Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ustno, pisno?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ustno, pisno?   ustno, pisno? EmptySre Sep 19, 2007 11:33 pm

mene pa zanima, če imate večinoma sam pisne izpite, al je veliko takih, kjer nato sledi še ustni zagovor? waw
Nazaj na vrh Go down
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustno, pisno?   ustno, pisno? EmptyČet Sep 20, 2007 11:08 pm

hm...ma neki ustnih smo meli in sicer glasba, biologija, kemija in slovenščina. mislm, da je to to, čeprou se mi je zdelo, da jih je blo več :7: hehe
Nazaj na vrh Go down
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustno, pisno?   ustno, pisno? EmptyPet Sep 21, 2007 10:54 am

kaj pa je težje? a znajo na ustnih ful zajebavat?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustno, pisno?   ustno, pisno? EmptyPet Sep 21, 2007 11:08 am

Jz nimam ne z eno ne drugo stvarjo slabih izkušenj. Pr men je blo vedno tako, da če sem znala sem znala ..če ne pa itak da ne bo glih o.k...in nikol me ni noben profesor zjebaval

Se mi pa zdi, da tiste punce k se bolj slabo naučijo..al se pa sploh ne naučijo..pravijo, kako jih je prof. zajebavala. To se mi pa zdi logično, ker če se ti pri odgovarjanju loviš in nimaš razčiščenih pojmov, bo profesor še bolj drezal vate in hotel izvedeti pravi odgovor...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustno, pisno?   ustno, pisno? EmptyPet Sep 21, 2007 11:31 am

ja jaz tudi nisem mela lih slabih izkušenj.pri ustnem mi je blo včasih še celo lažje,ker se vedno uspem nekak zabluzit,da me pol spusti hehe
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ustno, pisno? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustno, pisno?   ustno, pisno? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
ustno, pisno?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: