Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Siol

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Siol Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Siol   Siol EmptyTor Jan 29, 2008 4:45 pm

http://www.mojvideo.com/video-siol-pritozba-jeznega-uporabnika-siolovih-storitev/f6b29a381288cc23a822&category=rf&time=d&chid=


Jst samo nalimam link in pol pričakujem odzive! Mene me je kar malo presenetlo! A ma keri od vas Siol? A j res tko grozno? Ne vem no.. že res da se tut jst kšn krat kar mal razjezim k mi niče povezat (mam sicer Amis) ma j treba učasih potrpet in si pole tolko bolj vesel k začne delat hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Siol Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Siol   Siol EmptyTor Jan 29, 2008 5:00 pm

ma pride obdobje,k je res grozn ta siol..in ti dva dni noče povezat..sam se mi vseen zdi d ni treba take panike..k ti net ne dela, maš pa več časa za druge,ponavad pomembnejše stvari.grem stavt d ta model uporabla net sam za kkšne igrce ipd, ne pa za kkšno pomembno stvar. začuden
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Siol Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Siol   Siol EmptyTor Jan 29, 2008 6:22 pm

ahahaha, hudooo!! haaaha Ka si dobr našla to noro sm kar mal na maile poslala vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Siol Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Siol   Siol EmptyTor Jan 29, 2008 10:07 pm

Ja sej po majlu sm dobila hehe
Pa ne.. pa jst ko nam ni dello in smo pač klicale so bli zmerm prijazni.. in niso dajali nekih bedastih vprašanj... k že res da sm ženska ma ene osnove mam ne tko da itak da prvo probaš vse in šele pol kličeš...
Zgleda da je tip res mew slab dan pol mu še net ni delu in se je pač znesu nad siolom hehe
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Siol Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Siol   Siol Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Siol
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Humor, zanimivosti-
Pojdi na: