Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 J.J Rousseau

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Okt 16, 2007 12:35 pm

Ima katera od višjih letnikov za posodit seminarsko od J.J. Rousseau?

A je treba res vso tisto literaturo preštudirat, ki nam jo je dala na vajah za vsako seminarsko posebej (pač..tisto ki imaš ti)?

Hvala Very Happy


Nazadnje urejal/a Ned Okt 21, 2007 12:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Okt 16, 2007 2:40 pm

Zal nimam te seminarske, mela sem nekajv zvezi z otroki s posebnimi potrebami. Lahko pa poiščem teze od sošolke, ki je to imela, pa skeniram in ti pošljem. Druač je pa tisto literaturo treba preštudirat, na žalost. Pol pa skupej oddate seminarsko še z enimi kolegicami, ki imajo podobno temo. Pa verjetno vam je to že zazložila, a ne.
Oglasi se, če rabiš.

LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Okt 16, 2007 7:08 pm

Aha..jana85, dej sej če bom kej rabla ti bom rekla..mam ta seminar šele v začetku januarja...tko da se mi niti ne mudi :)
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Ivi
Sramežljivka
Sramežljivka
Ivi


Število prispevkov : 7
Registration date : 08/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: seminar   J.J Rousseau EmptySob Okt 27, 2007 4:15 pm

Jaz mam pa temo...zasebne in javne šole, pa me zanima če ma mogoče kdo to seminarsko??? res lepo prosim ko niiiimam pojma kako pa kaj, ker tema res ni zanimiva :P

hvala, hvala,hvala
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptySob Okt 27, 2007 4:52 pm

Ivi, predlagam da odpreš novo temo z naslovom svoje seminarske zasebne in javne šole...ker vsak bo težje opazil, da sprašuješ po svoji seminarski, saj je naslov te teme J.J. Rousseau.



Drugače pa...punce, če želite povrpaševati in dobivati info. glede seminarskih, odprite nov topic..temu sem tudi namenila tale kotiček. Vse offtopice pa bi zbrisala, ker se mi zdi res malo zgubljeno zdaj vse to, da vsaka sprašuje za svojo seminarsko v tej temi kaj čmo .
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyPon Dec 03, 2007 3:16 pm

Jst mam tud j.j.rousseauja, pa me zanima če ma mogoče katera seminarsko? Karin, ali je tebi jana85 poslal tiste teze? lp, hvala za pomoč
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 04, 2007 12:40 pm

Lahko ti jih pošljem. Karin jih ni rabila. Javi se mi na mejl ali pa ZS.

LP
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 04, 2007 5:45 pm

Ma neee, daj jih še men pošl jana85 :) Zdj jih bom rabila..takrat se mi ni dalo še s tem ukvarjat ups
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 04, 2007 5:50 pm

Mela sem jih do prejšnjega tedna na računalniku skenirane, pol sem pa zbrisala, ker sem mislila, da nihče več tega ne rabi. Zdaj grem pa v raziskavo bombnega napada v sobi, da najdem te povzetke. Prosim za dva dni časa, morda pa tudi presenetim, pa že prej pospravim. haha
Jih sigurno najdem!!!

Se vama javim.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 04, 2007 7:27 pm

zlata siiiiiii super bravo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyČet Dec 06, 2007 9:56 am

Ej,...am....a bi se dalo kje izbrskat še seminarska naloga...vsaj tolk da vem kako približno pisat hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyČet Dec 06, 2007 11:54 am

Upam, da se bo kdo oglasil. Tega pa jaz nimam. A si že gledala kaj v izmenjevalnici?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyČet Dec 06, 2007 12:56 pm

Mislm da je izmenjevalnica bolj revna glede tega. Sicer sem dobila eno seminarsko izpred dveh let...ampak mi je čudno to, ker so v njej združeni še Kant, Herbart (in Rousseau)..pa tud 3 punce skupaj so to delale tk da...zgleda da so mel drgačno nalogo takrat :7:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyČet Dec 06, 2007 1:28 pm

Ja, mogoče je ta način zdaj ukinila. Pri nas je vsak predstavil svoj del v dveh šolskih urah, potem smo morali pa po sklopih oddati skupno seminarsko nalogo. In ravno ti trije tvorijo en sklop. Skupaj smo morale poiskati eno značilnost in tako tvoriti naslov, potem je pa vsaka napisala za svoj seminar v povezavi s to temo in se je vse skupaj oddalo kot ena seminarska. Je pa to tudi del končne ocene.
Se pa strinjam, da je izmenjevalnica bolj prazna.
Nazaj na vrh Go down
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 11, 2007 12:04 pm

Hej! Karin zate imam eno vprašanje. Jst zdaj pišem ta seminar, pa se mi je usatavlo pri pogledu na otroka. Sploh ne vem kaj naj pod to temo pišem? A ti si že kaj začela?
Pa teme si razdelila tko kt jih je ona na tistem listu (faze vzgoje, pogled na otroka, vloga vzgojitelja, cilji vzgoje, discipliniranje in kaznovanje)?
Če si, kaj naj bi ble faze vzgoje?
Jst sem si zaenkrat razdelila tko: Vloga vzgojitelja, vzgoja (tuki sem dala dve podtemi, in sicer trojna vzgoja, ter naravna zgoja), discipliniranje in kaznovanje, pogled na otroka. pa mal o avtorju, pa uvod.
Lp
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 11, 2007 1:59 pm

Katja1, faze vzgoje...to je čist v easy. To maš napisano tam pri Žlebniku: Obča zgodovina pedagogike (od strani 104 naprej) . Faze so štiri....pa vsaka je lepo razložena.

Sicer pa se men ta Žlebnik zelo dopade...Zelo preprosto je napisano o Rousseau, povzetki Emila, kje se je Rousseau motil, kjer je je zašel v protislovja itd. To se mi zdi še najboljši vir za pisanje seminarske. Vse imaš napisano.

Hm..pogled na otroka...jz bi napisala o teh stvareh, da on otroka ni smatral kot pomanjšano podobo odraslega...da je potrebno upoštevati njegov razvoj itd.. .Mogoče kakšne njegove citate izpisat...Sam jooooj..sploh ne vem zakaj je prof dala še to točko butasto itak že v ostalih točkah veš čas govoriš o tem kako je on videl otroka...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyTor Dec 11, 2007 8:34 pm

Jst pa to knjigo od Žlebnika šele jutr dobim, tko da ni čudn da ne vem kaj so faze vzgoje. Bom probala pa mau še noter stlačt. Jst sem se kar nekako bolj osredotočala na emila, pa na uvod, pa na uno knjigo od krofliča, potem bomo pa vidl kaj bo ratal.
Jst sem pogled na otroka kar na obdobja razdelila: Zgodnje otroštvo, do 12.let, pa od 12.do 5. let. Tko je na unih tezah.
Nazaj na vrh Go down
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptySre Dec 12, 2007 7:19 pm

Karin, še neki te moram vprašat. Ti si rekla da so tle v Žlebniku FAZE VZGOJE, pa jih sploh ni. A mogoče mislš STOPNJE OTROKOVEGA RAZVOJA? K zame to ni isto!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptySre Dec 12, 2007 7:41 pm

Ja pol pa ne vem. ...stopnje otrokovega razvoja al pa faze vzgoje...pač mislim da gre samo za zamenjene besede, ker mislm da fora je v tem, da želi povedati Rousseau, da vzgojitelj sodeluje v vseh štirih stopnjah razvoja....in pač to povezuje s stopnjami razvoja..pač kako ga mora vzgojitelj vzgajat v različnih stopnjah razvoja..


huh...upam da si me kej razumela kaj čmo
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyPon Jan 07, 2008 4:10 pm

Karin kaj je tebi kej rekla pr teoriji? Mene je več al manj skritizirala, kar na vsako moje mnenje najde nek komentar, tko da mi je brezveze. Rekla sem da bom popravla...bomo vidl če bo kej bolš.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyPon Jan 07, 2008 5:46 pm

Katja..mene je tud samo kritizirala....Sploh ne vem kaj morm narest.. ko sem jo poslušala mi je koncentracija skoz padala, ker tkoooo dolgovezi..da na koncu nč ne zastopm groza Moje komentarje je tko kritizirala, da še sama ne vem več kako naj zanjo srejemljiv in razumljiv stavek napišem začuden

A si opazla kako naklada??? začuden bla, bla, bla, bla.. spanje
.ne vem...jz si bom probala kako seminarsko dobit, da mal pogledam kaj za vraga je tako narobe v moji hm,hm ..pa mam in svoje mnenje in mnenja drugih filozofov..citate od Rousseaua...ne vem kaj še hoče bad
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
katja1
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 7
Registration date : 03/12/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyPon Jan 07, 2008 8:13 pm

Meni isto. Kolk ti je dala pa oceno? Men 6.
Pa rekla je da nimam dovolj mnenja drugih avtorjev, moje mnenje je skoz neki kritizirala, same napake najdla. Brezveze. Jst bom v seminarski napake popravla (tist kar mi je zdraven dopisala), če ji pa še vedno ne bo všeč, potem pa ne vem. Drgač bom pa probala čim bolš predstavt in to bo to.
Men je blo tud ful bad, k mi je to govorila...na vsako stvar ti samo kontro išče... Bo že:)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau EmptyPon Jan 07, 2008 9:18 pm

Ma ja...vse ti kontra obrne kar napšieš...glih tolk, da nimaš kej rečt nazaj oz. se ti ne da več zagovarjati svojega stališča. Ja jz bom tud probala čim bolš izpeljat nastop, čeprav me je kar mal minilo k tko kritizira.. bad No pa sej do pondelka bo že bolš..bom že pozabla vesel
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
marija.herga
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 28/12/2009

J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: SEMINARSKA   J.J Rousseau EmptyTor Dec 29, 2009 11:20 pm

Ali ima katera seminarsko od Rousseauja-Emil ali o vzgoji,lepo prosim nujno rabim.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





J.J Rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: J.J Rousseau   J.J Rousseau Empty

Nazaj na vrh Go down
 
J.J Rousseau
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: