Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Urnik - 1. letnik RP

Go down 
+14
nincy
Ivi
Saša
tweety
Nina_Nana
ajchy
Maja
PetraK
aneja
BarbaraB88
Tančka
Renata
Karin
*anja*
18 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 10:28 pm

Da ne bom za eno vprašanje odpirala nove teme...bom kar klele zastavila vprašanje... kdaj začnemo v ponedeljek, mi...bruci, hehe. V spominu imam da ob 9h, sam nisem sigurna...morda katera ve??
lp papa
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyČet Sep 27, 2007 10:35 pm

jap ob devetih je podelitev indeksov... mežik
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 10:48 am

No dobr, da se je še kara oglasla glede teh skupin. Jaz sem mislila, da je sam pevski zbor notri od 1-4....o.k...kakorkoli že...Ne zganjati take panike zaradi skupin,..ker tudi jaz sem jo, ko sem v 1. letniku gledala urnik...in vsi smo hoteli bit v prvih dveh skupinah...ampak na koncu sploh ni tko grozno če si v kateri drugi. Preživiš tiste 3 mesece, potem so pa itak novi urniki. Moram rečt, da je bil tud za mene lansko leto v prvem semestru katarstrofasalen urnik...sam kaj češ..tko je
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:04 am

No, zdej ko je govora o 1. oktobru pa mene še neki zanima. Podelitev je ob
9-ih, pol je pa še na Kongresnem neka prireditev. Ko sm bla pa na forum od pedagoške, pa tm piše, kao d po podelitvi indeksov so že predavanja. Ka je to zajebancija al resno? Men se zdi to mau čudnu, ne vem no. ... :7:
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:09 am

Mi nismo mel nobenih predavanj takrat hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 38
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:20 am

brucki..po moje ne boste meli predavanj... boste verjetno sli kr na kongresca... http://www.uni-lj.si/bruc2007/
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:31 am

Ja sej, men se je tu že prec zdelu čudnu k sm prebrala... Dokler nism zasledila te teme v unem forum sm bla čist zihr d se predavanje začnejo v tork. V temi študijska vprašanja je ena bruck vprašala, kdaj se začnejo predavanja in "luunca" ji je odgovorila d so oni mel lan( k je bla prvi na SRC) že prec po podelitvi indeksov.. Sej to kdaj se ti začnejo predavanja kot 1. nima veze na kateri smeri si, ne ? Ali pač?
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 6:24 pm

JOu, jou, še ena vprašanje v zvezi s tem urnikom. Ni mi čist jasno, kwa pomen zapis kot je ta: naravoslovje: 1 teden: 8FI, 3BI
2 teden: 7 FI,8 BI

To je sm primer, so pa tut podobni napisi sm d se številke menjavajo. Drgač pa za naravoslovje pišejo tut predavanja kjer so napisani predavatelji, to mi pa ni jasno.
Nazaj na vrh Go down
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:13 pm

@ ajchy... js sm bla lansko leto smer mat-teh in smo šli samo po indekse in potem domov... upam da bo letos isto, ker me ze stiska groza groza groza žalosten žalosten žalosten žalosten
hehe, pa lep pozdrav vesel
Nazaj na vrh Go down
Maja
Začetnik
Začetnik
Maja


Število prispevkov : 83
Age : 36
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:22 pm

ajchy je napisal/a:
JOu, jou, še ena vprašanje v zvezi s tem urnikom. Ni mi čist jasno, kwa pomen zapis kot je ta: naravoslovje: 1 teden: 8FI, 3BI
2 teden: 7 FI,8 BI

To je sm primer, so pa tut podobni napisi sm d se številke menjavajo. Drgač pa za naravoslovje pišejo tut predavanja kjer so napisani predavatelji, to mi pa ni jasno.

To so vaje iz naravoslovja. Prvi teden ma 8. skupina fiziko, 3. pa biglo vaje. Drug teden...
Predavanja mate pa itak vsi skupi, niste razdeljeni v skupine.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyPet Sep 28, 2007 11:24 pm

*anja* je napisal/a:
@ ajchy... js sm bla lansko leto smer mat-teh in smo šli samo po indekse in potem domov... upam da bo letos isto, ker me ze stiska groza groza groza žalosten žalosten žalosten žalosten
hehe, pa lep pozdrav vesel

Zakaj te stiska??
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 2:30 pm

mene pa zanima, kako pridemo pol v tork v šolo, če še ne vemo, v kateri skupini smo... k na urniku so najprej v tork SV in to za 3+4/5+6 skupino na 14 dni pol skos so ure po skupinah...edin kar mamo skupi je ob 11.30-13.00 didaktika z izob. tehnologijo... a pol šele na to P pridemo?
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 3:55 pm

men se zdi, da itak že prvi dan zveste u keri skupini ste...ko greste na un glasbeni preizkus, sam se ne spomnm, a je na netu pisalo v keri skupini smo al na faxu...
če pa pač ne boste vedle, pa pejte sam na predavanja, ki jih mate usi skupi, sej ne morte vedt na kere vaje pridt, če ne boste meli še skupin mežik
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 6:07 pm

Hei hei! tako vneto berm ta forum, pa vsakič k kdo omen ta glasbeni preizskus mi slabo rata slabost hehe hehe Me pa zanima nekej: a to mamo že kr prvi dan al šele kasnej? In pol se skupine oblikujejo samo na podlagi tega preizkusa? waw Nism nekej navdušena smeh Fajn bodte!
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 6:21 pm

mi smo mel ta preizkus drugi dan. ni pa nobene panike. ti sam prideš not, neki zapoješ (predlagam Na planincah al pa Mojster Jaka), pol ti pa prfoksa še neki zaigra na klavir (ene 3 tone) in jih morš ponovit. Ni panike, res ne hmm
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 8:48 pm

Sm en dan(skori) me ni blo na netu, pa ste že temo o urnikih spelale na temo o glasbi. Zakaj ? Zdej je pa še mene strah ratalu, prej me pa ni blo. Upam, d ta preizkus res ne bo težk, tko kot pravte. A če prov razumm, morš neki tut zaigrt na klavir? Ka pa tisti brez glasbene šole? Jst sm sicer neki igrala sintisajzr, ampak že ful doug nazaj. Bo najbolž če ga ju3 spet potegnm na plano, pa mau probam, d vidm če še gre. Pa kkšne otroške pesmce se morm spomnt, pa mau pet, d ne bom tja pršla kukr d jo prvič pojm pa zravn še fušala.
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 9:20 pm

ajchy je napisal/a:
Sm en dan(skori) me ni blo na netu, pa ste že temo o urnikih spelale na temo o glasbi. Zakaj ? Zdej je pa še mene strah ratalu, prej me pa ni blo. Upam, d ta preizkus res ne bo težk, tko kot pravte. A če prov razumm, morš neki tut zaigrt na klavir? Ka pa tisti brez glasbene šole? Jst sm sicer neki igrala sintisajzr, ampak že ful doug nazaj. Bo najbolž če ga ju3 spet potegnm na plano, pa mau probam, d vidm če še gre. Pa kkšne otroške pesmce se morm spomnt, pa mau pet, d ne bom tja pršla kukr d jo prvič pojm pa zravn še fušala.

Ne ne ne ... nobenga inštrumenta.. preprosto zapoješ eno otroško in to je to.. super
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 36
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 9:28 pm

Ja kaj je pa to Saša napisala še neki o igranju na klavir? D morš neki ponovit al kwa?
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptySob Sep 29, 2007 11:00 pm

Mislm, d je misnla s tem klavirjem, d ti pač zapoješ tako kot ona zaigra.. unu: la la la la hehe Če bi blo npr. pa še inštrument treba znat igrat bi ns blo pa polovica dead meat žvižgam
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Sep 30, 2007 10:58 am

ja tweety, tko je saša misnla mežik

skratka ta glasbeni preizkus ni nč težkega, mal zapoješ in to je to žvižgam . to je sam zarad tega, da vas lahk razporedijo v skupine...
Nazaj na vrh Go down
Ivi
Sramežljivka
Sramežljivka
Ivi


Število prispevkov : 7
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Sep 30, 2007 4:31 pm

Punce ne sekirite se preveč!
lušn je vsepovsod, najbol pa je pomemben da je dobra družba pa tut ce si do 8 na faksu Very Happy
se že navadiš na urnik boss
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Sep 30, 2007 8:49 pm

vidš tko je! Ivi ma prou super
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Okt 07, 2007 7:28 pm

mene še nekej zanima.. pr ns piše nekej za pon tko: RP1: VOKALNO INSTRUMENTALNI POUK 1 IV x 6 skupin.. to piše tko 3x..različne so samo ure (10:00 - 15:15 je napisano 2x, pa 1x 15:15-21:00) in profesorce..Kaj naj bi to vse skupej sploh pomenilo?
Nazaj na vrh Go down
BarbaraB88
Začetnik
Začetnik
BarbaraB88


Število prispevkov : 95
Age : 35
Location : Lj
Registration date : 23/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Okt 07, 2007 7:39 pm

to naj bi se še zmenil, kdaj bo mela kera skupina VIP...tko, da nam ni treba še nč skrbet :)
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 EmptyNed Okt 07, 2007 10:09 pm

no, pol pa ok super
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Urnik - 1. letnik RP   Urnik - 1. letnik RP - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Urnik - 1. letnik RP
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Urnik- 2. letnik RP
» Urnik - 3. letnik RP
» Vpis v 2. letnik
» Praksa 3. letnik
» urniki- 4. letnik

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Urniki, vaje, skupine-
Pojdi na: