Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Didaktika književnosti - Saksida

Go down 
+7
Saša
stor13
Irena
barbka
Helena
Barby
Tančka
11 posters
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPon Dec 08, 2008 9:33 pm

Živjo!
Ko vsi vemo se počasi približujejo tej izpiti.. mene me zanima, če katera/-i ve, ali nam bo oz. ali je že Saksida tudi za ta izpit posredoval kaka vprašanja. Vem, da je izpit ustni, da moraš neko analizo berila oz. priročnika narest, ne vem pa ali krožjo kaka vprašanja za drugo snov al ne. No če katera/-i kej ve naj napiše!

Lp
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPon Dec 08, 2008 11:38 pm

kako analizo?????? noro
Nazaj na vrh Go down
Helena
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 41
Registration date : 01/10/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 09, 2008 10:50 am

mislim, da vam bo dal po predavanjih neka vprašanja za izpit na net. ampak tista predavanja gredo dobesedno po zapiskih, tako da. če si hodila na predavanja, se ne rabiš sekirat. nauči se zapiske in to je to, tista vprašanja ti ne bodo veliko pomagala, razen če nisi hodila na predanaja.
ajdi
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 09, 2008 6:11 pm

men tud ni jasno kako analizo????
prvič slišim.....kdo kej več ve??? ups
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 09, 2008 7:02 pm

jst mam sicer to tut napisano na prvi strani, sam ne štekam čist dobro kko to... tku d če kera kej ve nej prosm napiše :))
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 09, 2008 7:33 pm

MA kar jst vem je to mislu d mi uzememo recimo eno berilo al pa priročnik in dad gremo skoz in da pač si nekm zapišemo al pa si zapomnemo kaj je blo dobro oz. kaj nam je blo ušeč in kaj ne! U izi.. ne kej zahtevno!
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPon Dec 22, 2008 10:55 pm

Em..jst mam ena vprašanja, ki pridejo v poštev na izpitu pri Saksidi...zdj me pa zanima, če ma ktera že odgovore na ta vprašanja? sj vem d gre use dobesedno po predavanjih, sam tut predavanj nimam, zto bi mi pa tisti odgovori zeloo prav prišli...no, če ktera ma, nej me prosim kontaktira. Pa ža vnaprej HVALAA!!
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 23, 2008 3:18 pm

Dej pošlji mi ti mene ta vprašanja pliss! vesel Hvala!!! Very Happy

tanchika87@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 23, 2008 7:37 pm

jst bi bla tud ful vesela. če bi še meni poslala ta vprašanja na : stor13@gmail.com...pa res ti bom hvaležna bravo
Nazaj na vrh Go down
Saša
Komunikatorka
Komunikatorka
Saša


Število prispevkov : 375
Age : 36
Location : Šentvid pri Stični
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 23, 2008 11:50 pm

Tud js ti bom iz dna srca hvaležna
ledena.milka@gmail.com raad
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyČet Dec 25, 2008 9:07 pm

hejj

kaj lahko tudi meni pošleš eva.dezman@gmail.com

neki me še zanima...kaj je z unimi učbeniki, ka mormo z njimi naredit?? ka mormo napisat kaj, tk kot smo lani portfolio mogli??? a mormo še kaj drugega na ustnega prnest razen znanja? =)
koker js vem ne...

aja pa lepe božične praznike :*
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyČet Dec 25, 2008 9:49 pm

jz bi tud vprašanja...plisss....
karin.znidarcic@gmail.com

sicer pa bi blo najbolš, da bi to kar na mailing listo poslal hmm ...al pa da nekdo na forum kopira
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
lescanec
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 26/12/2008

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPet Dec 26, 2008 11:20 am

Čau! Tudi jaz bom hvaležna, če bi mi katera poslala vprašanja!

lescanec@gmail.com

Lepo se mejte! mežik
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPet Dec 26, 2008 4:21 pm

no, pol pa nej nekdo k to dobi skopira sm gor :) faca :)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptySob Dec 27, 2008 11:59 am

zgleda da iz te moke ne bo kruha zavije :X:
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptySob Dec 27, 2008 2:30 pm

Ma ja no.. so bli prazniki n so še Very Happy Ne se prewč mučit s faksom! Very Happy Uživejte.. bo itak pole po počitnicah pestro! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyPon Dec 29, 2008 11:51 pm

Ellow! Evo tkole...tistim, ki ste mi dali svoje mail naslove, sem poslala vprašanja za didaktiko književnosti (preverte svoje e-poštne nabiralnike)... ta vprašanja ne morm skopirat pa sm prlepit, kr so skenirana (jih nimam v word obliki), tko d dejte si še med seboj mal to pošiljat...drgač se pa še enkrt opravičujem, kr nism prej tega poslala, ampak so bli prazniki (in še vedno trajajo)....tko d sm mela tut jst dela proste dneve vesel hehe

Lepo praznujte pa PO PAMETI hehe
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 30, 2008 12:31 am

Irenca fullll ti hvalaaa raad raad super
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 30, 2008 3:18 pm

ja irena zlata si... HVALA! raad
Nazaj na vrh Go down
barbka
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 52
Registration date : 16/10/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 30, 2008 3:43 pm

lahko prosim še meni ena pošlje. vnaprej hvala. lp barbararobida@gmail.com
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptyTor Dec 30, 2008 5:06 pm

ni za kej vesel

Poslano še Barbki hmm
Nazaj na vrh Go down
EvChYkaa
Začetnik
Začetnik
EvChYkaa


Število prispevkov : 112
Age : 37
Registration date : 08/09/2007

Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida EmptySob Jan 03, 2009 2:56 pm

hej hej...
no, se vidi da se priblizuje konc pocitnc... sm tut js dans uletela na forum, pa vidim da krozjo neka vprasanja za didaktiko...
a lahk se men ena poslje v bliznji prihodnosti, prosim?

evchykaa@gmail.com

pa hvala ze v naprej;)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Didaktika književnosti - Saksida Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika književnosti - Saksida   Didaktika književnosti - Saksida Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Didaktika književnosti - Saksida
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» VPRASANJA za IZPIT MK (I. Saksida)
» Didaktika

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: