Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Boni za jest

Go down 
+5
Renata
Nina_Nana
ewaa
PetraK
Karin
9 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 07, 2007 9:00 am

Kam najpogosteje hodite jest na bone? Ste s kako restavracijo še posebej zadovoljni ali pa se vam je zamerila?

Jaz sicer ne jem pogosto..rada pa grem v Kitajsko restavracijo Novi hang šai (pri pravni fakulteti). Osebje je sicer bolj tako-tako...ampak se pa dobr naješ...pa samopostrežno je vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 07, 2007 6:45 pm

Ja cool je tm..sam k te kitajci mene zivcirajo-tko cist v svojem svetu so in kr neki se smejijo! WTF? Ce ti recem da mi prnes racun, mi prnes racun ne me pa gledat,se mi smejckat in cakat kaj js vem kaj...

Drgac pa me mehiska rules!! Sploh cantina v centru. Je pa res da je in postrezba in hrana veliiiiiko bolj ne na bone :)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 07, 2007 6:51 pm

Jz bi tud rada take kitajčke k se mal nasmejejo hihi ...Pr men pa kar sama prnese račun če sm predolg tam butasto. V novem šang haju ful niso prjazn. Samo en tip je ok kaj čmo Ma milsm, da je bla ena še posebej tečna, k je bla tik pred porodom..tko da..recimo da ji oprostim žvižgam
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 07, 2007 9:10 pm

js grem večkrat u Al Capone v BTC-ju...pa mi majo ful dobro hrano pa postrežba je tut ok....pa danc sem bla v Mirje(nevem kk nej sklanjam) :7: pa je blo tut ful dobro super
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 07, 2007 11:58 pm

jaaa Al Capone je zakon super

pa ful mi je dobra la storia trattoria al neki tazga... kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptySob Sep 08, 2007 10:36 am

uf, meni je pa kr po nekaj restavracij dobrih. la storia, mehiška v btcju (čeprav sem slišala kar nekaj takih, da nikol več ne bi šel tam jest), piramida, tartuff, pa še malo manj gregorino, babuška,... kaj pa imate vi tam na vaši fakulteti? sm čula da imate neko menzo al kaj??
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptySob Sep 08, 2007 10:51 am

ja na faxu mamo menzo, ki pa meni osebno ni tako zelo všeč oz mi sploh ni všeč. drgač pa lahk ješ na ekonomski, majo mnda fain hrano pa tam pr fdv-ju, sicer so bomi mal dražji, sam dobiš pa vlko fa okusno
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptySob Sep 08, 2007 7:31 pm

tud men ta menza na faxu fuuul ni všeč. pa u tartuffu sm tud že bla, sam ne grem nikol več, k mi ni blo dobr. sicer sm jedla pico, tko da mogoče so ostale stvari kul... kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyNed Sep 09, 2007 9:44 pm

Ja jst grem ponavadi al na fax al u piramido al u tartuffa al pa kar na dostavo naročim... samo na faksu mi full ni ušeč.. ka majo neke čudne pogoje pa tut hrana je, odkar se je menjal lastnik, zmeri bolj čudna... Drgač pa .. če grem kam ''ven'' vesel vesel vesel Grem u SPAR u city park.. al pa u Mirje... Aja pa u Rožni u menzi sem bla enepar krat.. pa je full doro.. ka so poceni boni pa se full nažreš vesel vesel vesel pa še prjazni so..
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyNed Sep 09, 2007 11:00 pm

ewaa je napisal/a:
js grem večkrat u Al Capone v BTC-ju...pa mi majo ful dobro hrano pa postrežba je tut ok....pa danc sem bla v Mirje(nevem kk nej sklanjam) :7: pa je blo tut ful dobro super

V Mirju?? vesel
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPon Sep 10, 2007 8:52 pm

petra ful hvala, se vidi da sem slovenščino koma sfurala hehe

no danc sem bla pri Gregorinu, sm jedla njoke s pršutom in sirom, pa mi je blo ful dobro....mmmjammmm
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 3:19 pm

Kako pa to kosilo časovno lahko usklajuješ? A je med urami dost časa d si prvoščš d greš npr. v centr jest al se bol splača d greš raš nekje bliz PeF?

Kako pa je s temi boni? Še nimam s tem izkušenj pa me zanima, a morm use naenkat kupt-še ne poznam restavracij tle pa d naum kupil bonv za kje k sploh nimajo dobre hrane...
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 3:31 pm

ajchy, kolko cajta ti bo ostalo na razpolago za kam it jest je odvisno od urnika pa tudi od tega al misliš it z busom, al s koelsom, peš itd.

bone boš mogla prvi mesec kupit na kersnikovi, pazi da boš mela študentsko in potrdilo o vpisu s sabo. kupiš pa lahko tolko bonov, kolikor je delovnih dni v mesecu. to pomeni tam okrog 20. to je maksimalno število, ti pa lahk kupiš sam 1 če ti paše.

http://www.student-info.net/portal/portal.php?stran=prehrana&vs=restavracije

to je stran, kjer so zapisane restavracije, sam ne vem kolko je že ta stran stara, pa kolko še veljajo te cene. pač v grobem si lahko malo pogledaš. najbolje pa je, da si prvič kupiš bone tako, d vzameš za vsako restavracijo en bon, pol pa vidš kje ti je najbolj všeč. super
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 3:33 pm

aja, pa bone greš lahko kupit večkrat v mesecu: npr. jih kupiš v pondelek 5, pol pa čez en teden še 4 itd. kasneje, ko boš že bolj vedla kje rada ješ, pa si jih raje več nabavi, da se izogneš čakanju v dolgih vrstah! hehe
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 4:00 pm

Aha, pol je pa dobr, bom na začetku mau probavala... Kaj je to, k si rekla za študentsko . Ka to mislš študentsko izkaznico ? Kdaj se jo pa dobi?
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 4:57 pm

ja študentska izkaznica. sm sm se zdej spomnla da je vi verjetno še nimate. tko da mej sam potrdilo s sabo. potem pa boš bone kupovala samo s študentsko izkaznico. dobili pa jo boste verjetno enkrat v naslednjih dneh!
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 9:34 pm

bruci rabte poleg potrdila tud index. usaj lani je blo tko mežik
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyPet Sep 28, 2007 10:03 pm

Ja...rabil boste potrdilo, index(ali študentska izkaznica) in osebni dokument (osebna ali vozniško ali potni list).

Ko boš to dala čez, pa boš ob nakupu bonov vedno potrebpvala 2 stvari: osebni dokument in študentsko(ali index) Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 35
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptySob Sep 29, 2007 8:45 pm

Sm iz neuradnih virov zvedla d se študentske izkaznce dobi šele nekje novembra.. Mam prov? smeh
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptySob Sep 29, 2007 8:50 pm

Ja, jst sm tut neki tazga slišala.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyNed Sep 30, 2007 8:55 pm

Citiram :
Študentske izkaznice za bruce 07/08 so v delu.

Kaj to pomeni? To pomeni, da so izkaznice v delu na Univerzi. Kdaj bodo narejene vam žal nihče ne bo znal povedati. Ko pa bodo, jih boste z dopisom prejeli priporočeno po pošti na naslov, ki ste ga navedli pri vpisu na Univerzo. (torej na vaš stalni naslov)

Ko bodo vas obvestim tukaj, da jih boste lahko veselo pričakali

p.s.: študentske izkaznice za izredne študente (1. vpisni rok) so že na vidiku, lahko jih pričakujete relativno kmalu

lp Sleyk



wir. www.pedagogi.org/forum/

Jz sam to komaj čakam...da grem spet v Kitajsko jest (novi šang hai)
jupi
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyTor Okt 02, 2007 11:52 am

no js sem šla danc po bone....višji letniki zdej po novem ne rabijo več potrdila o vpisu nosit, ampak sam tako kao anketo rešiš....
in pol pač normalno kupuješ bone, rabiš študensko izkaznico oz indeks pa osebni dokument
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyTor Okt 02, 2007 12:50 pm

tud bruci ne rabjo potrdila...je zadost samo index pa nek list morš tam rešit...

aaa, sm pa čakala učeri za bone 2 uri in pol boss
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyTor Okt 02, 2007 5:13 pm

hehe hehe hehe
js sem šla danc po bone, pa sem čakala slabi 2 minuti bravo
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest EmptyTor Okt 02, 2007 6:14 pm

JZ sm šla tud po bone...sam sm mal čakala..kake 20min. Drgač pa sem šla jest v Novi Šang Hai..jaaaami. jupi ..tam najraje jem.....sam se vedno preveeeč najem slabost
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





Boni za jest Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Boni za jest   Boni za jest Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Boni za jest
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Klepetalnica-
Pojdi na: