Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 naravoslovje

Go down 
+7
BarbaraB88
PetraK
Nina_Nana
Tančka
Karin
aneja
Renata
11 posters
AvtorSporočilo
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 12:37 pm

oj, pupe... te dni bom tolko pisala, da me boste dali na črno listo in ne bom več mogla prit na forum... haha haha haha haaaha haaaha haaaha

ok, šalo na stran: kako je kej pametno hodit na predavanja iz narovoslovnih predmetov? kr dvomom da bom kej dosti na predavanjih (se mi dosti predavanj prekriva) tko da me zanima, če se da nardit (je dovolj 6ka) to naravoslovje tudi če nisi na predavanjih?
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 12:48 pm

Hmmm...ja na kemijo se po mojem mnenju kar splača hodit.Za biologijo si probaj zrihtat zapiske pa ne rabiš hodit na predavanja.Predavanja za fiziko pa so popolna zguba časa,če mene vprašaš,čeprav sem zpit delala 3krat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 12:50 pm

tnx, aneja!!! super super super
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 12:53 pm

Da še jz povem....
Pri kemiji sem skoz bla...ker se govori da je to najtežji predmet...sam men je ratalo kar s kolokviji narest. K fiziki sem hodila, ker mi je bla full zanimiva...V bistvu vse stvari ponazarja...samo gledaš in se čudiš :) ...H biologiji pa nisem hodila, ker sem si morala vzeti eno urco fraj, da sem zadihala....Naredila pa sem jo z 8...ker je čist v easy, ker se dobijo vprašanja za bio in če se jih naučiš...ti 8ka ne uide
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 2:21 pm

Ah.. to naravoslovje si vsak po svoje vzame hehe hehe Tko pač je.. jst sm hodila redno edino na kemijo..... ka sm jo mela samo 2 leti u SŠ in ni bla glih meni najljubši predmet... mja biologija j bla tut kar redna.. ka mi j bla še najbolj zanimiva... fizika pa prow ne.. nism in nism se upala prsilt da bi hodila na predavanja hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 2:55 pm

Men je bla pa fizika prava sprostitev...nč ne rabš pisat...samo gledaš tise eksperimente..res super nazorno super
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 5:08 pm

tud jst sm hodila samo na kemijo...na fiziki in biologiji se mi pa ponavad ni dalo več ostat vesel
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 9:05 pm

Karin je napisal/a:
Men je bla pa fizika prava sprostitev...nč ne rabš pisat...samo gledaš tise eksperimente..res super nazorno super

Ja sej sej.. poskusi so bli že lepi.. samo je kšn krat tko bloodla.. da se ti preprosto ni dalo več ostat tam..
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 11:04 pm

No bom pa se js povedala svoje Very Happy

Hodila sem na....hmm..no na nic Very Happy ups Oz.prvi semester se kar na kemijo sam mi je tok zmeden Glazar (profesor), da sm mela se bolj zmedene zapiske in mi je slo vse na zivce tko da sm kr nehala hodt. Na fiziki mislim da m bla prvo uro in se to eno uro prevec ups Ne recem, je zelo zanimiva, samo je pa potrata casa ker se pomojm za izpit ne naucis kj preveliko-vaje so cist dovolj! Biologijo mi je sla pa tud prfoksa mega na zivce smeh (sm ze enkrat povedala da sm zgleda zelo nepotrpezljiv clovek,ne?? hm,hm )

Ce res nimas casa ti PO MOJM ni treba hodt na nic glede na to da poznas zdej nas in ti lahko damo vse mozne zapiske, kolokvije, izpite..svasta!
To je moje videnje tvoje situacije hmm
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Sep 26, 2007 11:30 pm

aha no sj pomojm najbolš tko, da greš pogledat pa pol vidš a ti ustreza predavanje al ne... aja drgač pa bi blo res fajn, če bi loh kera kej posodla iz 1.letnika Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptyČet Sep 27, 2007 10:22 am

petra k, tvoj odgovor mi je zlo všeč... sva si kr podobni... predavanja..NE!! noro noro noro
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptyČet Sep 27, 2007 3:42 pm

Me veseli mežik mežik

Zdej pa hitr preskoc prvi letnik, da bova lahko skupi hodile na kave med predavanji vesel vesel
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptyČet Sep 27, 2007 4:12 pm

hehe hehe hehe , ni slaba ideja, petra hehe hehe ah, sej tudi tako gremo lahko kdaj na kako kavico!! brez problema... hehe
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptyPet Sep 28, 2007 2:25 pm

Mah.. naj se vsak zase odloči glede tega naravoslovja hehe hehe
SEj če me spomin ne vara je Devetak nam reku da baje bjo meli letos manj in lažjo kemijo... zaradi prehoda na bolonjski..
Tko da..
Nm bjo že sproti pisali kako jim gRE.. hehe hehe
Nazaj na vrh Go down
ursa_
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 4
Registration date : 22/01/2008

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptyTor Jan 22, 2008 11:56 pm

Hejla,

mene pa nek zanima glede naravoslovja. A je snov ful bolj poglobljena k v srednji soli -gimnaziji al je na isti ravni?
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 12:24 am

men se zdi približno enako al pa mal lažje...do zdej :-D
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 1:46 am

men se je zdela lani biologija dokaj lahka, kemija ful težka (ampak nism mela niti iz srednje nekih osnov), fizika pa itak na trenutke zanimiva, ampak izpit pa kr neki :) ne rabš nč s predavanj...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 3:38 pm

jooj...sploh ni primerjave s snovjo, če si hodila na gimnazijo . Fizika so samo poskusi..nič računanja... dobr je da imaš na izpitu seboj domače naloge. Jaz sem kar nekaj vn preplonkala..npr. luno, pa tisto razporejanje..

Na predavanje od biologije jaz nisem hodila, ker sem bla vedno full zmatrana in sm spustila. Mal me je blo strah kako bo z izpitom, ampak je blo to še najlažja zadeva. Biologija je precej lahka, snov je bolj površinska, brez poglabljanja. Predlagam vam, da se naučite pri biologiji tista izpitna vprašanja, ki obstajajo (nekaj čez 100 vpr. je)...ker na izpitu so več ali manj vprašanja od tam in ti 8-ka ne uide!

Kemija pa..hm..je kar na podobni ravni kot gimnazijska. Zajeta je več ali manj cela gimnazijska snov bad ampak se da narest :) Naj vam povem, da za moje pojme je bil najbolj razumljiv zadnji kolokvij od kemije..ostala dva sta samo "glej in se čudi" začuden
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 7:31 pm

hehe..to pa res,Karin.Js se še zdej čudim kk sm sploh kemijo nrdila lani ups
Men je bla od vsega najlažja fizka, ker maš itak lohka vse zapiske,domače naloge in skripto sabo..In si ni treba niti ene stvari zapomnt.Sam pč tiste poizkuse morš znat hitr nrdit..Js sm prov uživala na izpitu hehe
Za biologijo sm se naučila una vprašanja (nujno je znat tisto bedno razmnoževanje praproti in mahu!!)
In to je blo to..Čeprov mal čudn pol ocene zaključujejo,ampk nrdila pa sm jupi
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 8:00 pm

hei hei.. da se še jst po dolgem času mal javm:) ja, mi mamo kmal drug kolokvij iz kemije.. sicer se nekej trudm učit pa zapiske delat, sm pojma nimam kaj sploh delam ups Kemijska vez in kroženje snovi - se katera kej spomne kaj je dal v kolokvij oz. ma mogoče katera od vas star kolokvij? Res bi mi zlo prou pršlo žvižgam
Ja nč ne.. lep pozdrav vsem papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje EmptySre Jan 23, 2008 8:18 pm

Jz se iz drugega kolokvija spomnm to, da je dal tist graf..am...ko so tri različne krivulje gor..In pol si mogu napisat kje je neka trojna točka..pa te fore.. A veš kaj mislm?
No, to mi je najbolj ostalo v spominu, ker se spomnim, da se je na predavanjih zmotil in nas opozoril naj popravimo (menda je bila napaka na sliki..)...in nekatero so to slišali, nekateri pa ne...no jz sm to nekako preslišala in potem sem tudi na izpitu najbrž narobe naredila..hehe
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Sponsored content





naravoslovje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: naravoslovje   naravoslovje Empty

Nazaj na vrh Go down
 
naravoslovje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Naravoslovje
» naravoslovje ali druzboslovje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: