Razredni pouk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Razredni pouk

Na forumu razrednega pouka lahko najdete vse info. o izpitih, predavanjih, profesorjih, zapiskih, izletih in še in še
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Pedagoška psihologija + portfolijo

Go down 
+15
Irena
gaja
barbka
Caitlin
aneja
ewaa
EvChYkaa
Saša
Barby
Ajna
katja
Tančka
Nina_Nana
jana85
Karin
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyTor Avg 05, 2008 4:45 pm

Hm..jz še nism pršla do besed...

Do kdaj je treba že oddat ta portfolijo?

Pa še neki..Ali mi lahko kira pošlje tist seznam pričakovanjj pred prakso...ker jz sm takrat mankala, ko ste menda o tem pisal. Sicr mam že napisano...sam me je strah, da sm narobe kej nardila...in bi za đabe printala..
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyTor Avg 05, 2008 5:46 pm

Hm...se mi zdi d je do 8. septembra sam ne me jemat za besedo..za usak slučaj prej oddej..

drgač pa glede unih pričakovanj oz. ciljev sm jst mal lanske priredila pa še dodala par svojih ciljev..pomoje se ne bo pritoževala..sj tut portfolio je odraz tebe in ne skupine v celoti..tko d če sama napišeš svoje cilje bo tut čist ql...
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyTor Avg 05, 2008 8:41 pm

Aha..oky..thx Irenca Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyTor Avg 05, 2008 9:31 pm

ej kolk ste napisale pr refleksijah za usak seminar? jz to pišem pa ne vemmmm kaj in kolk.... drgač je pa treba odat do 8.9. ja :)
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyTor Avg 05, 2008 10:30 pm

Jz sm napisala recimo ene pol strani....nekje manj..nekje več..in povsod imam 1,5 razmik med vrsticami
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptySre Avg 06, 2008 12:08 am

ok he he jz isto :p fajn pol... k res nimam kej kot ful fajn, uporabno gor dol. kr neki
Nazaj na vrh Go down
Irena
Začetnik
Začetnik
Irena


Število prispevkov : 128
Age : 36
Location : Trbovlje
Registration date : 08/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 07, 2008 11:35 am

Kako napredujete s portfoliom? no jst sm ubistvu že use nardila sam še vedno ne najdem 5 terminov za ped. psih. slovarček...dj če se ktera spomne kkšn termin naj sm gor napiše...bi mi zlooooo velik pomagal..

fsm papa
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 07, 2008 11:47 am

Ja jz morm še uno dobit..k ti sošolka napiše svoje mnenje na tvoj vtis enega od seminarjev... hmm
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Tančka
Komunikatorka
Komunikatorka
Tančka


Število prispevkov : 440
Age : 36
Location : Orehovlje
Registration date : 08/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 07, 2008 2:55 pm

Jst morm še uredit.. nekako sm tiste refleksije že sproti pisala.. seveda pa morm še kje kej podaljšat.. al skrajšat.. in pa tiste termine pogledat ja... no fajn delejte.. vesel
Nazaj na vrh Go down
aneja
Klepetulja
Klepetulja
aneja


Število prispevkov : 229
Age : 37
Location : Ptuj
Registration date : 07/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptySre Avg 13, 2008 3:13 pm

Hej! Vidim,da ste že kar daleč s temi portfoliji...pridne.No, jaz mam pa še kar dosti za naret.Zanima me kak ste ve pisale te refleksije na seminarje?Ste pisale o vsebini, ki jo je skupina predstavla-kaj misliš npr.o disciplini ali ste ocenile skupino-npr.kak so predstavle,kaj je blo dobro,kaj slabo ipd????Jaz sem namreč že vse refleksije sproti pisala na način,da sem napisala kot neko kritiko na predstavljen seminar pa mislim da sem zaj...Mi lahko nekdo pove kak morejo zgledat te refleksije,ker sem zaj že čist zmašana.tnx
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyNed Avg 17, 2008 12:53 pm

hello. mene v bistvu isto zanima ku anejo, kr sm zdej že vse nardila za tist portfolio, sam še te refleksije mi manjkajo in skor najbolj me muči to, kr je definicija refleksije taka:

Refleksija je eden od načinov poučevanja prakse in vključuje sistematično in ustvarjalno razmišljanje o lastnem početju s ciljem, da bi razumeli njegovo podlago in procese ter na ta način izboljševali in spreminjali prihodnja ravnanja.

(Cvetek, Slavko: Refleksija in njen pomen za profesionalno usposobljenost učiteljev; Fisheva (1995: 11—12))

to je iz mojga slovarčka, pa mi še zmiri nč ne pove, kako morm zdej to pisat na tiste naše seminarje. nam lahko gdo pomaga? Hvala. LP
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 3:12 pm

glede refleksije ti ne morem pomagat...js sem pisala glede same predstavitve kk se mi je zdela, pa glede tega kk mi bo to kar so pač pri predstavitvi povedli mi koristlo...

mene pa zanima kire izraze ste dale v pedagoški slovarček....hvala za pomoč

lep preostanek počitnic
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 4:24 pm

jst sm dala:

- refleksija
- transfer
- motivacija
- učenje
- spomin

sam jst sm prepisala to od ene moje bivše sošolke, tko da vam ne prporočam da prepisujete od mene. to je sam tko da vidš približno na kak način. LP

aja, pa za tiste refleksije sm zdej neki zvedla, da mormo odgovort tud na tiste tri vprašanja za diskusijo, ki so na povzetkih od vsazga seminarja. se motim??
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 4:39 pm

kaa? kaka tri vprašanja za diskusijo...js nevem nič o tem...a ve kdo kaj o tem?????

glede teh refleksij pa tega projektnega dela mormo sam to narest:

PROJEKTNO DELO:
•Poročilo o projektu, ki mu priložite še komentar o tem, kaj je bilo v projektu za vas najbolj poučno – kaj novega ste se naučili – kaj ste z delom na projektu pridobili - in
•individualne refleksije na vsebine sedmih predstavljenih projektov, s pripisom komentarja glede na izbor med projekti po naslednjih kriterijih: 1) najbolj poučen projekt, 2) najbolj zanimiv projekt, 3) projekt, v katerem sem bila/bil najbolj aktiven, 4) projekt, v katerem sem bila/bil najmanj aktiven, 5) projekt, najbolj povezan s prakso, 6) najboljše predstavljen projekt in 7) kriterij po lastni izbiri.
Eno izmed refleksij izberite in jo dajte v branje kolegici/kolegu; ta naj nanjo napiše komentar (z datumom in podpisom).
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyPon Avg 18, 2008 5:14 pm

ewaa je napisal/a:
kaa? kaka tri vprašanja za diskusijo...js nevem nič o tem...a ve kdo kaj o tem?????

glede teh refleksij pa tega projektnega dela mormo sam to narest:

PROJEKTNO DELO:
•Poročilo o projektu, ki mu priložite še komentar o tem, kaj je bilo v projektu za vas najbolj poučno – kaj novega ste se naučili – kaj ste z delom na projektu pridobili - in
•individualne refleksije na vsebine sedmih predstavljenih projektov, s pripisom komentarja glede na izbor med projekti po naslednjih kriterijih: 1) najbolj poučen projekt, 2) najbolj zanimiv projekt, 3) projekt, v katerem sem bila/bil najbolj aktiven, 4) projekt, v katerem sem bila/bil najmanj aktiven, 5) projekt, najbolj povezan s prakso, 6) najboljše predstavljen projekt in 7) kriterij po lastni izbiri.
Eno izmed refleksij izberite in jo dajte v branje kolegici/kolegu; ta naj nanjo napiše komentar (z datumom in podpisom).


Kaj nimamo tega napisanega že pri seminarski, ki smo jo delali??

Od kod ste pa kaj razlago za tiste besede za slovarček vzel? Iz neta...al ste za vsak izraz posebej šli po kako knjigo...?

Pa še to...sošolka mora napisat en komentar na našo refleksijo..A to more na roke? Ste to že nardile?
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
Nina_Nana
Klepetulja
Klepetulja
Nina_Nana


Število prispevkov : 249
Age : 36
Location : Cerknica
Registration date : 07/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyNed Avg 24, 2008 10:25 pm

Karin - to (kaj novega ste se naučili – kaj ste z delom na projektu pridobili) je res use že u seminarski, tko da jst sm kr od tam prepisala...sam da sm še mal skrajšala vesel

am...komentar sošolke na mojo refleksijo ma pa jst napisan kr na komp, pomoje ne rabi na roko pisat no :7:

A kdo ve, kdaj ma profesorca govorilne ure, da ji lahk to sploh oddamo? kr jst res neb rada dala u recepcijo...da se še ne zgubi kje, kr pr nas je use možno zavije
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptySre Avg 27, 2008 8:48 am

oj. mene pa še to zanima: kej kadar oddamo te portfolie se nam praksa takoj vpiše al počakajo, da juriševička odobri? kr sm slišala govorice iz prejšnjih let, da rada večkrat zavrne, sam ne vem pa al pol tud prakse kao nimamo opravljene?? če kjra kej ve, nej prosm sporoči. hvala. lp.
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptySre Avg 27, 2008 10:37 pm

A celo zavrne al kaj? pale
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptySre Avg 27, 2008 11:42 pm

ja ful zavrača, pa še na izpit pole ne morš doklr ona ne odobri!! sej zato me zanima kako je s prakso??? :7:
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 28, 2008 11:44 am

oj. ma jst bi rabla še eno uslugo angelček tiste iz 1. in 2. skupine!

kej bi bla kjra tku prjazna, da bi mi napisala sam imena punc in diskusijska vprašanja za ta dva seminarja, kr mi manjkata povzetka?? sm najbrž zgubila :7:

RAZREDNA KLIMA (Anita Kern je zravn najbrž)
UČENJE IN POUČEVANJE VREDNOT V ŠOLI (Karmen in Ines najbrž)

ful vam hvala!!
Nazaj na vrh Go down
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 28, 2008 12:19 pm

ej babe...a na ta diskusijska vprašanja mormo res odgovorit??? js to prvič slišim...

a lahko kira mal več pove o tem...

pa še neki bi prosla...a lahk še kira druga pove kire besede ste dale v ta slovarček not. hvala
Nazaj na vrh Go down
Barby
Klepetulja
Klepetulja



Število prispevkov : 217
Age : 36
Location : Postojna
Registration date : 09/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 28, 2008 5:22 pm

jz mam pr navodilih napisano da ja, da si pomagaš pr refleksiji z disk.vprašanji. pač mal pišeš o temu
Nazaj na vrh Go down
Karin
Admin
Admin
Karin


Število prispevkov : 1079
Age : 36
Location : Ribnica
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 28, 2008 6:16 pm

JZ se strinjam z Barby...diskusijska vprašnja so bla itak namenjena diskusiji celega razreda...ne vem zakaj bi morali zdaj še enkrat to posamično narediti
Nazaj na vrh Go down
https://razrednipouk.slovenianforum.com
ewaa
Komunikatorka
Komunikatorka
ewaa


Število prispevkov : 461
Age : 36
Location : Koroška
Registration date : 06/09/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyČet Avg 28, 2008 10:40 pm

a pol ste vi refleksije tak pisale da ste na diskusijska vprašanja odgovarjale???k sa nisem tk pisala...js se ne spomnem, da bi juriševičeva sploh omenjala nam ta dis. vprašanja....
Nazaj na vrh Go down
stor13
Začetnik
Začetnik
stor13


Število prispevkov : 99
Age : 37
Location : Ajdovščina
Registration date : 09/10/2007

Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 EmptyPet Avg 29, 2008 12:36 pm

verjetno je odvisno od posameznik, na kakšen način bo pisal te refleksije, sam jst bi še zmiri rabla tisto, za kar sem prosila prej - tiste imena in vprašnja: 1. in 2. skupina, prosim še enkrat. HVALA!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pedagoška psihologija + portfolijo   Pedagoška psihologija + portfolijo - Page 3 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pedagoška psihologija + portfolijo
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Psihologija
» Razvojna psihologija
» psihologija, 1. skupina
» Razvojna psihologija

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Razredni pouk :: ŠTUDIJ :: Predmeti, kolokviji, izpiti-
Pojdi na: