Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Skupine

Go down 
+4
ajchy
ewaa
Karin
*anja*
8 posters
AvtorSporočilo
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Skupine   Skupine EmptyČet Sep 13, 2007 9:32 am

Cau!
Zanima me kako je s skupinami. Ali te enostavno razporedijo po priimku, ali se mogoče lahko kaj zmeniš, če je res nujno vesel angelček Pa še to - a status športnika pri tem kaj pomaga (če mi ga komisija odobri) ?
Hvala, pa lep pozdrav!!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyČet Sep 13, 2007 11:32 am

S skupinami je tako. Imeli boste poiskus pevskih sposobnosti. Po tem kriteriju se naredijo skupine od 1 do npr.8
AMPAK!!! to ni edini kriterij. Po navadi je tako, da imajo prednost punce, ki se prijavijo k pevsekmu zboru...in pristanejo v prvih treh skupinah (odvisno koliko se jih prijavi). Za te skupine ja pač urnik prilagojen tako, da lahko obiskujejo pevski zbor...Tako da..ne misliti da je zdaj vse odvisno kako boš odpela tisto pesem...malo je že...ampak prve skupine so rezervirane bolj za tiste, ki hodijo k pevskemu in da so vse na enem kupu...da ni potem komplikacij z usklajevanjem njihovih urnikov. Jaz sem v 6. skupini...če pa bi hodila k zboru..bi bila pa v eni izmed prvih treh.

Seveda se lahko med skupinami zamenjate. Profesori želijo le to, da št. študentov v eni in drugi skupini ostaja enako (+,-2). V skarjnem primeru pa lahko stopiš do profesorice in jo prosiš, če si lahko pri npr. kemiji z 6. skupino, ker imaš pač take in take obveznsti. Se da vse zment..vsaj jaz sem se lahko smeh

Glede statusa šprtnika..to pa ne vem kako je. Vprašaj to na forumu www.pedagogi.org/forum/, kjer dela en fant iz referata in ma to v mezincu (nicname je: sleyk) Upam da ti bo znal pomagat


Nazadnje urejal/a Čet Sep 13, 2007 2:13 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
*anja*
Sramežljivka
Sramežljivka
*anja*


Število prispevkov : 18
Age : 37
Location : Šmarje Sap
Registration date : 08/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyČet Sep 13, 2007 2:06 pm

Karin hvala za vse informacije. Pa še nekej sm pozabla vprašat, (mogoče je mal offtopic).. Mogoče veš, kdaj najkasneje končaš (vem da je malo butasto vprašanje) če ravno "nabašeš" na najbol pozne skupine? Hvala še 1x, lp!
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyČet Sep 13, 2007 2:20 pm

Toje pa čist odvisno...mislm da ni nobena skupina najslabša, ker če nekdo ob ponedeljkih hitro konča...bo neka druga skupina am ob četrtkih prej konec. Se pa tudi zgodi, da kakšna skupina pride naslednji semester na svoj račun Very Happy Ma če je bedn urnik...vsi trpijo bad

No, jaz sem v 1. letniku, v 1. semestru imela grozn urnik. Ob sredah sem končala šele ob 6h!! Je bilo pa toliko bolje v 2. semestru, kjer nisem imela nič lukenj, ter vsak dan končala vsaj ob 3h..včasih ob 2h. Zdej..če nimaš nič lukenj med predavanji je pa ta problem, da si lačen...Jaz sem seboj nosila sendviče hehe
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyČet Sep 13, 2007 5:24 pm

anja če boš u kaki skupini ki ti nebo ugajala, magari zarad urnika al pa kolegic se lahko prestaviš, sploh ni panike, sam zamenjavo si morš najt
Nazaj na vrh Go down
ajchy
Začetnik
Začetnik
ajchy


Število prispevkov : 75
Age : 35
Location : Dolenjske Toplice
Registration date : 10/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyPet Sep 28, 2007 2:59 pm

Če prov razumem je to v kateri skupini sm odvisno od mojga posluha pa tko. In polej k smo že razdeleni v skupine pr glasbi a to pomen tut d sm v isti skupini tut pr ostalih predmetih?
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyPet Sep 28, 2007 3:05 pm

Jap Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptySob Maj 03, 2008 3:17 pm

živjo!

Jst imam pa eno ful veliko prošnjo... Bi mi lohku katera poslala karkoli od tanje arčon iz 2. skupine, kr mamo skupi učno uro in nimam ne tel. št., ne e-maila...neč! a pa če se kar sama javi:)

Hvala že vnaprej bravo Nina
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyNed Maj 04, 2008 12:02 pm

Poglej na PM super vesel
Nazaj na vrh Go down
tinaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
tinaaa


Število prispevkov : 5
Age : 34
Registration date : 26/09/2008

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyPet Sep 26, 2008 2:41 pm

hei :) tole petje me je mal prestrašlo, ker odprem usta sam doma pod tušem žvižgam tako da bi me ful veselilo, če mi lahko kdo odgovori na vprašanja: kako pa to zgleda, ti oni določjo pesem, te kaj naučijo pred poizkusom?
Nazaj na vrh Go down
Tamala
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 26/09/2008

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyPet Sep 26, 2008 2:44 pm

Ojla.

Kokr sm jst razumela, greš notr in zapoješ eno otroško pesmco (na planincah sončece sije, na planincah lušno jeee) hehe

Pol ti pa še prfoxa na klavir zaigra tri tone la la la in jih ponoviš. In pol si v prvi skupini k si carica! hmm
Nazaj na vrh Go down
tinaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
tinaaa


Število prispevkov : 5
Age : 34
Registration date : 26/09/2008

Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine EmptyPet Sep 26, 2008 2:56 pm

uu ja, sm našla vse razlage zavije to paa mislem da bo šlo brez problemov hehe hvalaaa
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Skupine Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Skupine   Skupine Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Skupine
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Urnik - 1. letnik RP

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Urniki, vaje, skupine-
Pojdi na: