Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 IPUM -likovna

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: IPUM -likovna   IPUM -likovna EmptyTor Jun 02, 2009 10:37 pm

Hei!

Zanima me, kako je kej na likovnem modulu. Je potrebno dosti znati, kaj se sploh dela/ustvarja ...?

Najlepša hvala za odgovor!

Ines
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IPUM -likovna   IPUM -likovna EmptySre Jun 03, 2009 12:01 pm

čaw
nič ne rabiš znat. delamo kar ene izdelke. v prvem semestru bolj abstraktno. ful se mal riše, v glavnem se kar neki ustvarja, z raznimi materiali. ful moraš met domišljije, predvsem pri abstrakciji. res je, da nisi skor nič na faksu. prideš po navodila, kaj moraš naredit, kakšen material dobiš, potem pa greš lahko domov. ampak doma ti pa to izdelovanje vzame veliko časa.
samo to je blo letos, če se boš prijavila, bomo meli drugo leto skupaj, tretji in četrti letnik in bomo delali čisto nekaj drugega spet, potem ko boš pa v četrtem pa boste delali, to kar smo mi delali letos. da je skoz neki novga.
upam da sem ti kaj pomagala.
ajdi
Nazaj na vrh Go down
tweety
Začetnik
Začetnik
tweety


Število prispevkov : 51
Age : 34
Location : Novo mesto
Registration date : 08/09/2007

IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IPUM -likovna   IPUM -likovna EmptySre Jun 03, 2009 2:24 pm

Ubistvu mi to delo doma kr ustreza:) Kako je pa z oceno? Se ocenjuje samo izdelke al še kaj?
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IPUM -likovna   IPUM -likovna EmptyPet Jun 05, 2009 10:07 am

ocenjuje se samo izdelke. mi mormo zdaj na izpit prinesti vse izdelke, pa potem te menda vpraša kako si kaj naredil.
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IPUM -likovna   IPUM -likovna EmptySre Jun 10, 2009 2:55 pm

izpit izgleda pa tako, da izdelke razstavimo po tleh in potem si jih on ogleda. za kakšen izdelek pa te vpraša, kako si ga naredil, s čim, kaj si moral paziti, ali kaj predstavlja. na izi, vsi smo dobil 10.
l.p.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





IPUM -likovna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: IPUM -likovna   IPUM -likovna Empty

Nazaj na vrh Go down
 
IPUM -likovna
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» IPUM
» IPUM - LIKOVNI
» IPUM - GLASBA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Vprašanja in splošno o študiju-
Pojdi na: