Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sila curka na reakcijski pogon

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Sweet
Sramežljivka
Sramežljivka
Sweet


Število prispevkov : 9
Age : 35
Location : Gorenjska
Registration date : 16/01/2008

Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon EmptySob Maj 17, 2008 9:20 pm

hej punce,
v torek gremo na terenske vaje, jaz pa še vedno nisem našla nič pametnega v zvezi z mojim izdelkom(Sila curka na reakcijski pogon), zato bi bila zelo vesela kakršnekoli pomoči v zvezi z mojim izdelkom, ki ga moram izdelati za fiziko. Kaj je fora tega izdelka, navodila se mi zdijo zelo ne jasna, tako da če mi lahko katera malo pomaga, da je že imela to lani, ali pa da ima to za naredit sedaj.
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon EmptyNed Maj 18, 2008 3:14 pm

Nisem čisto sigurna, ampak, mislim, da preluknjaš plastenko, napolniš z vodo in ko teče ven, se plastenka premika.
Nazaj na vrh Go down
Sweet
Sramežljivka
Sramežljivka
Sweet


Število prispevkov : 9
Age : 35
Location : Gorenjska
Registration date : 16/01/2008

Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon EmptyNed Maj 18, 2008 5:53 pm

o hvala, vsaj toliko da približno vem za kaj se gre.
Very Happy
Nazaj na vrh Go down
jana85
Klepetulja
Klepetulja
jana85


Število prispevkov : 198
Age : 39
Location : Kranj
Registration date : 12/10/2007

Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon EmptyPon Maj 19, 2008 7:21 pm

Poglej na strani od Gorana.
Nazaj na vrh Go down
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon EmptyPon Maj 19, 2008 7:38 pm

http://www.pef.uni-lj.si/gorani/izdelki.html

Več ku tko ti pa res ne moremo pomagat vesel
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sila curka na reakcijski pogon Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sila curka na reakcijski pogon   Sila curka na reakcijski pogon Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Sila curka na reakcijski pogon
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Izleti-
Pojdi na: