Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 filozofija

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: filozofija   filozofija EmptyPon Nov 03, 2008 11:08 pm

hej babe

a mi ve kira povedat al mamo ju3 filozofijo al je nimamo????

hvala :)
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija EmptyTor Nov 04, 2008 12:53 pm

ne nimamo hmm

ne, sej nism prepričana, sam prejšnji teden je reku, da ko jo bomo meli, nas bo obvestil...zdej nas pač ni, torej je nimamo :7:
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija EmptyNed Mar 08, 2009 2:31 pm

hejjj

mene pa zanima če je tu na forumo kdo ki ma pri filozofiji 6 temo Človekove pravice: univerzalne in udejanjene

no v bistvu me zanima, če ma ze vso literaturo, predvsem tisto, ko jo morš it v NUK-a iskat...da bi si jo lahko kr sfotkala in ne bi rabla do NUK-a hodit
• Stephen Lukes, “Pet prilik o človekovih pravicah”, Problemi 3-4/1997, str. 91-107.
• Jeremy Waldron: »Liberalne pravice: Dve plati medalje« ….
• Renata Salecl, “Univerzalizem in kulturne razlike”, v: Problemi 3/1995, str. 69-78.

no če ma kdo ta seminar naj se javi vesel
Nazaj na vrh Go down
pika_poka
Sramežljivka
Sramežljivka
pika_poka


Število prispevkov : 1
Location : Primorska
Registration date : 02/08/2010

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PROŠNJA   filozofija EmptyPon Avg 02, 2010 12:37 pm

Živijo!
No ja ... mogoče ni ravno pravi čas za šolsko debato v času počitnic, ko smo dali možgane na pašo in se prepustili poletnemu vzdušju jupi , pa vendar sem si danes vzela čas tudi za to, saj imam eno prošnjo za vas. ups

Namreč sem študentka RP in sem končala 2. letnik. Ker se približuje novo leto, se mi postavlja veliko vprašanj in tu je eno za vas:

ali obstaja možnost, da bi nam poslali gradiva, karkoli imate (zapiske, predavanja, stare kolokvije, stare izpite, skripte) za 3. letnik? Kot sem prebrala so pogoj za 4. letnik:
- pedagoška psihologija
- izbrana poglavja iz filozof. in Sociologija vzgoje
- slovenski jezik II
- vip (no, tu ni kaj za poslati, zanima me za kaj pa se gre tukaj, lani vem da je spadalo petje in klavir)
- glasbene vsebine in didaktika glasbene vzgoje (ali ni bil že ta predmet v 1. letniku pri Kafolovi?? ali je sedaj še nadgranja??)

Pa nasploh o tretjem letniku, če se da komu kaj malo več napisat, saj ni boljšega kot izkušnje višjih letnikov jap Pa kateri predmeti so letos težji, kakšen nasvet mogoče? hmm

No, to je to. upam, da vas nisem preveč zamorila in ko bo kdo imel kaj časa, bi res lepo prosila, če bi nam lahko uresničili prošnjo in si vzeli nekaj časa za nam to poslati (magar ob deževnem dnevu ... hehe).

Drugače pa vam želim še naprej lepe počitniške dni in se vam vnaprej zahvaljujem.

Uživajte!!!! sunny

P.S: aja, zelo dober forum, saj sem na njem že našla nekaj koristnih informacij super
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija EmptyNed Okt 03, 2010 11:15 am

Oprosti za pozen odgovor, smo že bolj poredko gor tisti, ki smo proti koncu študija :)

Ok, bom ti zapisala to, kar se spomnim:

Glede filozofije in sociologije:
V 3. letniku si boš izbrala ali boš imela filozofijo ali sociologijo...in tisto kar si izbereš, na tiste vaje tudi hodiš. Napisati pa je treba tudi seminarsko nalogo. Pogoj za v 4. letnik je opravljen izpit ali iz filozofije ALI sociologije, vseeno pa moraš ob koncu študija imeti opravljena OBA. Sta pa oba predmeta nekako...tko-tko...mal čudna, hehe Very Happy

Slovenščina je na podoben princip kot v 1. letniku. Pisni in ustni..

Pedagoška psihologija...tukaj boste imeli vaje in seminar,..sicer nič grozljivega. Obstajajo neka vprašanja...katera so kar uporabna pri izpitu, niso pa čist ista. Je treba znat kak primer napisat in..razmišljat :)

Glasba in vip...hm..sm mal pozabla že. Pri pisnem delu je nekaj ponovitev od not (narek, transpozicija..), drugače pa še teoretične zadeve o poučevanju glasbe...

Glede zapiskov pa najboljš da se na koga obrneš, ki ga poznaš. Pa pred izpitnim obdobjem bodo itak krožila izpitnavprašanje itd.. :)

Drgač pa ti svetujem da probaš čim več izpitov narest, tud kakšnega ne-pogojnega ker je 4. letnik ker naporen kar se tiče vseh teh poročil in izpitov...

A si ti že bolonjski sistem?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija Empty

Nazaj na vrh Go down
 
filozofija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» filozofija

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: