Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 poučevanje v šoli

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptySre Sep 12, 2007 3:55 pm

mene pa zanima, kako je zdej s tem učenjem v šoli. do katerega razreda lahko uči učiteljca. to me kr tko iz firbca zanima. kr kokr se jst spomnem je bla razredna stopnja do 4.razreda, zdej sm pa že parkrat prebrala da učijo do 5.razreda. a veste vi kej več o tem? sploh pa zdej ko je 9letka..ah, kje je moje osnovnošolsko obdobje... hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptySre Sep 12, 2007 4:39 pm

Uči se od 1 do 5. razreda. V 1. razredu sta 2 učiteljici oz. ena je vzgojiteljica, druga pa učiteljica. Ma sej če gledaš po starosti otrok..dejansko učiš 4. razred...ampak ker je zdaj devetletka in se šola začne že eno leto prej..se to zamakne za en razred naprej
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptyČet Sep 13, 2007 12:01 pm

Hmm.. a ni v 9.letnik tako,da profesorica razrednega pouka lahko poucuje prvi dve triadi-kar zavzame prvih 6.razredov?? Prej je blo do 5.razreda (v osemletki), kar je sicer meni mal nelogicno,ker je od petega dalje ze predmetna stopnja.... Ampak mislim da je uradno res tako... :7:
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptyČet Sep 13, 2007 12:09 pm

Hm...pomoj lahko edin angleščino učiš v 6.razredu

Jz vem, da nobena moja učiteljica iz nižje stopnje ni učila v 5. razredu, ko je bla še osemletka. Tako da ja...zdej se uči 5. razred...sam 6.?? Dvomm...sej tud nobena punca ni bla na praksi v 6. razredu
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Renata
Klepetulja
Klepetulja
Renata


Število prispevkov : 283
Age : 39
Location : piran
Registration date : 08/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptyČet Sep 13, 2007 12:23 pm

ja sej to tudi meni ni jasno. kr sm tudi jst slišala da se uči prve dve triade. torej do 6. bi blo bolj logično da do 5. zdaj ko je 9letka. kr tudi jst nisem še vidla da bi taka učiteljica učila 5 razred po starem programu. kr je 5.razed sodu že v predmetno stopnjo.

a imajo mogoče kej pri tem tisti vaši moduli? kr mi še zdej ni jasno, čemu so namenjeni oz. zakaj to poglabljanje v določen predmet, če si pa itak na razrednis topnji in jih učiš vse.
Nazaj na vrh Go down
PetraK
Klepetulja
Klepetulja
PetraK


Število prispevkov : 241
Age : 39
Location : Ljubljana
Registration date : 07/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptyČet Sep 13, 2007 12:23 pm

Sej tud prej nismo bli v 5. (se pravi predmetna stopnja).

Razredni učitelj/profesor poučuje učence od 1. do 5. razreda (oziroma v 1. in 2. triletju) - to sm kopirala iz nase strani PeF... 1. in 2. triletje v 9letki pa je se 6. razred...

Sej pravim da je to samo uradno...ze tko predmetni ucitelji nimajo kako ure zabit, zato nimajo razredni ucitelji verjeno kj tam brskat Very Happy Sej uradno kokr js vem tud razredni pouk naj ne bi poucevali/imeli predmetni ucitelji. V praksi pa vemo da tudi oni "ucijo" v podaljsanem, jutranjem bivanju... in se kaj drugega..
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli EmptySob Sep 29, 2007 11:13 pm

Na naši OŠ pa so nekatere učitlce iz razredne, učile tud posamezen predmet na višji oz. predmetni stopnji (ang, slo).. Mislm, d če tukej npr. izbereš modul ang in se res zavzameš za to, maš potem možnost tud samo ang učit --> npr. smeh No, vsaj tko so men vse skupej predstavl..
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





poučevanje v šoli Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: poučevanje v šoli   poučevanje v šoli Empty

Nazaj na vrh Go down
 
poučevanje v šoli
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Klepetalnica-
Pojdi na: