Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 didaktične igre pri glasbi v 2. triletju

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Caitlin
Začetnik
Začetnik



Število prispevkov : 78
Age : 37
Location : Žiri/Ljubljana
Registration date : 08/09/2007

didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: didaktične igre pri glasbi v 2. triletju   didaktične igre pri glasbi v 2. triletju EmptySre Okt 29, 2008 10:15 pm

me zanima, če ima kdo od prejšnjih let tole seminarsko? ker nam malo manka gradiva. Ali pa če ima še katera skupina to temo.

LP
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: didaktične igre pri glasbi v 2. triletju   didaktične igre pri glasbi v 2. triletju EmptyČet Okt 30, 2008 12:46 am

me mamo glasbene didaktične igre :)
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: didaktične igre pri glasbi v 2. triletju   didaktične igre pri glasbi v 2. triletju EmptyČet Okt 30, 2008 1:47 pm

Javi se mi na ZS z elektronskim naslovom.
Nazaj na vrh Go down
Jana
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 8
Registration date : 09/09/2007

didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: didaktične igre pri glasbi v 2. triletju   didaktične igre pri glasbi v 2. triletju EmptyČet Okt 30, 2008 7:07 pm

Hej, me mamo tud to...lahko se nam pošljes kaj gradiva Jana ? evo email naskov: jenifer135@email.si
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: didaktične igre pri glasbi v 2. triletju   didaktične igre pri glasbi v 2. triletju Empty

Nazaj na vrh Go down
 
didaktične igre pri glasbi v 2. triletju
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Seminarske-
Pojdi na: