu pedagogov ob obstoju le enega foruma ni potrebno kopirati, prenašati oz. kakor koli drugače podvajati. Podvajanje lahko s seboj prinese tudi napačne informacije, predvsem pa za kopijo sporočila ni nujno, da sledi posodobitvam in možnim spremembam (npr. o času piknika, času izvedbe študentske ankete ipd.).

4. Reference nekaterih uporabnikov, ki odgovarjajo na forumu pedagogov, so direktno vezane na delovanje Študentskega sveta ali referata, saj imajo neposreden stik z njihovim delovanjem, nekateri so člani organov (Senat PeF, komisija za študijske zadeve, za mednarodno sodelovanje ...) in lahko kompetentno odgovarjajo na veliko vprašanj, oz. poiščejo prave in zanesljive informacije v kratkem času.

5. Sama struktura foruma pedaogogv je stvar dogovora (tudi trenutni predlog, je zgolj za pokušino). Večkrat se je že spremenil in ni pričakovati, da bo tak, kot je sedaj, ostal za vedno. Isto velja za pravila, ki jih je možno, če je smiselno, spremeniti, da forum lažje sledi svojemu cilju - povezati čim več študentov naše fakutlete. Tako je tudi v planu, da postane moderatorka vašega predela za Razredni pouk (Predšolska vzgoja bi šla na svoje) Karin, tako da bi bila velika volja uprabljanja pravzaprav v rokah dosedanje administratorke tega foruma RP.

6. Zasebnost, kot je bilo že rečeno, na internetu ne obstaja.

7. Kar se tiče vsakoletne promocije, lahko poromoviranje dveh forumov v istem razredu prinese nekaj zmede k potencialnim novim uporabnikom. Poleg tega, da ne en ne drugi (zaradi razdeljenih tem, članov in namena) ne dosega tistega, kar bi želel, se novi člani težje odločijo bodisi za pristop k enem ali drugem. Navidezna bitka bi jih tako lahko odvrnila od kakšrne koli dejavnosti na promoviranih forumih.

8. Po drugi strani je težava tudi v zaprtosti foruma, ki sicer lahko predstavlja "varno zavetje" - do neke mere, a v času odhajanj uporabnikov (ob zaključku študija) predstavlja žalostno možnost, da se posamezne relavatne informacije o študiju, profesorjih, asistentih, ki bi utegnile koristiti kasnejšim generacijam, izgubijo in predstavljajo nepopravljivo škodo, saj morajo novi mladi bruci vsakokrat znova odkrivati "toplo vodo", namesto, da bi njihov uspeh rastel s pomočjo njihovih starejših kolegih.

In, nenazadnje. En forum, enoten za celotno fakulteto predstavlja študente v bistveno bolj resni luči pred učitelji in vodstvom fakultete, kot več forumov po različnih smereh. Enotnost pri interesu za študij, študentsko življenje, študente in fakulteto pa je lahko vir velikih sprememb - saj poznate prispodobo o palici in snopu.

No, bom nehal ... Naj le še pohvalim, da ste se iz mail-liste odločile za forum in ga postavile v uporabo ... Sedaj pa vas izzivam (takorekoč) :), da storimo še korak naprej in vse skupaj povežemo na enem mestu in iz le nekaj dobrih lastnosi, ki sem jih omenil, pridobimo veliko prednost.
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 5:11 pm

pa sploh delate tak big dil iz tega....
pustli bi nam uno temo, da se po mili volji menimo o vsem kar se tiče tega našega preljubega faxa in to bi blo to....sploh ne vem ka smo kaj narobe naredle, pa zaka bi jo zaprli
to da drugi niso mogli sledit pogovoru??ah daj no....tak da ko greš na forum bereš tista stara sporočila, se ti pa ja ne da....pač vprašaš kaj te zanima in mi odgovorimo...nobedn ko je priš na forum ni brskav po starih sporočilih..ampak je rajši prašu kar ga je zanimalo....nam oz meni osebno je blo pa čist vseeno če sem na isto vprašanje 3x odgovorila...
ne da se mi pa za vsako vprašanje delat nove teme....ko kaj nisem vedla sem pač tam u naši novi temi prašala pa sem vedno zvedla kar me je zanimalo.
pač babe smo....rade čvekamo znotraj ene teme ne pa da skačemo sem in tja.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 5:22 pm

Kot sem že rekla, bi rada slišala še mnenja deklet. Forum je star manj kot teden dni in je "zalaufal" bolje kot sem sprva pričakovala in ne želim, da bi premikanje foruma negativno vplivalo na obiskovanost stop

Glede premikanja oz. združevanja ostajam nepristranska. Obiskujem oba foruma. Škoda le to, da je obiskanost bol revna...

Kar se tiče zasebnosti..Ja ..je že res, da o tem na internetu ne moremo govoriti, je pa razlika v zasebnosti če forum obiskuje cela fakulteta (ker pedagogi.org je generalni in edin forum za cel fax) kamor poškilijo tudi profesorji. Tako da ..o plonkanju in obiranju tam nebi pisala...ali pa limala kašne plagiate izpitov.
Pa tudi nebi se upala izpostavljati z osebno sliko, kot se recimo nekatere punce (hvala bogu) tule.
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ancka
Sramežljivka
Sramežljivka
ancka


Število prispevkov : 4
Age : 36
Location : komenda
Registration date : 11/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 5:41 pm

Jaz sm za to, da ostanemo kar tukaj, kjer smo...Tako kot ste že rekle, nič nam ne manjka pa res je luštno ker noben ne teži Very Happy

Naj bo to res samo naš forum in naša klepetalnica, pomojem bo bolše tako.

Ta forum je res ODLIČNA ideja in sm prepričana da bo kmal zalaufal na polno bravo
Nazaj na vrh Go down
Ka3ka
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 24
Registration date : 11/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 6:27 pm

Ma jst sem za to, da ostanemo tuki, ker je vse bolj pregledno pa fajn je da mamo svoj forum bravo
in pomoje bo še več interesa, sam da se faks začne pa da vse zvejo za to...pol tut ni treba da mamo tisto mailing listo, ker tle gor lahko vse napišemo, hkrati se pa lahko še me bolj spoznamo super
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyTor Sep 11, 2007 9:40 pm

Mislim da smo kr enotne :7: hehehe... Ma ne js osebno cist nic slabega ne vidim v tem nasem forumu... Itak pisemo v vecini res bedarije ups ampak mi se zabavamo... Sploh so pa to take trenutne fore, ki se sama pomojm cez 2 mesca ne bom vec spomnila za kaj gre. Very Happy

Kasnejsim generacijam lahko tudi drugace pomagamo-ne z nasimi cveki,ker jih bo samo minilo vesel Glede na to da nas je na RP kar veliko mislim da je cist v redu da mamo vsaj (vse?) me en skupni kontakt (na mailing lsitu namrec niso mogli vsi...)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptySre Sep 12, 2007 9:02 am

Jz sm za to, da mal počakamo, da forum zalaufa, da punce vidjo kaj sploh je to, da se forum izoblikuje...potem pa se odločamo o premikanju
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptySre Sep 12, 2007 9:09 am

super SUPER!!! mežik
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyČet Sep 13, 2007 12:31 pm

Ok,jz bom to temo premaknla v temo O FORUMU, da ne bo kle napoti smeh
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyČet Sep 13, 2007 5:13 pm

pol bo ta naš forum ostal kr na tem mestu kot je? fain, men se to dopade bravo
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyPet Sep 14, 2007 4:52 pm

Ja...večinoma ste tko predlagal...ampak mogoče v bodočnosti, ko forum zalaufa, po potrbi premaknemo :7:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyPet Okt 12, 2007 6:00 pm

Oj!

Mislim, da bi bilo dobr mal več reklame nardit. Jest sem pršla gor čist po naklučju in ugotovila, da ste v glavnem 1. in 2. letnik in verjetno bi rable tud informacije od višjih letnikov. Sam tukej je največji problem, da zelo mal ljudi ve, da ta forum obstaja. Kakšna bi bila pa možnost, da se forum prenese na stran od RP - tista oranžna? Ker potem bi bilo vse na kupu.
To je samo vprašanje, če je to sploh možno nardit.

LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! EmptyPon Okt 15, 2007 9:18 am

Kakšna oranžna stran RP? Misliš...forum PV?
Glede promocije foruma je tako, da je prvo kot prvo nastal čisto na hitrco...med počitnicami...brez kakršnega dogovarjanja s sošolkami. Pač 3 punce smo se tega domislile in to naredile...razlogov nebi pisala...oz. so že nekje napisani :) Med drugim je administrator foruma pedagogi.org (bEnc) predlagal, da bi se ta forum združil s forumom pedagogi.org....vendar so punce izrazile željo, da za enkrat ostanemo kar na svojem. Sem pa bEncu hvaležna, ker je na pedagogi.org naredil pač en naslov v forumu, kamor klikneš in te preusmeri na tega..enako za predšolsko vzgojo.

Bi bilo pa res fajn, da bi se tudi v višjih letnikih razvedlo za forum, saj bi nam info. višjih letnikov prišle zelo prav...tako da...če imate kakšen predlog kako informirati ljudi... super
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





OBVESTILO!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OBVESTILO!!   OBVESTILO!! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
OBVESTILO!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: FORUM :: O forumu-
Pojdi na: