Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Knjiznica

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Samosvoja
Sramežljivka
Sramežljivka
Samosvoja


Število prispevkov : 1
Age : 35
Registration date : 17/03/2008

Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knjiznica   Knjiznica EmptyPon Mar 17, 2008 11:44 pm

Hejla,

sem dijaknija 4.letnika gimnazije in me zanima ce si lahko v vasi knjiznici izposodim diplomsko, ker imam podoben naslov letos za seminarsko pri psiholohiji in me zanimam kako naj sploh zacnem s pisanjem.

Treba kaj placati za izposojo, glede na to da (še) nisem na pedagoski?

Lp
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiznica   Knjiznica EmptyTor Mar 18, 2008 8:12 pm

Tega pa jaz ne vem. Morda poznaš koga na Pedagoški in si lahko sposodi namesto tebe. Samo pazi, ker imaš diplomsko lahko sposojeno le 7 dni. Da ne bo prevelike zamudnine.
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiznica   Knjiznica EmptyPon Jun 16, 2008 9:05 am

ej folk kaj je če ne vrneš knjige pravočasno? a morš kej plačat al kako se zmenš? jz sm ugotovila da jo mam že nek cajta doma ups
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiznica   Knjiznica EmptyPon Jun 16, 2008 9:30 am

pač koker js vem je kr draga zamudnina....sam bi mogla tut kake opomine dobivat!!!pol pa ta opomin kr u knjižnici plačaš
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiznica   Knjiznica EmptyPon Jun 16, 2008 10:41 am

Ma jst ponavadi kar na netu podaljšam... mam eno že od srede aprila in sm stalno podaljšavala in ni blema! Drgač pa vrni knjigo dol u tist zabojnik in če bjo prow teli da jim kej plačaš ti bjo že na majl poslali al pa po pošti vesel
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Knjiznica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjiznica   Knjiznica Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Knjiznica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Vprašanja in splošno o študiju-
Pojdi na: