Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 filozofija

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
5ra
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 1
Registration date : 16/11/2008

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: filozofija   filozofija EmptyNed Nov 16, 2008 7:35 pm

Ejla,
sem nova na tem foromu pa še ne vem prav točno kako in kaj.
Imam pa eno vprašanje za študent/ke višjih letnikov (fantov se bolj malo najde) ups :ima mogoče kaka seminar iz filozofije v zvezi z nedoletnostjo.
Meni se namreč takooo ne da tega študirat... groza
Hvala...
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija EmptyPet Jul 17, 2009 11:02 am

oj, mene pa zanima še za ta opravljen seeminar pri fili, kdaj nam ga mislijo vpisat v el. indeks?? kr je prijava za 22.6. in še zmiri ni neč vpisano... kej pa tisti ki ne bojo delali izpita letos, seminar morjo met vpisan tko kot un nastop iz didaktike slo in knj... ajde, hvala, ciao :)
Nazaj na vrh Go down
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija EmptySob Jul 18, 2009 6:19 pm

pomoje bo ta seminar sam en plusek (ko bo) tko kot pr praksi, ker men je filozofijo že vpisal, seminarja pa še nimam vpisanga tko da to pomoje nima nobene veze.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





filozofija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofija   filozofija Empty

Nazaj na vrh Go down
 
filozofija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» filozofija

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: