Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Opravljeni izpiti?

Go down 
+11
jana85
stor13
EvChYkaa
Ajna
Marko.Susman
Tančka
Saša
Barby
ewaa
Nina_Nana
Karin
15 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyČet Sep 06, 2007 11:15 pm

Kako ste bile kaj pridne? Ste uspele narediti vse izpite, ali vas je kateri predmet še posebej matral?

Jaz sem na septemberki rok šla delati glasbo, ker se mi res ni dalo poleg vseh izpitov ukvarjati še s tem. Da ne govrim o VIP-u boksanje
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPet Sep 07, 2007 7:33 pm

joooj...ta VIP res mori ja žalosten

mi se sploh nismo zmenil za datum ali pač? 5. skupina? kaj mi lahk ena napiše pesmce, k jih mormo znat.

pa tiste, k ste že mele izpit...kako to sploh zgleda? sam zapoješ pesmco in to je to?
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPet Sep 07, 2007 11:05 pm

pojma nimam kk ta VIp zgleda....tut js sem 5.skupina....ja in mi se res sploh nismo kaj zmenli....se enih predevanj nismo meli...tak da sploh nevemo kk se vse pesmice pojejo.....pač pomoje bi blo fain če bi jo oktobra kr za začetku prosli še za 1h pa da gremo lepo vse skos...pol se pa kr za en trmin zmenimo tam konc oktobra....ka prajite na to 5.skupina???takrat mamo na faxu njmanj dela....
pač se mo že zmenle...uživimo zdej počitnice
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 09, 2007 9:28 pm

sm se tut jst prdružla :)
vam jst povem o vipu... mele smo 9.skupina, nardila ni nobena (se razume :) )
mi smo mogli sam pet pa zraven si na klavir igrat. ni ti sicer nujno sam je rekla da je ful lažje tku da vam priporočam da se navadte pesmce še na klavir zraven zaigrat. to je blo pa tut use. sam zapet kar ste se zmenli. jst sm dobila 2 za zapet oz. 3... pa ene pou ure sm bla not... :P sm se pa že zmenla za 2.rok tku da lhk poročam 25.9. :P
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPon Sep 10, 2007 1:14 pm

jooj men tud ta vip tok mori.. mi (6. sk) smo mel vip tko ene 3x vrjetn.in grem stavt d tud ne bo nben naredu..poleg tega ženske sploh ne maram.. tko mi hinavska deluje bad
drugač sm pa vse izpite nrdila že spomladi.. razn glasbe(k se jo pa kr še nism spravla delat žalosten )
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPon Sep 10, 2007 7:07 pm

Pogovarjanje gLede VIP-a je prava poraba časa.. ka pomoje pr njej nrdiš glede na to al je tisti dan dobre ali slabe volje, al ji zgledaš fajn al ne, al si je oprala uhe al ne.. ka jst ne vem! Sm šla delat junija.. .pa mi je rekla da fušam.. pa entolko posluha mam (2. skupina) da bi slišala če bi tolko štonirala..... samo mi je kar vrglo dol moralo a... mah.. že pujdem.. enkrat.. žalosten
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 11, 2007 10:14 am

juuupiii , glasbo sm nardila jupi Jutr pa še ustnu...upam da ga "spojem" hihi
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 11, 2007 10:27 am

jst pa sploh nism napisana, da sm nardila pa zihr sm, kr sm use znala, razn enga vprašanja pr teoriji žalosten . zdej pa sploh ne vem kaj nej nardim boksanje boksanje
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 11, 2007 10:32 am

O bad!! Pošlji ji mail
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 11, 2007 10:37 am

ja sej bom, čeprou mi je ful bad kr neki težit, sam nimam druge izbire žalosten
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 3:42 pm

No evo...jz sm 12. 9 opravila z glasbo vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 4:42 pm

Jst pa mam ju3 še ustnga.. ka sm se u zadnje tko zmenla.. žalosten Upm da bo tko dore volje kot na vaših ustnih... ka čene ne vem kej bom nrdila... ka zdej sm še malo bubana vesel in mam bolj tak glas... žalosten žalosten bmo vidli ne.. dršte pesti!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 5:11 pm

Ma zihr te bo sputila...če je pa slabo odpeto, ti pa pove kako za naprej...vrgla te pa sigurno ne bo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 5:25 pm

Hvala za spodbudo.. mežik mežik vesel vesel dejmo rečt d bo a.. papa
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 5:37 pm

nina nana kaj pa je s tvojo glasbo? skregat se pejt Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 6:50 pm

Sej Nina Nana je nardila :) Smo ble skupi vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 7:00 pm

a no pol pa supr bravo sm misla tm k je napisala da je ni blu na seznamu pa kaj je blo pol.... zakon u glavnem :)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyNed Sep 23, 2007 7:05 pm

Profesorici je poslala mail...in pol se je osebno zglasila in se je izkazalo, da je pravzaprav naredila :) Isto pri Tančki Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPon Sep 24, 2007 10:14 pm

jap, in potem mi še v estudentu ni spremenila ocene, itd. zdej se je končo vse uredilo zavije
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 25, 2007 1:31 pm

Ja z mano pa ne.. žalosten žalosten žalosten Čakam še..
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 25, 2007 4:30 pm

Tančka, ja kdaj pa maš pol ti zdej ustni?
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 25, 2007 10:24 pm

Ne veeemmm... žalosten žalosten žalosten žalosten
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyTor Sep 25, 2007 10:37 pm

MA dobr...bolje samo ustni...kot pa vse še enkrat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptySre Sep 26, 2007 11:48 am

Ja ma kej... mi je u zadnje rekla da morm obvezno prit 24. ka poLE da more ona kao zapret rok al neki tazga!! Zdej mi je ona zmožna rečt da mi ocena ne velja več... tut če je ona zatajila u bistvu... Res ne vem ki narest...
Ma ju3 sestra za it u LJ in bi šla zrawn pogledt na fax.. samo kej k smi zdi da pejm nzaj zastojn.. žalosten žalosten žalosten žalosten žalosten
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? EmptyPet Sep 28, 2007 12:25 pm

No .. da vam povem kako nersni so na našmu faksu..
Učeri sem namreč še enkrat šla zastojn u LJ!! groza groza groza groza groza groza Na e-študentu je pisalo da so 27.9. ob 9 ustni.. ne vem za koga nevem za kaj... ma sm pač šla in še čakala sem skor eno uro pa ni blo nobenga....!!! Nej kšn reče da človk pr tem ne bo popenu!!! groza groza
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Opravljeni izpiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opravljeni izpiti?   Opravljeni izpiti? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Opravljeni izpiti?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Klepetalnica-
Pojdi na: