Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 izredni/ redni študij

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mihela
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 16/07/2008

izredni/ redni študij Empty
ObjavljaNaslov sporočila: izredni/ redni študij   izredni/ redni študij EmptySre Jul 16, 2008 4:11 pm

Lep pozdrav!

Sem diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok. Imam željo po nadaljnjem študiju- [url]razrednega pouka[/url].
Zadeva pa je sledeča: imam narejen zaključni izpit, študirala sem na Pef v Mariboru. Ali [url]že[/url] obstaja možnost nadaljnjega študija razrednega pouka redno ali izredno v Ljubljani, ali v Mariboru, Kopru, Žalcu...
Moja povprečna ocena izpitov je 7,8; diplomo sem zagovarjala z oceno 8. Če mi lahko kdo kakorkoli pomaga s kakršnimikoli informacijami o študiju, bi bila zelo vesela. Hvala in lep pozdrav!!

Mihaela sunny
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

izredni/ redni študij Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: izredni/ redni študij   izredni/ redni študij EmptyNed Avg 03, 2008 12:29 pm

Ko sem bila jaz 1. letnik, smo za en teden dobili v skupino diplomirano vzojiteljico, samo so jo narobe usmerili in bi morala nadaljevati v 3. letniku, tako, da so jo potem premestili v 3. letnik. Ona je študirala redno, mislim, pa da se da 3. in 4. letnik razrednega pouka študirati tudi izredno. Prvega in drugega letnika se sigurno ne da izredno. Poglej malo na spletni strani ali pa pokliči v referat. Mislim pa, da se da študirati v Ljubljani in ni kakšnih drugih lokacij (razen morda Koper).
Nazaj na vrh Go down
 
izredni/ redni študij
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Vprašanja in splošno o študiju-
Pojdi na: