Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Moški bo rodil deklico

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Moški bo rodil deklico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Moški bo rodil deklico   Moški bo rodil deklico EmptySre Mar 26, 2008 9:18 pm

Američan, ki se je rodil kot ženska, vendar postal moški, bo povil svojega prvega otroka. Deklico bosta vzgajala skupaj z ženo.

Thomas Beatie, transeksualec iz Oregona, bo kmalu rodil svojega prvega otroka. Beatie se je namreč rodil kot ženska, vendar se je odločil za spremembo spola, saj se je počutil(a) kot moški. Začel je piti moške hormone testosterone, zadržal pa je ženske spolne organe.
Pred desetimi leti se je poročil s takratno punco Nancy, ki so ji zaradi bolezni že pred dvajsetimi leti odstranili maternico, vendar sta si zakonca najbolj od vsega želela imeti otroka. Za neobičajno potezo sta se odločila kljub neodobravanju zdravnika in drugih ljudi, ki sta jima zaupala svojo željo.
Beatie je zato prenehal z jemanjem moških hormonov in čez štiri mesece je že dobil mesečno perilo. Po obisku devetih zdravnikov in po preteku enega leta pa mu je uspelo tudi zanositi.
Beatie bi 3. julija moral roditi deklico, ki je sad umetne oploditve s semenom anonimnega darovalca sperme.
Kljub nosečnosti, pa se beatie še vedno počuti kot moški in trdi, da želja imeti otroka ni ne moška ne ženska, temveč človeška.
''Kako se počutim kot noseč moški? Neverjetno. Ne glede na to, da v mojem trebuhu raste novo življenje, sem še vedno prepričan v svojo moškost. Za mojo ženo sem še vedno njen mož, ki nosi najinega otroka. Srečen sem, da imem ženo, ki me pri tem podpira. Ona bo otrokova mati, jaz pa oče in skupaj bomo družina,'' je povedal Thomas Beatie.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Moški bo rodil deklico Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Moški bo rodil deklico   Moški bo rodil deklico EmptySre Mar 26, 2008 9:44 pm

Hecno...in...nekoliko nepirjetno za otorka, ki bo živel v tej familiji...
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
 
Moški bo rodil deklico
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: RAZNO :: Humor, zanimivosti-
Pojdi na: