Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Grcica
Sramežljivka
Sramežljivka



Število prispevkov : 4
Registration date : 20/05/2008

Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo   Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo EmptyTor Maj 20, 2008 11:35 am

Pozdravljene, pozdravljeni!

Že kar veliko zanimivih in uporabnih informacij sem dobila na vašem forumu, zdaj pa sem se pridružila, ker imam kar nekaj vprašanj in upam, da mi boste lahko pomagale.

Za začetek pa me zanima, kdaj se bo izvajal pri FIZIKI en eksperiment, ki ga študenteke in študenti opazujejo, o njem pišejo in se šteje kot delni izpit pri predmetu didaktika naravoslovja in tehnike za 3. letnik.

Obljubim, da bom imela še veliiiiiiiiiko vprašanj!

Hvala in lep pozdrav!

Helena
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo   Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo EmptyTor Maj 20, 2008 4:48 pm

waw Spet so nekaj novega uvedli. Ne se preveč zanašat na to, da se bo kam štelo, ker se na faksu redko kaj kje upošteva.
Nazaj na vrh Go down
 
Didaktika naravoslovja s tehnično vzgojo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» didaktika z IT
» Didaktika
» Didaktika matematike

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: