Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Geografija

Go down 
+15
Irena
katya
Anja
Caitlin
EvChYkaa
aneja
Ajna
Tančka
Barby
Ka3ka
tali
Karin
PetraK
Saša
ewaa
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySob Mar 01, 2008 6:11 pm

no če poskušam js slike samo zgol opisovat kar vidim na sliki niti približno ne spacam 150-200 besed skup...

pomoje je pa profesorca misla da npr. če mam js za gospodarstvo sliko hidroelektrarne v Vuzenici, pač pišem sam o HE in ne o ostalih stvareh ki so še značilne za gospodarstvo, ne pišem npr. o Livarni pa drugih tovarnah....

po moje je ona misla da pač pišemo o tistih stvareh ki so na sliki, če je na sliki reka Drava pač ne bomo pisali o reki Mislinji smeh

ni pa 2x za rečt da si u četrtek ne bo kaj novega zmislila....

kk bote pa druge to skup spacale
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyNed Mar 02, 2008 7:51 pm

Ewaa, tko kot si ti napisala...tako sem jaz naredila. Mi je kar odleglo, ko vidim da maš isto mnenje kot jaz. Upam da je res to to. Nemogoče je napisat toliko besed samo na podlagi tega kar vidiš hmm

O.K...za panoramski posnetek sem spacala 160 besed na podlagi tega, kar vivim na sliki. Kako naj pridem do 600 besed?? začuden
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPon Mar 03, 2008 4:31 pm

Ojla!
No po novem sem tut jst odkrila da delam to reč prow napačno... ka na začetku je dala ena navodila... zdej u čet pa nzaj neka nova! SAmo me zdej neki matra.. če mam jst gospodarstvo u sredini.. a u prvem krogu morm napisat npr. da mamo ind. cono, pa eno ekološko kmetijo in eno gostilno al kaj? in pole okoli u 3 krogu pokrajinske sestavine in povezovat? Al kako... Aja in še to.. a tistih 10 slik.. j lohko tut z neta al pa od starejših študentov ne? Samo da sami opišemo?!?! Ajdee.. pomagite plis.. ciao ups papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPon Mar 03, 2008 5:11 pm

O kakšnih krogih ti to govoriš?? začuden Mislš puščice iz miselnega vzora...al kako? A je treba več miselnih vzorčkov narest ..al kaj??
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPon Mar 03, 2008 7:23 pm

Ma npr. na sredo napišeš gospodarstvo pole obkrožiš poLe okoli napišeš npr. ind.cona, pa to pa ono.. poLe nzaj obkrožiš in pole delaš puščice ven...
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 05, 2008 7:39 pm

ŠE eno vprašanje... naštejte mi vseh 10 pokrajinskih sestavin, ki jih mormo upoštevat! Ka zmerm al kej ponavljam al pa kej zmanjka! N zčetku sm mislna da bo ta reč na izi.. samo zdej vidim da ni lih tko! žalosten groza
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPet Mar 14, 2008 10:19 pm

js se tud ubadam z istim vprašanjem k Tančka bad
zj sm šla pogledat tisto razpredelnco k nam je določila teme..in zdj me zanima če je to pravilno..ker js mam u zapiskih mčkn drugač... groza
1. kmetijstvo
2. promet
3. prst in rastlinstvo
4. gospodarstvo
5. vodovje
6. kamnine
7. klima
8. naselje
9. prebivalstvo
10. relief

js mam pa neki prst in kamnine skupi pa živalstvo in rastlinstvo začuden
in zdej ne vem več kaj je splogh prov in kaj ne..kaj nj brišem in kaj dodam.. jooooj groza
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPet Mar 14, 2008 11:35 pm

Ja jz mam tud drgač v zapiskih ...ampak sploh ne vem zakaj se s tem tok ubadate. Jz sm njo vprašala, če morm met za vsako sestavino eno slikco, pa je rekla da ne...Jz mam v zapiskih kmetijstvo in gospodarstvo pod GOSPODARSTVO..in sem naredila iz tega dva sliki..eno za kmetijstvo in eno za industrijo in je čist o.k, kljub temuda spada oboje pod GOSPODARSTVO. Isto so mi rekli, da prst in kamnine spadajo pod TLA..in da ne smem to posebej opisovati (torej kamnine in prst)..no, to seveda ne drži. Vsaj profesorica je tako rekla...zdaj pa..če si je spet kaj premislila pa....
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
tali
Začetnik
Začetnik
tali


Število prispevkov : 92
Age : 36
Location : Slovenj Gradec
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySob Mar 15, 2008 11:27 am

ja ona je rekla da spadajo prs in kamnine pod tla, sam da lahk maš pa tut dve sliki za to in isto pri gospodarstvu(ind.+ hm,hm kmetijstvo) in pri živemu svetu (rastl.+živalstvo)...ona sam ni hotla, kolkr sm jo js zastopla, da bi se mi uno fuul razpisali in nevem kolk slik opisanih oddali...
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySob Mar 15, 2008 4:13 pm

ne, ne... mene to zanima zrt miselnega vzorca..
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySob Mar 15, 2008 5:01 pm

za miselni vzorc mam jst napisan: lega, relief, podnebje, tla, živi svet, vodovje, gospodarstvo, promet, naselja prebivalstvo.
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 11:01 am

hej

mene pa neki zanima...a mormo u četrtek zravn opisa slik in miselnega vzorca prnest co tut slike na cd-ju??
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 11:10 am

Ja jz sm ravnokar spekla slike na cd...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 12:36 pm

ei punce, a res ni treba jurt oddat tega za gefo? začuden
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 4:12 pm

Ju3 je obvezna predstavitev... oddaš pa lohko ju3 oz. do 4 aprila smi zdi!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 4:31 pm

Se strinijam s tančko :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 5:03 pm

to se pravi d mormo met miselni vzorc in fotografije?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 5:27 pm

I would say so Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Ajna
Začetnik
Začetnik
Ajna


Število prispevkov : 86
Location : Ljubljana/Moravče
Registration date : 13/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 5:42 pm

jutri mormo met sabo, oddamo lahko šele čez en teden. hm hm to mi ne pomaga kej preveč.
jst bom šele zdej začel a ta miselni vzorec delat noro
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 19, 2008 6:12 pm

Srečno torej super

No pa še neki me zanima... kolko ste vi pri opisih realno same napisale in kolko ste prepisale in prilagodile iz knjig oz. poročil starejših študentk? hehe hehe hehe Ka mene.. če bi mogla brez knjig pisat.. prije 20 besed.. in tam se konča hehe no fajn delejte... jst končavam hvala bogu! Sej vem da ene ste pridne pa maste že končano... vesel
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Mar 26, 2008 6:02 pm

punce jz bi mela sam eno vprašanje. a bi šla mogoče katera ki gre na exkruzijo 3. aprila raj 17. aprila al pa če katera pozna kako (eno al pa dve)? k jz bi se ful zamenjala k mam 17. ene obveznosti in me sam zanima če ma ktera željo it 17. namest 3.
hvalaaaa :)
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 4:40 pm

Jaz mam isti problem!! A bi upala kera it namesto mene 10. 4. pa bi šla pol jst 17. 4.!?!?! Prosim! Ka ni več dost časa!
Nazaj na vrh Go down
Anja
Sramežljivka
Sramežljivka
Anja


Število prispevkov : 19
Age : 37
Location : Tolmin
Registration date : 09/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: geografija   Geografija - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 5:53 pm

hmm...jst bi tud prašala če bi katera zamenjala datum ekskurzije... če bi bla ktera za zamenjavo bi jst šla 17. 4 namesto 10. 4. Sporočte!!
lepo se mejte sunny
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptyTor Apr 01, 2008 6:55 pm

ej a gre kdo zdej ta četrtek na exkruzijo od tuki?
Nazaj na vrh Go down
katya
Sramežljivka
Sramežljivka
katya


Število prispevkov : 1
Age : 36
Location : Šmarje-Sap
Registration date : 29/09/2007

Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 EmptySre Apr 02, 2008 4:18 pm

Živjo!

Tanja, rada bi ti samo sporočila, da sem dobila mail nazaj in da se lahko zamenave bravo Samo na seznamu morva popravt - to sva pa že nardile, tko da brez skrbi hmm

Lep pozdrav vsem!

Katja
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Geografija - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geografija   Geografija - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Geografija
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» geografija

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: